Şimdi Ara

DİGİTÜRK + SÜPERONLİNE İNTERNET KAMPANYASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
19.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Giriş Paketi + Çocuk paketi + Belgesel Paketi + HD servisi + Anadolu Taraftar Paketi + Limitsiz İnternet 59,99 TL
    Kurulum hediye,
    Digiturk Aktivasyonu 30TL,
    ADSL aktivasyonu hediye,

Lig TV Süper Lig Paketi + Limitsiz İnternet 93,99 TL
    Digiturk Aktivasyonu 20TL,
    ADSL aktivasyonu Bedava,

Lig TV Şampiyonlar Paketi + Limitsiz İnternet 86,99 TL
    Digiturk Aktivasyonu 20TL,
    ADSL aktivasyonu Bedava,
    Giriş Paketi + 2 adet keyif paketi + Limitsiz İnternet 59,99 TL
    İlk ay LIG TV ve 24 ay Anadolu Taraftar paketi hediye,
    Kurulum hediye,
    ADSL aktivasyonu hediye,

Giriş Paketi + Limitli İnternet 39,99 TL
    ADSL aktivasyonu hediye

-Fiber altyapınız var ise sınrsız adsl yerıne 10mbıt sınrsız fıberıde kullanabılıyorsunuz .
    -Adsl veyahut mevcut digitürkünüzde herhangi bi taahütünüz yoksa faydalanabilirsiniz kampanyadan

Türkiyenin heryerine kurulum gerçekleştirilir.
    Burdan sorularınız ve taleplerinizi alabilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemklyncu -- 26 Aralık 2013; 14:41:50 >

• mevcut aboneler bundan yararlanamıyormu?
  • adsl abonesimisinz yoksa digitürk mü? taahüt durumunuz nedir
  • digiturk abonesiyim bulunduğum yerde sol fiber var ama ben uydunet kullanıyorum
  • fiberin detayları nedir söyleyebilir misin
  • Digitrk kampanyasında starndart 10 mbit sınrsız fiber internet sunuyoruz musterılerımıze.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemklyncu

Digitrk kampanyasında starndart 10 mbit sınrsız fiber internet sunuyoruz musterılerımıze.

akk ne kadar ?
  • suan 10 mbıt 50 gb akk dıgır hd giriş paketi + 2 keyf 59

25 mbıt 50 gb akk dıgır hd giriş paketi + 2 keyf 67 suan kampanya ıcın verılen detaylar bunlar kampanya veya ınternet paketlerı degısebılır dıye dusunuyorum yenı bı anlasma oldgu ıcın henuz
  • Sıcak fırsatlar bölümüne de açılmış ama;

Resmi bir kampanya değil, şartlarına dikkat edin o yüzden. Bayiler dahilinde bir kampanya.
    Genel bir şey söz konusu olsa digitürk ve superonline kendi sitelerine koyarlardı zaten.
    6-7 önce benzeri vardı. Ama o 20mbit fiber + lig tv 49 tl şeklindeydi.

Ayrıca sitede 10mbit limitsiz fiber diyor. Superonline'da 10mbit diye bir fiber seçeneği yok ki. Minimum hız 25mbit. Siz nasıl 10mbit fiber verebiliyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 25 Aralık 2013; 20:33:31 >
  • O bilgilerin cevapları bizde olmasa zaten bu konuyu acmazdım .

dıgıturk superonlınedan ınternetı aldı "halı hazırda" modemlerle" beraber dıgıturk kendı paketınn yannda verıcegı ıcın paketlerıde superonlıne ona gore verebılıyo ? Zaten bıldıgım kadaryla 15 aralıkta bu mutabakat saglandı 6-7 ay oncesınden nasl kampanya satılıyor?
  • cemklyncu C kullanıcısına yanıt
    Sizin dediğinize göre Digiturk kampanya yapmış. Yani digiturk'ü aldığın için superonline yanında hediye gibi internet geliyor.

Önceki kampanyada superonline 20mbit 100gb akk fiber interneti 49 tl ye satın alırsan lig tv 1 yıl bedava şeklinde veriliyordu.

DİGİTÜRK + SÜPERONLİNE İNTERNET KAMPANYASI

Yukarıdaki resimde ki gibiydi kampanya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 25 Aralık 2013; 20:46:33 >
  • Söylediğin kampanya 1 sene 1 bucuk seneye dayanıyor benim bildiğim. :) senınde dedıgın gıbı dıgıturkun bı kampanyası ama kısının sunusuna ve ıhtyaclara gore sunumu degısebılıyor ;superonlıne ve dıgıturk veyahut dıgıturk sınrsız ınternet verıyor gıbısınden:)
  • Peki sınırsız 10mbit fiber gerçek sınırsız mı yoksa akk var mı ?

Benzer kampanyalar bayilerde var ama net bilgi yok.

http://www.digiturkaboneligi.com/sayfa-22-digiturk--internet.html
  • kampanyalar net modemler dıgıturk bayılerıne kuryelerıne pazartesı ulasıcak .ulastıgı an bı degısıklık var ıse sahsen burdan tekrar guncelleme yapacagım . gercek sınrsız degıl tabıkı AKKli:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemklyncu -- 25 Aralık 2013; 21:22:19 >
  • konyada varmı bu kampanya
  • evet efendim türkiyenin heryerine kurulum gerceklestırıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemklyncu

evet efendim türkiyenin heryerine kurulum gerceklestırıyoruz

superonline altyapısı varmı yani burda yoksa türk telekom altyapısımı kullanılıyor
  • taahhüt var mı?
  • halihazırda 50 Mbit 250 GB AKK üyesiyim. Ayrıca telefonumuda taşıdım.24 ay taahhüt verdim. Bu kampanyadan yararlanabilirmiyim?
  • superonline üyesiyim. 25 mbit fiber 50 gb akk kullanıyorum ve taahhütüm devam ediyor. alttaki yazdığınız kampanyaya geçebiliyor muyum?

25 mbıt 50 gb akk dıgır hd giriş paketi + 2 keyf 67

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ota Benga -- 25 Aralık 2013; 23:04:14 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.