Şimdi Ara

DİGİTÜRK + SÜPERONLİNE İNTERNET KAMPANYASI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
19.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marantz

quote:

Orijinalden alıntı: bondor07

superonline kullancısıyım müşteri hizmetlerinden aranarak ayda sadece 5tl farkla dijitürk sahibi oalcağım söylendi tek seferlik sadece 30tl aktivasyon ücreti ödeyeceğim söylendi özelikle ayrı fatura gelicekmi diye sordum hayır 60lira olan internet faturanız artık 65tl olarak gelecek dendi anlayacağınız kabul ettirmek içni söylemedikleri yalan kalmadı ilk faturam ayrı dijitürk ayrı superonline geldi superonline 55tl digitürk faturası 45tl geldi herkes soyguncu olmuş bu faturayı ödemeyeceğim kaldırıp çöpe attım dijitürküde çanağınıda hakkımı arayıp sonuna kadar şikayet edeceğim nolacaksa olsun yeter artık milleti soyup sovana çevirdiniz.

tam bunu yazmak için girdim. aynısı başıma geldi ne yapacağımı bilmiyorum! sinirden elim ayağım titriyor. gelişmeleri yazarmısın.

ben de aynı durumdayım arayan kadına üstüste sadece 5tl superonline faturamın üstüne eklenecek değil mi diye sormama teyit almama rağmen 42tl lik 2 aylık fatura kesilmiş mesajla bilgilendiriliyorum. Aradım superonline ayrı digiturk ayrı faura kesermiş normalmiş diyor çağrı merkezi elemanı, bu şekilde bilgilendirilmediğimi söyleyince kayıt açtıklarını ve 24-48 saat içinde bana dönüş yapacaklarını bildirdiler. bakalım ne diyecekler tabi dönerlerse. ödemem ben de bu parayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: haniiife

quote:

quote:

superonline kullancısıyım müşteri hizmetlerinden aranarak ayda sadece 5tl farkla dijitürk sahibi oalcağım söylendi tek seferlik sadece 30tl aktivasyon ücreti ödeyeceğim söylendi özelikle ayrı fatura gelicekmi diye sordum hayır 60lira olan internet faturanız artık 65tl olarak gelecek dendi anlayacağınız kabul ettirmek içni söylemedikleri yalan kalmadı ilk faturam ayrı dijitürk ayrı superonline geldi superonline 55tl digitürk faturası 45tl geldi herkes soyguncu olmuş bu faturayı ödemeyeceğim kaldırıp çöpe attım dijitürküde çanağınıda hakkımı arayıp sonuna kadar şikayet edeceğim nolacaksa olsun yeter artık milleti soyup sovana çevirdiniz.

tam bunu yazmak için girdim. aynısı başıma geldi ne yapacağımı bilmiyorum! sinirden elim ayağım titriyor. gelişmeleri yazarmısın.

ben de aynı durumdayım arayan kadına üstüste sadece 5tl superonline faturamın üstüne eklenecek değil mi diye sormama teyit almama rağmen 42tl lik 2 aylık fatura kesilmiş mesajla bilgilendiriliyorum. Aradım superonline ayrı digiturk ayrı faura kesermiş normalmiş diyor çağrı merkezi elemanı, bu şekilde bilgilendirilmediğimi söyleyince kayıt açtıklarını ve 24-48 saat içinde bana dönüş yapacaklarını bildirdiler. bakalım ne diyecekler tabi dönerlerse. ödemem ben de bu parayı.

