Şimdi Ara

HTC One 2 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
1.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC One 2 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı

HTC'nin gelecek yıl için hazırlıklarını sürdürdüğü yeni amiral gemi modeli için şimdilik ser verip sır vermezken, firma içerisinden veya tedarik zincirlerinden sızdırılan bilgilerle modelin neye benzediği konusunda fikir sahibi olabiliyoruz. Bu kez Asya kaynaklı bazı analiz uzmanları model ile ilgili yeni bilgiler paylaştı.

Yeni bilgilere göre HTC One 2 veya One Two adını alacağına inanılan amiral gemi modeli, bu yıl olduğu gibi üst seviye bir serinin ilk cihazı olacak. HTC yeni seri ile bir dönem yüzde 10 civarında olan global pazar payını geri almak istiyor. Firma şu anda yüzde 3-4 seviyelerinde seyrediyor.

HTC One 2 modelinin Şubat sonundaki MWC 2014 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Model düşük ve parlak ışıklarda daha iyi çekim yapabilecek yeni bir kamera lensi ile birlikte geliyor. Ayrıca HTC One Max ile karşımıza çıkan parmak izi tarayıcı HTC One 2 modelinde de yer alacak.

HTC One 2 modelinin 4.9 inçlik Full HD ekrana sahip olacağı tahmin ediliyor. Üst seviye bir Snapdragon yongasetinin kullanılması beklenen model 600$ civarında fiyat etiketi ile piyasaya çıkacak. 

HTC, satışlarının yüzde 35'ini Çin'e yapıyor. HTC'nin eski günlerine dönmek için Çin pazarı bu açıdan çok önemli. Çinli tüketicilerin artık üst seviye akıllı telefonlar için bütçe ayırmaya başlıyor oluşu HTC One 2 modeline de bir fırsat doğuruyor. 

Bunun dışında HTC One 2 modelinin yine bu yıl ki alüminyum kasa anlayışını aynen devam ettireceği daha önce internete sızan görsellerde ortaya çıkmıştı. Yeni amiral gemi modeli ile ilgili daha çok bilginin yeni yıl ile birlikte elde edilmesi bekleniyor. 

• Htc one 2 ucuz bir kanepede görüldü ;)

• Bana göre Htc eski öz güvenini kaybetti.Sürekli yeni model üretip sattı ve güncelleme vermediği için tüketici tarafından cezalandırıldı. Ayrıca fiyat politikasını değiştirmesi lazım cihazlarını çok pahalı satıyor.

• HTC fiyattan kaybediyor. Apple gibi fiyat politikası gütmeye uğraşıyor.

Özetle pahalı.
  • Htc bir iki. Böyle isimmi olur
  • Bu görsel önceden yayınlanmadımı
  • Firma fiyat konusunda açıklamalar yapmıştı. daha uygun fiyatlı telefonlar çıkarcaz diye. Genelde fiyatları yüksek telefonlar çıkardı htc. Malzeme kalitesi olsun şıklığı olsun fiyatını hak eden telefonlar. Yanlış anlamayın Türkiye deki fiyatları savunmuyorum. Keşke Türkiye de de 500 600 dolar seviyesinde piyasaya çıksa.

• Özelliklere ve görünüme bakınca HTC One'ın güncellenmiş versiyonu gibi duruyor. Fiyat da pahalı olursa HTC yine avucunu yalar.

• htc one two three forooo yazan biri vardı noldu o :D

• İsim komik olmuş.
  • htc one pahalı diyenlere sesleniyorum hangi amiral gemi ucuz htc one 1950 tl den girdi s4 32gb versiyonu 2200 tl den girdi türkiyeye zperia z 2000 tl note 3 2200tl z1 2200tl lg g2 32gb 1799tl iphone ve lumiaları saymıyorum onlarında amiral gemi modelleri 2000-2150 bandında , hangısı ucuz bunların hangisi bütce dostu siz neye istinaden htc one pahalı diyorsunuzki.

• quote:

Orijinalden alıntı: doctor5945

htc one pahalı diyenlere sesleniyorum hangi amiral gemi ucuz htc one 1950 tl den girdi s4 32gb versiyonu 2200 tl den girdi türkiyeye zperia z 2000 tl note 3 2200tl z1 2200tl lg g2 32gb 1799tl iphone ve lumiaları saymıyorum onlarında amiral gemi modelleri 2000-2150 bandında , hangısı ucuz bunların hangisi bütce dostu siz neye istinaden htc one pahalı diyorsunuzki.

S600'lü HTC One BURADAN

S800'lü G2 BURADAN

Hangisinin önce hangisinin sonra çıktığına değinmeme gerek var mı?

Düzenleme: Farklı sitelerden daha iyi fiyatlara edinilebilir cihazlar; ancak genel durumdan bahsetmek ve örneklemek için aynı siteden alınmıştır fiyatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danGerfuLL -- 27 Aralık 2013; 1:37:30 >

• quote:

htc one pahalı diyenlere sesleniyorum hangi amiral gemi ucuz htc one 1950 tl den girdi s4 32gb versiyonu 2200 tl den girdi türkiyeye zperia z 2000 tl note 3 2200tl z1 2200tl lg g2 32gb 1799tl iphone ve lumiaları saymıyorum onlarında amiral gemi modelleri 2000-2150 bandında , hangısı ucuz bunların hangisi bütce dostu siz neye istinaden htc one pahalı diyorsunuzki.

Z ülkeye 1850'den girdi, ilk fiyatı yani.
  • quote:

tamam hepsi pahalı giriyorda htcler ucuzlamıyor ki
  • One 2 ne yahu taksim bir iki gibi

• HTC bir iki bide benimki :D

• Huawei honor 3 gibi telefonu ortalama 130 dolar ( 2gb 160 dolar) fiyattan satabiliyorsa bırakın HTC yi tüm markalar iyi söğüşlüyor milleti.Lan bir telefon 2000-2300 tl olur mu ya.Hayır almıyorum, aldırmıyorum ama yine de zoruma gidiyor bu fiyatlardan alan insanları duyunca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serter33 -- 27 Aralık 2013; 2:00:55 >
  • bi sonraki modelde htc one two three olur heralde :D

• Htc, pazara hakim olma çabası içerisinde fakat, o fiyat politikasıyla hiçbir baltaya sap olamayacağı gibime geliyor.

• One 2 çıkmadan one ucuzlamıycak sanırsam.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.