Şimdi Ara

AVEA WOOPS PAKETİ 23TL/28TL (500DK-5000SMS-2GB) (01.04.2014) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.159
Cevap
11
Favori
120.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün hattimi taşıyorum yararlana bilirmiyim son kullanma tarihi ne zaman?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theshiver kullanıcısına yanıt
    Bugün hattimi tasiyacagim kampanya bitti mi acaba yararlana bilirmiyim yardım eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: muratbak11

Bugün hattimi tasiyacagim kampanya bitti mi acaba yararlana bilirmiyim yardım eder misiniz?

www.woops.com.tr tüm aranılan cevaplar orda yazıyor tek tek detaylı

• Ya arkadaşlar bir şey soracağım bu avea'daki sığır sürüsüne laf anlatmak mümkün değil.

İkinci defa numara taşıyorum, sabah mesaj geldi numarayı taşıyoruz diye. Avea hattı taktım, 5 saattir bir numara yok. İlk kez taşıdığımda görevli hatta şu kadar tak, şu kadar bekle aç kapa falan demişti. Bunlar bir şey demedi, aradım beklemede diyor başka bir şey demiyor aptallar. Prosedür nasıl işliyor tam olarak bilgilendirebilir misinz? Arada açıp kapatayım mı telefonu yoksa belli bir süre açık kalması mı gerekiyor? Bir de normalde ne kadar sürede aktifleşiyor mesela?
  • Nerden neyi taşıyorsun birde bunu açıklasan? Başka operatörden taşıyorsan zaten taşınma için tarih ve saat bilgisini sms ile gönderiyor.
    PTTCell vs.. gibilerinden taşıyorsan 2 güne kadar sürebiliyor..
  • Vodafone'dan Avea'ya geçtim.

Zaten o aşama tamamlandı, mesaj falan geldi. Vodafone hat kapandı. Avea hat açılmıyor sabahtan beri ama, ne zaman aktifleşecek diye bekliyorum. Yukarı yazdığım durumu yaşıyorum işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnold3528

Vodafone'dan Avea'ya geçtim.

Zaten o aşama tamamlandı, mesaj falan geldi. Vodafone hat kapandı. Avea hat açılmıyor sabahtan beri ama, ne zaman aktifleşecek diye bekliyorum. Yukarı yazdığım durumu yaşıyorum işte.

aç-kapa
  • Olmuyor.
  • Turkcell hat kullaniyordum. Aveanin 23tl ye 5000sms 500dk 2gb internet paketi icin numarami aveaya tasidim. Numarayi tasidikdan sonra tl yukledim ve paketi yaptim. 500dk ve 5000sms de sorun yok fakat internet hakkinda bazi sorunlar var. Mobil veriyi etkinlestirdigimde: 
    -vine daki videolari wifi den daha hizli acabiliyorum 
    -haritalari gayet seri ve hizli sekilde kullanabiliyorum 
    -internette dolasirken hicbir sorun yok internet hizindan gayet memnunum. 
    -foursquare de arkadasladimin yaptiklari i gorebiliyorum 
    Fakat buna karsilik: 
    -facebook uygulamasina giremiyorum mobil veri ile 
    -instagramda akis yenilenemedi hatasi aliyorum 
    -whatsapp da yazilanlar gelmiyor ve ben bisiler yazip gonderemiyorum(sanki internetim kapaliymis gibi) 

Bu neden oluyo anlamadim lutfen yardim edin... 

telefonum samsung galaxy s3. Avea ya 3g icin mesaj atip 3g yi aktif ettim. 

Ayrica bir sorum daha var. Turkcell deyken sms ve internet paketim vardi. Her sms den sonra kac sms im kaldigiyla ilgili bildirim geliyordu. Mobil veriyi kullandikdan sonra kapatinca kac mb kullandigimi ve kac mb kaldigini yazan bildirimde geliyordu. Aveada bunlar gelmiyo. Bunlarin aktif edilecegi bi ayar yeri varmi? Bunlari nasi aktif edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aralbasar11 -- 10 Mart 2014; 18:20:51 >

• Vodefoneden aveaya geçişim bugün tamamlandı. Bu tarifeyi yaptım
  • aralbasar11 kullanıcısına yanıt
    Dostum avea internet ayarları 2 çeşittir.Wap apn ve internet apn. Şu an seninki wap apnde mi? eğer öyleyse internet apn ye çevirmen sorununu çözecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Winterfell-

Dostum avea internet ayarları 2 çeşittir.Wap apn ve internet apn. Şu an seninki wap apnde mi? eğer öyleyse internet apn ye çevirmen sorununu çözecektir.

Teskkurler...

Bu ayarlari nerden yapabilirim. Bi bilgim yok bu konuda

• Mevcut yıkılan paketimi iptal ettirsem ve bu pakete geçsem kalan dakikalarım ne olacak?

19 TL'lik yıkılan paket üyesiyim ve 15 kaldı bitimine, ancak mart sonunda biteceğinden bu paket, üye olmak istiyorum?

Tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aralbasar11

quote:

Teskkurler...

Dostum maalesef o konuda da benim bilgim yok :D android telefonlarda ayarlardn bi yerlerden değiştirebiliordun ama hiç android tel kullanmadım :) iphone larda zaten öyle değiştirmek için seçenek yok direk ayarları kurman gerekiyor

• 1-2 hafta once uye olmustum woops a 25 tl aldı benden

• quote:

Orijinalden alıntı: xjokerx

1-2 hafta once uye olmustum woops a 25 tl aldı benden

Zaten 23+1,5 tl değil mi ? 24,5 tl yapıyor.Yani faruranızda bi fazlalık yok eğer tam 25 geldiyse 50 kuruş nerden kesmişler siteden bakabilirsin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aralbasar11

quote:

Teskkurler...

Dostum maalesef o konuda da benim bilgim yok :D android telefonlarda ayarlardn bi yerlerden değiştirebiliordun ama hiç android tel kullanmadım :) iphone larda zaten öyle değiştirmek için seçenek yok direk ayarları kurman gerekiyor

Tamam teskkurler

• aralbasar11 kullanıcısına yanıt
    Sorununu bi mşteri hizmetleriyle konuş istersen kesin çözüm ordan yaparlar.

• Bu kampanyaya geçiyorum bu haftaiçi. Tek sıkıntım internet paketi çok yavaş diyorlar doğru mu ?
  • Bölgeye göre değişiyor ama bi ara diğer tarifelerden daha düşük diye bir söz çıkmıştı ama şu an böyle bir gerçek yok.Gaziantepteki hızı 3mbps çok hızlı değil ama bana yeter :) Yani yavaşlık sorunu bölgeden bölgeye çok farkediyor dostum.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.