Şimdi Ara

Ne Yapacaz Tarık'ı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünyada bek mi bitti noldu? Git bas parayı al Koray'ı çaykur rizeden en azından hiç bir şeyi yoksa defansif yönü iyi dersin..Tarık ve Veysel nedir Allah aşkına ya? gol yok assist yok defansif yönleride iyi değil ne var bunlarda?

• güzel soru :)
  • Beşiktaş transferde genel olarak 1 e alıp 5 e satma düşüncesinde gibi geldi bana ama bence bu kadar abartmanın bi mantığı yok.Tarık tamamen basının şişirdiği bir oyuncu.Konuşulmaya başlandıktan sonra biraz takip ettim de hiç öyle bahsedildiği gibi bir oyuncu değil.Bence ne Beşiktaş ne Galatasaray Tarık Çamdalı almamalı.Ayrıca bakıyorum haberlere sol bek sol bek sol bek diyorlar bu adama.Yahu arkadaşım bu adam sağ ayaklı bir oyuncu değil mi neden sol bek diyorsunuz bu adama.Eminim ki araştırılsa tarıktan çok çok daha iyi ve ucuza bir SAĞ BEK bulunur Türkiyede ve sol bekte oynatılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogdex

Beşiktaş transferde genel olarak 1 e alıp 5 e satma düşüncesinde gibi geldi bana ama bence bu kadar abartmanın bi mantığı yok.Tarık tamamen basının şişirdiği bir oyuncu.Konuşulmaya başlandıktan sonra biraz takip ettim de hiç öyle bahsedildiği gibi bir oyuncu değil.Bence ne Beşiktaş ne Galatasaray Tarık Çamdalı almamalı.Ayrıca bakıyorum haberlere sol bek sol bek sol bek diyorlar bu adama.Yahu arkadaşım bu adam sağ ayaklı bir oyuncu değil mi neden sol bek diyorsunuz bu adama.Eminim ki araştırılsa tarıktan çok çok daha iyi ve ucuza bir SAĞ BEK bulunur Türkiyede ve sol bekte oynatılır.

Aynen kardeşim bide kadro yapanlar oluyor bunu sol beke yada sağ beke banko koyanları görünce sinirleniyorum..2 maç sonra bu adama sövecek gene aynı kişiler.
  • Elindeki çöp futbolcularla takas edecekler işte. Bence mantıklı bir hareket .
  • eldeki 3-4 yaramaz adamı verip alacaklarsa iyi olur. bu sayede işe yaramasa bile atıl topçu sayımız düşmüş olur. seneye onu da elden çıkardık mı tamamdır
  • Bu konuyu ben acınca troll oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarik`i bizim maçta özledim dikkatimi cekmişti ama baya sert oynuyordu balta tabiri uygun bi futbolcu gibi geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: EmselGü

Bu konuyu ben acınca troll oluyorum.

Ilk kez sana katiliyorum Seni ile gecti bu arkadas
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Tarik`i bizim maçta özledim dikkatimi cekmişti ama baya sert oynuyordu balta tabiri uygun bi futbolcu gibi geldi bana

Gs alırsa hasret bitecek desenize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Tarik`i bizim maçta özledim dikkatimi cekmişti ama baya sert oynuyordu balta tabiri uygun bi futbolcu gibi geldi bana

Gs alırsa hasret bitecek desenize

Akilli telefon iste dikkat etmeyince

• Ben Tarıkı pek izlemediğim için yorum yapmıyorum ama Serdar gelirken herkes çok sevinmişti. Bunu hatırlayın isterseniz
  • up :)

zamanında bu konuları arka arkaya millet trol diyordu 2 oyuncuyuda Gs aldı şimdi ki halleri ortada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.