Bana yapılan açıklamayı aktarıyorum. bize 1.5 aylık fatura kesilmiş. digiturkte her ayın 3ünde faturalar kesiliyormuş ve faturalar ön ödemeli olarak kesiliyormuş. yani mart ayının faturasını martın başında ödüyorsunuz. 20.02.2014'de kurulum yapılmıştı. 13 gün şubattan bir de mart ayının faturasını kesmişler yani. Kurulumdan sonraki gün bizi arayıp sinema paketi 1 yıl boyunca size hediye ediyoruz beğenirseniz devam edersiniz dediler biz de ne ala dedik kabul ettik, meğer ücretliymiş onun ücretini bir de 10tl iki aylık 45tl fatura kesilmiş. Tabi bu arada süperonline faturası 60 lira geldi onda indirim olmadı. sonraki ay düzeleceği söylendi. düzelen şekli de 45tl superonline+20tl digiturk şeklinde iki ayrı fatura kesilecekmiş. sinema paketini yalan söyleyip de satan zihniyeti esefle kınıyorum itiraz ettim sinema paketi faturası için kayıt açmışlar dönüş olacakmış görecez bakalım

• Bende ayni kampanyaya basvurdum imkaniniz varsa kesinlikle bulasmayin arkdaslar tam 2 bucuk hafta oldu daha gelcekler bir kac yerden daha gec de olsa okudum 1 ayi gecenler varmis.Ne arayan var ne soran rezalet bir firma bir kac sefer telefonla aradim online sikayette bulundum ama saniyorum ACIZLIK lerinden kaynakli olsa gerek cozum uretemediler hatta mh den birisi modeminizi iyade edebilirsinz sorun degil ama digturk tarafindan naparlar bilemiorum gibi gayet TECRUBE kokan bir cevap aldim.Bilmem anlatabildim mi SAKIN!
  • Beyler bana da geldiler. 49 tlye 25 mbit internet+ telefon + televizyon yayını vereceklerini söylediler.

İnternetten araştırdım ancak pek sağlıklı bilgi edinemedim. Şuan ben de teledünya var. Aylık 40 ödüyorum. Televizyonda hd kanallar ve belgesel kanalları mevcut ve genelde onlara bakıyorum zaten.

Şimdi teledünyayı iptal ettirip süperonline'a geçersem tv belgesel kanallarına erişim hakkım olacak mı? Sitesinde normal uydu kanalları gözüküyor ki onlara çanak antenle de erişebiliyor herkes.

Bu konuda bilgisi olan veya bu kampayayı kullanan varsa bilgi verebilir mi?
  • bende bugüb ilk defa superonlineden giriyorum. Digiturkten de memnunum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemklyncu

Rekabet işte :)

üstad,
    Superonline 2 senelik tahhutum 2 aya kadar bitiyor. su an 8mbit 50gb AKK Kurumsal 30 TL. kullaniyorum. apartmana 100m. yakina Telekom Genisbant Saha Kabini koydu. modem degerleri gayet iyi.
    telefon da dahil olmak uzere bana hangi tarifeyi önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR ÜŞENMEDEN UZUN UZUN YAZACAGIM İNSANLARA DERS OLSUN DİYE.!!!! İZMİRDE2 YILDA 2 BÜYÜK TERBİYESİZLİK.!!

2 Yıl oldu olmadı eski oturdugum yere fiber internet süperonline geldi, kapıyada cocuklar ok gelin baglayın dedim. denemesi bedava 1 ay kampanyasıydı.! eve geldi bagladılar bır baktım 50 mb ama 10 mb olması lazım hemen uyandım ve musterı hızmetlerını aradım bana demezmi siz 50 mb 24 kampanya ya dahılsınız dıye ya arkadas ben denemesi bedavadayım.! nasıl olur. modemi dakıkasında soktum ve onur dogan bilişime gittim bıraz tantanadan sonra soyle duzeltelım boyle duzeltelım yok hayır dedım. verdım modemı ve ucret odemem camı pencereyı gece kırarım dedım.

ve aynen oyle oldu emaıl attılar kampanya cayma bedelini odedıler ve 30 kuruş fatura çıkmıştı.. hatalarını ıyı bır şekilde kapatmışlardı.

