Şimdi Ara

AVEA WOOPS PAKETİ 23TL/28TL (500DK-5000SMS-2GB) (01.04.2014) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.159
Cevap
11
Favori
120.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    rica ederim arkadaşım
  • iki haftadır bu paketi kullanıyorum arkadaşlarıma diyince şaşırıyorlar bu fiyata bu kadar şey iki kişiyi daha aveali yaptım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bu tarife için dün aveaya geçtim bu taşıma işleri nasıl oluyo, yani şu anki hattıma mesaj falan mı gelcek, bilgilendirirseniz sevinirim.
  • tckn yi nasıl değiştirebiliyoruz bilen var mı?
  • Pttcell den bu pakete geçiliyor mu arkadaşlar?
    bilgisi olan arkadaş varsa lütfen cevaplasın
  • Avea candır gerisi heyecandır ya... Diğerleri kazık.
  • faturalı seç 500 paketi kullanıyordum. sınırsız internet + 5000 sms + 500 dk toplamda 44 lira tutuyordu. 1 yıl taahhüt verdiğin zaman bu fiyatlar geçerli. taahhütüm doldu ve aveadan aradılar. 1 yıl daha kalma sözü verirsen aynı fiyat üzerinden kullanabilirsin diye. woops dururken 44 TL'ye bu tarifeyi kabul etmek ahmaklık olur diye düşündüm ve kabul etmedim. süper 3'lü pakete (faturalı) geçişimi yaptım ve 3 gündür kullanıyorum. müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerde 1 yıl boyunca 23 TL'ye faydalanabileceğimi söylediler. inşallah sürpriz bir fatura ile karşılaşmam internet hızı güzel ve işlemlerimi gayet hızlı bir şekilde halledebiliyorum. tavsiye ederim. AVEA FOREVER!

• Mala Vuran Adam. kullanıcısına yanıt
    şu an kullandığın hattına mesaj gelecek. sonra gerekli işlemleri yaparsın. ayrıca nickini sevdim
  • Cevap için teşekürler hocam peki kaç gün içinde gelir bu mesaj tahmini ? nick içinde teveccühünüz
  • Mala Vuran Adam. kullanıcısına yanıt
    ben taşıdığımda 5 günü bulmuştu ama bazen bu süre değişebiliyor.
  • Turkcell'liyim, Avea'ya geçersem hemen yararlanabilirmiyim bu kampanyadan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 31 ocak son :)

• bugün torium'daki elektroworld müydü yoksa başka bir mağaza mıydı, her neyse. o mağazadaki avea bayiinde 20 tl ye 500 dk + 500 sms + 1 gb tarife vardı ve bu woops değildi, yani herkes katılabiliyor. ayrıca 700 dk + 5000 sms + 2 gb = 28 tl idi. bu da normal tarifeydi. sadece oraya özel olduğu yazıyordu bilmiyorum ne derece doğru. kontratım bitmiş olsa hemen 28 liğe geçerdim, iyi geldi bana.
  • Peki arkadaslar faturalida bir yil sonra taahhüt bittikten sonra fiyat nedir ve de internet hala 2 gb sinirsiz mi devam ediyor bunun hakkinda net bir bilgisi olan var mi?

• Öncelikle herkese selamlar ben normalde turkcell kullanıcısıyım ancak bu 500 dk 5000 sms 2 gb internet kampanyası bana çok avantajlı geldi arkadaşlarda avealı olduğundan onlarada sordum çekimden yana sıkıntı yokmuş bende aveaya geçiyim diyorum şimdi sormak istediğim şeyler var ben bugün gitsem aveaya değişim isteğinde bulunsam kaç gün içinde geçebilirim bu süre zarfı içinde benim normal turkcell hattım aktif kalırmı ?

Ayrıca ben bu kampanyadan faydalanabilirmiyim ?

Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ediyorum.

• Konuyu açan arkadaşa öncelikle teşekkür ediyorum.Bugün aveaya geçtim ve kampanyaya katıldım fakat güncel faturam 36 lira görünüyor.Fatura dönemi sonunda 19 lira indirim mi uygulanacak yoksa bi aksilik mi var?Yani ben aylık ne kadar ödeyeceğim taahhütde vermiş bulunmaktayım.
  • 2-6 iş günü arasında taşıma gerçekleşiyor diyorlar. Taşımayı BTK yapıyor zaten o yüzden onun belirttiği sürede gerçekleşiyor. Ben pazar başvurmuştum bu sabah açıldı hat. Evet turkcelli son ana kadar kullanabiliyorsun. Şu gün şu saatte hattın taşınacak diye sms geliyor. O saate kadar diğer hattın aktif oluyor.
  • pttcell den geçiş olmuyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: miccoli

Konuyu açan arkadaşa öncelikle teşekkür ediyorum.Bugün aveaya geçtim ve kampanyaya katıldım fakat güncel faturam 36 lira görünüyor.Fatura dönemi sonunda 19 lira indirim mi uygulanacak yoksa bi aksilik mi var?Yani ben aylık ne kadar ödeyeceğim taahhütde vermiş bulunmaktayım.

Hemen güncellenmiyor. Bir kaç saat sonra oluyor. Kalan kullanımınızda paketler gözüküyorsa endişelenmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre544

2-6 iş günü arasında taşıma gerçekleşiyor diyorlar. Taşımayı BTK yapıyor zaten o yüzden onun belirttiği sürede gerçekleşiyor. Ben pazar başvurmuştum bu sabah açıldı hat. Evet turkcelli son ana kadar kullanabiliyorsun. Şu gün şu saatte hattın taşınacak diye sms geliyor. O saate kadar diğer hattın aktif oluyor.

Anladım bende sabahtan çıktım aveaya gittim geçişi yaptım 2-5 gün içinde açılır dedi simide telefona göre kestirdim hat açılınca Woopsa kayıt olup 25 lira yükledikten sonra paketi almamı söylediler sanırım 23 liradan alıcam bende tek merak ettiğim şey internet ayarlarında değişiklik oluckmı acaba

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.