Şimdi Ara

AOC 23' i2369v GENİŞ EKRAN LED IPS MONİTÖR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
9.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AOC 23" i2369v GENİŞ EKRAN LED IPS MONİTÖR

nasilbbeyler vatandahttp://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/aoc-i2369v-23-i2369v-genis-ekran-led-ips-monitor/productdetails.aspx?I_ID=71409#allImages

fiyati bu almayi düşünüyorum

• takio 350 400 tl ye bende bir monitör almak istiyorum.Hdmı ve led olsa güzel olurda mümkün değil galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

AOC 23" i2369v GENİŞ EKRAN LED IPS MONİTÖR

nasilbbeyler vatandahttp://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/aoc-i2369v-23-i2369v-genis-ekran-led-ips-monitor/productdetails.aspx?I_ID=71409#allImages

yeni çıkmış bir ürün yorumu yok incelemesi yok hdmi yok ve tepki süresi 6ms

http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=68802

Bu daha iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

AOC 23" i2369v GENİŞ EKRAN LED IPS MONİTÖR

yeni çıkmış bir ürün yorumu yok incelemesi yok hdmi yok ve tepki süresi 6ms

http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=68802

Bu daha iyidir

istanbulda yok ama sşuanda

• quote:

istanbulda yok ama sşuanda

gaziosmanpaşa da var bizim orada hemen
  • alma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccc123

İnternetten incelemesine baktim technopat di galiba gayet guzel duruyor fiyatida uygun 410 tl bunun yerine 450 tlye kadar ne onerirsin boyutu 23 den asagi olmasin yeter.

aoc un fwh bilmem kaç olana bak
  • quote:

Birtane ornek link verirmisin internetten dogru duzgun bisey bulamadım ve benim dedigim monitore arti yonu neler onerecegin monitorun ?

http://forum.donanimhaber.com/m_75918920/tm.htm

bak burda incelemesi var baya kişi forumda kullanıyor
  • quote:

Kimseleri dinlemeyerek bunu bugun aldim cidden 10 numara herkeze tavsiye ederim dvi cikisi var yani hdmi ile ayni goruntuyu veriyor zaten hdmi ile dvi arasinda sadece tek fark hdmi nin goruntunun yaninda seste tasimasi baska bir artisi yok oyuzden hdmi yuzunden 150 tl daha fazla vermek ahmakliktir bana gore.

Hangisini aldin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung S22C300H ile bunun arasında kaldım. Hdmi yada dvi olması benim için pek önemli değil. Şuan arkadaşım bizzat samsungu kullanmakta ve kalitesinden gayet memnun. Son düşünceleriniz nedir monitör hakkında ?
  • quote:

Dedigim gibi kullaniyorum ve gercekten 10 numara.

Usta nereden ne kadara aldin ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AusteRe

quote:

Dedigim gibi kullaniyorum ve gercekten 10 numara.

Usta nereden ne kadara aldin ?

Vatandan gidip test ederek aldim 410 tlye her haftasonlari vatanda indirim yapilio dusuyor fiyatlar.

Memnun musun peki ? Kotu yanlari ne sana gore

• Oyun için kullanılabilirmi ? Yani 6ms oyunlarda farkediirmi 5.ms e göre ?
  • quote:

Farkedilmiyor test edip alabilirsiniz vatanda Ayni urun bende var ve surekli oyun oynarım eksi bi yani yok bu monitorun parasina gore

Ekran parlakmı mat mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göz yoruyormu Hocam, ips işe yarıyormu yani, grafik işinde kullanacapım ondan soruyorum

• Grafik işleri için daha iyi monitörler alman gerekir. ama inanki model vs. bilmiyorum. bizim işyerinde eizo kullanılıyor. 2000 euroluk monitörler

Bugün Astoria Vatan Bilgisayardan önce Philips 233V5LAB/01'i 355 TL'ye aldım. Satın aldıktan sonra kutuyu açtırıp hasar kontrolü ve ölü pixel kontrolü yaptırdım. Monitör IPS olmadığı için renkler aşağı yukarı açılarda sapıtıyor. Yeğenime aldığım monitör olduğu ve oyun oynadığı için daha hızlı tepkime verir diye bişey demedim. Ama çalıştığım işyerine geldim. bir türlü içime sinmedi. Vatan sitesinde bu monitörü 372 TLye gördüm. Hem kasa kalitesi daha iyi hem de IPS olduğu için gidip değiştirdim.
    Bu ürünü de açtırıp kontrol ettirdim. Kesinlikle daha iyi, varsın oyunlarda azıcık daha yavaş olsun ki büyük fark olacağını zannetmiyorum.
    Ben de grafiker olarak çalışıyorum. Philips titreşim ve renk değişimi ile hayal kırıklığı yarattı ama AOC işyerindeki monitöre daha yakın göründü. Gözlere en azından IPS olmayan monitörlerden daha çok zarar vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isoomail -- 4 Nisan 2014; 19:42:47 >

• Arkadaşlar bu monitör mat ekran değil mi?
    Herhalde yarın almaya gidicem yardımcı olursanız sevinirim.
  • Ben de almayı düşünüyorum.
    Oyunlarda çok sıkıntı olur mu acaba, ips monitorlerin renk kalitesi güzel ama oyunlarda çok sıkıntı yapar mi acaba. En iyisi gidip yerinde denemek.

• quote:

Orijinalden alıntı: roses

Ben de almayı düşünüyorum.
    Oyunlarda çok sıkıntı olur mu acaba, ips monitorlerin renk kalitesi güzel ama oyunlarda çok sıkıntı yapar mi acaba. En iyisi gidip yerinde denemek.

Slm.
    Üst düzey bilgisayarınız ve ekran kartınız varsa... online oyun oynuyor ve internetiniz çok hızlı ise, ping süreleriniz çok düşükse... bilgisayarınızı %80 ve üzerine oranda oyun için kullanıyorsanız IPS monitör almayın

Bilgisayarımla elimdeki ortalama olan sistemle arada oyun oynar, arada webde takılır, bilgisayarda film izlemeyi de severim diyorsanız IPS monitör alın.

Ips olmayan monitörler full oyun dışında kullanılmaz arkadaşlar. Tam karşısında olmayınca renkler sapıtıyor.

• Beyler hdmi ile dvi arasında fark yok deniyor ancak benim ekran kartı hem dvi ile mönitöre hemde hdmi ile lcd ye bağlı.lcd de aldığım görüntü 1950*1080 iken mönitör 1680*1050 çözünürlükte .Hdmi ile lcd de daha çok fps almaktayım.Ayrıca görüntü şahane ve çok akıcı .Aslında yüksek çözünürlükte ekran kartının daha çok takılması lazım.Bende tam tersi.Onun için mis gibi 22" mönitörümü sırf hdmi olsun diye değiştirmeyi planlıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.