AMA KABUS BİTMEDİ.

ttnet tahhütüm bitti ve başka bir eve taşındım hatta evlendim vs vs...

kapıya geldiler fiber 3 lük kampanyası var vs inatla dedimki ben TTNET ALO luyum. tahhütün yoksa problem yok dediler ve bende nerden bileyim ttnet loluysam problem olacagını.!!!

e geldiler, modemi taktılar, ınternet geldı süper telefon yok , ayrıca fiber 3 lük paketi turkcel sınema paketi de yok iyice suphelendım belkıde en bastan biliyorlardı çünki türkcelll sinema paketi zarfınıda vermediler.!

vel hasıl müşteri hizmteleri bız bir sey yapamayız bayı ıle konusum diyerek ne kadar basiretsiz olduklarını gösterıyorlar.

arkadaş 3-5 tl sinde degilim. akıllı ve sağlam iş yapın bu kaçıncı.. birde sözde şu dönemde sitelere vs elit yerlerde hizmet veriyorlar birde mahalli alana inseler milleti nasıl keriz yerine koyacaklar.!

yarın gidip yine daha 1 hafta olmamış hizmeti kapatacağım. cezasınıda cocuk mu oder bayı mı oder. ne yaparım bılemıyorum. en kotu ben oderım ama üstüne para verseler daha fıber helekı superonline istemem...

aman arkadaşlar bir kere oldu şans dedim. 2 de çok araştırdım çok sordum ve yıne benım başıma geldı.

• 05076308993 bu numaraan iletişime geçebilirsiniz
  • 75 GB AKK ve 25MB hız SuperOnline abonesiim ekim 2013 den bu yana. Ve bu paketlerden yararlanabilir miyim?
  • quote:

quote:

Selam öncelikle 1 aydan fazla bir süre sonra cevap verebildiğmi için özür dilerim.

Benim sorun şu şekildeydi 60lira superonline faturası öderken 5tl ek olarak dijiturk abonesi olacağım söylendi.Kabul ettikten sonra ayrı ayrı fatura olarak dijitürk 21TL superonline 45TL hizmet tutarları bu şekilde.Fakat super online yalın adsl olduğu için dijiturkle anlasma saglayınca +10tl yalın adsl parası alıyorlar.Şuanki durumda 55TL superonline 21TL dijitürk ödemekteyim.Toplam fatura tutarım 76TL yani dijitürk 16TLye gelmiş oluyor.Bunları bu şekilde açıklasalardı mümkün dğeil kabul etmezdim tamamen bu sahtekarlık yalan beyanda bulunarak vatandaşı kandırma çabası üyelik iptali içinse 80tl istiyolar ayrıca bağlatırken 30tl ödedim ilk faturada 45 tl 1.5 aylık olarak geldi.Şuan lig tv kapandı sadece HD kanallar belgesel ve spor kanalı için 16TL boştan yere ödüyorum.Faydasına gelicek olursak dijitürk cihazını internete bağlayarak kaçırdığım dizileri filmleri istediğim zaman izleyebiliyorum ayrıca youtube kapanmadan önce tvden youtubeye girip müzk dinleyebiliyodum sosyal ağlar ve kareokede bulunmakta.Şuanlık sakinleştim :)

• 30 dk önce Digitürk tarafından arandım ve SuperOnline faturama aylık 5 TL vererek Digitürk abonesi olacağımı söyledi sadece 30 TL aktivasyon alınacak denildi, taahhüt kaldığı yerden devam edecekmiş kadın ikna etmek için söylemediğini bırakmadı ama ben araştırmak için zaman istedim. Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, ben en iyisi bunlara bulaşıpta ağrımayan başımı ağrıtmayayım.
  • Superonline faturanızın ödeme zamanını geçirirseniz aynen şöyle bir sms geliyor

Toplam 72,2 TL geciken fatura nedeniyle ......... nolu hizmetiniz 48 saat icerisinde durdurulacaktir.Odeme yaptiysaniz dikkate almayiniz.

