Sabrım tükendi yardım edin
4 Cevap139 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

0 Mesaj
25 Aralık 2013; 18:20:08 

arkadaslar istanbulda iyi bir anadolu lisesinde okuyorum yaz dahil calısmama rağmen hala 280 lerde puan yapıyorum ygs de hedefim ilk 20 bin ama calıstıgım halde olmaması gercekten cok koyuyor hep degisik calısma stilleri denedim ama bir türlü oturtamadım türkce tamam sıkıntı yok +30 zaten puan ordan geliyor mat simetri 3 kitabı bitirmeme rağmen en cok calıstıgım ders olmasına rağmen 20 net cıkıyor eve gelip baktığımda coğunu yapabiliyorum rahat +30 cıkabilir gibi oluyor bana yardım edin lütfen bilenler

Che Guevara
Kaybettiğin tek savaş, uğrunda savaşmaktan vazgeçtiğindir.

5 Mesaj
25 Aralık 2013; 18:27:13 

mezuna bırak seneye daha iyisini yaparsın

0 Mesaj
25 Aralık 2013; 18:44:39 

belirtmeyi unuttum pes etmek nedir bilmiyorum

Bu mesajda bahsedilenler: secilcevik

Che Guevara

110 Mesaj
25 Aralık 2013; 18:46:57 

quote:

Orijinalden alıntı: topal kaplumbağa

arkadaslar istanbulda iyi bir anadolu lisesinde okuyorum yaz dahil calısmama rağmen hala 280 lerde puan yapıyorum ygs de hedefim ilk 20 bin ama calıstıgım halde olmaması gercekten cok koyuyor hep degisik calısma stilleri denedim ama bir türlü oturtamadım türkce tamam sıkıntı yok +30 zaten puan ordan geliyor mat simetri 3 kitabı bitirmeme rağmen en cok calıstıgım ders olmasına rağmen 20 net cıkıyor eve gelip baktığımda coğunu yapabiliyorum rahat +30 cıkabilir gibi oluyor bana yardım edin lütfen bilenler

Hocam imzan ne yapman gerektiğini söylüyor Bu arada mezuna kal diyenlere aldırmayın.

0 Mesaj
25 Aralık 2013; 18:49:37 

haklısın ben zaten çözüm için yardım istiyorum mezuna kal diyenlerin amacı alalen ortada zaten

Bu mesajda bahsedilenler: BloodyShift

Che Guevara
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Eğitim ve Sınavlar] » Liseler » YGS/LYS » Sabrım tükendi yardım edin
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344