Şimdi Ara

Tim Cook: 2014'de insanların seveceği büyük planlarımız var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
3
Favori
2.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tim Cook: 2014'de insanların seveceği büyük planlarımız var

Şubat ayında ülkemize bir ziyaret düzenleyeceği konuşulan Tim Cook, ABD’deki tatil dönemi dolayısıyla Apple çalışanlarına gönderdiği mektupta 2013 yılını değerlendirdi ve 2014 için dikkat çekici cümlelere yer verdi.

Apple’ın iflasından eşiğinden dönüp, altın çağına ulaşmasında önemli rol oynayan Tim Cook, 2013 yılında, faaliyet gösterdikleri her alanda sektöre yön veren ürünler tanıttıklarını söyledi. Tüm bu ürünlerin Apple’ın sahip olduğu derin ve geniş yenilik vizyonunu ortaya koyduklarını söyleyen Cook, App Store’un 50 milyar yükleme sayısına 2013 yılında ulaştığına dikkat çekerek “Bu kadar hızlı büyüyeceğini biz bile tahmin etmemiştik.” Dedi.

Ünlü tepe yöneticisi 2014 yılı içinse tüketicilerin seveceklerine inandıkları çok büyük planları olduğunu ve bu yüzden 2014’ü dört gözle beklediklerini söyledi. Tim Cook, mektubunu ise şu cümlelerle bitirdi:

“İnsanoğlunun en derin değerlerine ve yüksek beklentilerine hizmet edecek yenilikler ortaya koyarken sizinle birlikte olmaktan gurur duyuyor; bu mükemmel şirkette sizlerle birlikte çalışma fırsatına sahip olduğum için kendimi dünyanın en şanslı insanı olarak görüyorum.”

2014’de bizleri neler bekliyor?

Güçlü kaynakların ortaya attıkları fısıltıların doğru olduğunu varsayarsak; 2014’de Apple karşımıza şu ürünlerle çıkacak:

• Büyük ekranlı ve kavisli tasarımıyla 8.nesil iPhone
    • Yüksek çözünürlük 12.9 inçlik iPad
    • Retina Macbook Air
    • 4K çözünürlüklü iMac’ler
    • Akıllı saat iWatch
    • Ses ve hareket algılayıcılı Apple TV
    • OS X 10.10
    • iOS 8

• Tutturmuşlar kavisli telefon diye
    Lg, Samsung deniyor. Belki ilerde Nokia ve Apple vs vs..
    Telefonda kavisin nesi güzel anlamıyorumki, düz ve esnek deseler hadi neyse.
    Düz ve metal en iyisi, ekranı kırılmasın yeter.

• Ben kavisli bir iphone beklemiyorum. Ekranın biraz daha büyüyeceğini tahmin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de birşey diyecek sandım. Bildiğin geliştirmeler işte.

• kavisin ve esneğin patentini saatte kullanmak Nokia aldı, o yüzden telefon yapıolar :D
    Bence saaate makul, telefonda gereksiz bişey, ( esnemesi iyi bişey, düz olursa, şahsen yamuk bir teli neden tercih ediyim )
  • Param olsa hepsinden ikişer tane alırım

• Elimde sihirli bir değmek olsa çaya batırıp yerdim, ipad'a şokella sürüp çiğnerdim. Bu nedir ?

• telefonda kavis sadece ekranın bittiği yerlerde ekranın dışından içine doğru hareketle yapılan gesture'larda işe yarar, gerisi sadece göze ziyan.

• Nedir bu kavis merakı.

• Yaw he he!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 te daha çok kazık atacaklar demekki

• Eğer ekranı büyütmek "büyük plan" ise yazıklar olsun.

• Bu adamlarla calismak vardi
    Bizim ulkemizde pek ise yaramadigi icin biraktim bilgisayar programciligini

• quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Ben kavisli bir iphone beklemiyorum. Ekranın biraz daha büyüyeceğini tahmin ediyorum.

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • olması gereken onlar zaten bir de büyük plan demiş

• Şimdi lg yaptı biz yapamadık demesinler diye yaparlar...

• Kavisli olunca nolucak ekstra bir özellik mi gelicek ?
    Siz değiştirmeyin tasarımı, ekranı büyütün biraz yeter.Ama ince uzun olmasın,şöyle enli bir ekran olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simitci01 -- 25 Aralık 2013; 15:32:32 >
  • Tabii yeni bir fabrika açarlar, günde 1 dolara işçileri çalıştırırlar. İnsanlarda mutlu mesut 2000 TL verip alırlar.

• Bu sene cıkan 5s yada 5c de öldürücü özellik falan diyorlardı ne oldu? :)

• büyük ekranli telefonlar herkeze cazip geldigini anladilar ve oradanda bir pay cikaracaklar bana kalirsa ve cikartirlar ileride belkide bende gecerimmm ama su an sahibi oldugum htc one 3 yil daha beni götürür

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.