.......nolu aboneliginize ait son odeme tarihi gecmis 72,2 TL faturanizi kredi kartiyla webislem.superonline.net adresinden odeyebilirsiniz. Borcu nedeniyle kapatilan ADSL ve FIBER aboneliklerinin, odeme yapildiktan sonra cikacak faturasina 19 TL acma-kapama bedeli yansiyacagini hatirlatiriz.

• bana 3 liraya teklif ettiler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

30 dk önce Digitürk tarafından arandım ve SuperOnline faturama aylık 5 TL vererek Digitürk abonesi olacağımı söyledi sadece 30 TL aktivasyon alınacak denildi, taahhüt kaldığı yerden devam edecekmiş kadın ikna etmek için söylemediğini bırakmadı ama ben araştırmak için zaman istedim. Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, ben en iyisi bunlara bulaşıpta ağrımayan başımı ağrıtmayayım.

Kardeşim kesinlikle kabul etme sakın yani ben düştüm bunların tuzağına 2 yıl boyunca sürecek bu çile ayrıca taahütsüz olan superonline internetimi bile taahütlüye geçirmişler
  • quote:

Türkiye burası.Olur öyle şeyler arada.
  • Bu kampanyaya nereden katılabiliyoruz? Kadıköy'de oturuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: YGA

Bu kampanyaya nereden katılabiliyoruz? Kadıköy'de oturuyorum

Kardeş biz burada bu kadar şeyi boşunamı yazdık sende gelmişsin bu kampanyaya nereden katılıyoruz diyorsun sanırım çöpe atacak paran çok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YGA

Bu kampanyaya nereden katılabiliyoruz? Kadıköy'de oturuyorum

Kardeş biz burada bu kadar şeyi boşunamı yazdık sende gelmişsin bu kampanyaya nereden katılıyoruz diyorsun sanırım çöpe atacak paran çok

Hocam anlıyorum ama bu hizmeti alan ve mutlu olan müşteriler de oldukça fazla.
  • quote:

Selam öncelikle 1 aydan fazla bir süre sonra cevap verebildiğmi için özür dilerim.

Benim sorun şu şekildeydi 60lira superonline faturası öderken 5tl ek olarak dijiturk abonesi olacağım söylendi.Kabul ettikten sonra ayrı ayrı fatura olarak dijitürk 21TL superonline 45TL hizmet tutarları bu şekilde.Fakat super online yalın adsl olduğu için dijiturkle anlasma saglayınca +10tl yalın adsl parası alıyorlar.Şuanki durumda 55TL superonline 21TL dijitürk ödemekteyim.Toplam fatura tutarım 76TL yani dijitürk 16TLye gelmiş oluyor.Bunları bu şekilde açıklasalardı mümkün dğeil kabul etmezdim tamamen bu sahtekarlık yalan beyanda bulunarak vatandaşı kandırma çabası üyelik iptali içinse 80tl istiyolar ayrıca bağlatırken 30tl ödedim ilk faturada 45 tl 1.5 aylık olarak geldi.Şuan lig tv kapandı sadece HD kanallar belgesel ve spor kanalı için 16TL boştan yere ödüyorum.Faydasına gelicek olursak dijitürk cihazını internete bağlayarak kaçırdığım dizileri filmleri istediğim zaman izleyebiliyorum ayrıca youtube kapanmadan önce tvden youtubeye girip müzk dinleyebiliyodum sosyal ağlar ve kareokede bulunmakta.Şuanlık sakinleştim :)

Sakinleşemedim, kabullenip yanlarına kar bırakmaktansa THH'ine başvuruyorum

İşin tuhafı bugün yine arayıp pişkin pişkin 5TL fark dediler tam saydırıyordum ki kapattı kızcağız

Bile bile lades olupta sonra sanki olacağı bilmiyormuş gibi sinirlendiğim için kendime kızıyorum

• Arkadaslar superonline+ digiturk baglantisi kurduracagim. Binamizda fiber altyapi mevcut. Benim merak ettigim giris paketi + sinirsiz internet paketinde superonline telefonda var mi varsa ucretlendirme nasil

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.