Şimdi Ara

Diş macunları hakkında önemli bilgi !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
9
Favori
6.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demin bir dişmacunu konusuna rastladım bilgilendirme amaçlı bu konuyu açma gereği duydum.

Diş macunu tüpünün altındaki çizginin rengi çok önemlidir.

Yeşil - %100 doğal dişmacunu
    Mavi - doğal ve tıbbi malzemeler kullanılan diş macunu
    Kırmızı - tıbbi ve katkı maddeli dişmacunu
    Siyah - tamamen katkı maddesi kullanılarak yapılan dişmacunu

Diş macunları hakkında önemli bilgi !!!!

---

Şöyleydi böyleydi diye konuyu saptırmak isteyenler gidip ayrı konu açın orda ötün lütfen. Ben böyle duydum, dişçime sorunca dişçimde onayladı.
    Belki sizede yararı olur diye iyilik amaçlı açtım konuyu biri gelmiş yok şurda şöyle yazıyor bunlar yalan falan yazmış o yalanlayan sitelerin isminide hayatımda hiç duymadım. İnanıp inanmamak sizin elinizde sonuçta inanmasanız benim bir kaybım olmicak, umrumda bile değil. Burda iyilik yapmaya uğraşıyoruz ama sizin gibiler yüzünden insanlar iyiliktende soğuyor. İnanmayanlar gitsinler dişçilerinede danışsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grampa Simpson -- 28 Aralık 2013; 18:56:47 >

• Bilgi için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumfiçu

Bilgi için teşekkürler

Önemli değil.
  • Teşekkürler...
    Powerdent siyah çizgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-752FE1664 -- 28 Aralık 2013; 18:15:19 >
  • teşşkürler bilgi için bundan sonra hep yesil alacahım
  • Şimdi baktım maviymiş
  • Hepsinin kullanım amacı farklıdır herhalde kim siyah alir ki, şu rengi şu kişiler kullanmalıdır şeklinde bir bilgi varsa onuda paylaşmakta fayda var. Teşekkürler
  • bimdeki powerdent siyah ben kullandım1 boyunca aft çikti dikkat
  • Sag olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heimerdinger

Hepsinin kullanım amacı farklıdır herhalde kim siyah alir ki, şu rengi şu kişiler kullanmalıdır şeklinde bir bilgi varsa onuda paylaşmakta fayda var. Teşekkürler

Çoğu insan bu bilgileri bilmiyor o yüzden siyah çizgilileride alanlar var.
  • şimdi baktım biminki siyahmış. sana güvenmiştim bim
  • Maviymiş colgate.
  • colgate kullanıyorum.mavi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoonDeath

bimdeki powerdent siyah ben kullandım1 boyunca aft çikti dikkat

Diş gibi önemli bir konuda 1 liralık BİM diş macununa güvenmek hatalı bir davranış. Herkesin alım gücü marka diş macunlarına yetmiyor olabilir. Fakat örneğin Colgate ürünlerinin ufak paketlerini bu ne üdüğü belirsiz diş macunlarının büyük paketlerine vereceğiniz parayla alabiliyorsunuz. Sağlık ürünlerinde kendini ispatlamış markalara yönelmek çok önemli. Duş jeli, sabun da önem arz ediyor. Mesela yine ucuz dushy marka duş jelleri satıyorlar. Fakat ben onların da pek sağlıklı olduklarını düşünmüyorum. Sıvı el sabunu kıvamında görünüyorlar. Denemedim, denemeyi de düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnussen -- 28 Aralık 2013; 18:27:33 >
  • Colgate optik beyaz kullanıyodum gittim baktım siyahmış bidaha almam
  • Daha önce bir yerde okumuştum ama unutmuşum. Konuyu favorilerime ekledim, macun almadan önce bakarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenxx

Colgate optik beyaz kullanıyodum gittim baktım siyahmış bidaha almam

Colgate triple action kullanıyorum, mavi. Ondan alabilirsin istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronald the Adventurer

quote:

Orijinalden alıntı: Heimerdinger

Hepsinin kullanım amacı farklıdır herhalde kim siyah alir ki, şu rengi şu kişiler kullanmalıdır şeklinde bir bilgi varsa onuda paylaşmakta fayda var. Teşekkürler

Çoğu insan bu bilgileri bilmiyor o yüzden siyah çizgilileride alanlar var.

Bende yeni öğrendim :) demek istediğim göz göre göre bu yapay diyerek bu da doğal diyerek piyasaya sürmüşler, bunu yaparken insanların bu bilgiyi bilmediğini mi ummuşlar acaba yani normal olarak herkes doğal olanı ister siyahlar neden üretilmiş ki

• Signal White Now kullaniyorum, mavi.
  • ipana klasik kullanıyorum mavi.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.