Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: toojohn

Faturali tarife bahsettigim.yalniz 25 yas sarti var.ailede sizinle ayni soyisimle biri varsa 25yas ve altinda o sekilde tarifeye dahil olabilirsiniz.ben anlattigim sekilde yaptim kuzenimin tc sini kayit ettirdim.

Isterseniz ayni tarifeye 6tl farkla yani 35liraya 500mb+spotify premium dahil edebilirsiniz.

Geçen sene hiç tanımıdığım birinin TC'sini kullanarak yaptık 3 telefona oldu ;)
  • celenlee C kullanıcısına yanıt
    Numara tasidigim bayi anlattigim sekilde iletti bana.ayni soyisimle olmaniz yoksa sistem kabul etmiyor dediler.

Aveadan sonra vodafone ile ilgili ilk izlenimlerim aveanin kapsama olmadigi yerlerde cekim gucu yerinde.kapsama alani yizunden evde hep kapali gozuken telefonum vok sukur suan aramaya ve aranmaya musait.biriyle konusmak icin balkona cikmaktan pencerelerin onunde gezinmekten kurtuldum.
    Avea ile hic cekmeyen internetim suan sorunsuz hiz konusundada basarili diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • an_k_ist A kullanıcısına yanıt
    taraftar hattına sifre kartı bulursan 20 yüklemeye 200 dk hediye ve 9 tl ye 150dk 15 tl ye 300 dk paketi alabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

3 gün :)

Avea tenezzül edip aramadı bile. Btk dan da cevap gelmedi:((
  • Beyler woops kullaniyorum ve bugun 20 tl yukledim hattima.
    200 mb kalan internetim var diye 3G acik video izliyordum
    birden bildiirm geldi 12456575464534324 KB kullanimdan dolayi 20.70 kurus hesabinizdan dustu diye. Beynimden vurulmusa dondum
    ardindan da saka gibi mesajlar geldi. 2gb internetiniz bitti bundan sonra kb basina su kadar kurus sizden tahsil edilecektir diye.
    bu mesaj onceden gelse 3g kapatir gider paketi yenilerdim

sizce ne yapayim hata bendemi avea da mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezing

Beyler woops kullaniyorum ve bugun 20 tl yukledim hattima.
    birden bildiirm geldi 12456575464534324 KB kullanimdan dolayi 20.70 kurus hesabinizdan dustu diye. Beynimden vurulmusa dondum
    ardindan da saka gibi mesajlar geldi. 2gb internetiniz bitti bundan sonra kb basina su kadar kurus sizden tahsil edilecektir diye.

itirazda bulunun ben size hak verdim.
    zaten su sekilde bir stop modeli olmali paket bittiginde paket bitti devam etmek icin onaylayınız gibi.
    saçma bir sistem.. var
    aveaya itirazda bulunun lira iadenizi isteyin.
    etmezlerse taşıyacagınızı belirtiniz.
    israrla isteyiniz. iadenizi. bırakmayın yani o TL leri vereceklerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

zaten su sekilde bir stop modeli olmali paket bittiginde paket bitti devam etmek icin onaylayınız gibi.
    saçma bir sistem.. var

bugün aradım. ilk MH bir bayandı. 19 dakika görüştüm ve bana o kalıplaşmış boş sözleri sürekli söyledi durdu. Yüzüne kapadım ve tekar aradım.

Bu sefer bir erkek çıktı ve kayıt oluşturdu. Bana gelen mesaj sürelerini inceleyip bana geri döneceklermiş. Eğer bir hata varsa telafi edilir dedi. Beklemedeyim. 20 lira az değil bir öğrenci için. Peşini bırakmaya niyetim yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

quote:

saçma bir sistem.. var

bugün aradım. ilk MH bir bayandı. 19 dakika görüştüm ve bana o kalıplaşmış boş sözleri sürekli söyledi durdu. Yüzüne kapadım ve tekar aradım.

Bu sefer bir erkek çıktı ve kayıt oluşturdu. Bana gelen mesaj sürelerini inceleyip bana geri döneceklermiş. Eğer bir hata varsa telafi edilir dedi. Beklemedeyim. 20 lira az değil bir öğrenci için. Peşini bırakmaya niyetim yok.

peşini birakmayın inkar edenleri olmaz gitmez diyenleri boşverip farklı temsilci ile görüşün.. kişisel yorumlarıyla olmaz gitmez diyip kapatmaya calısıyorlar işlemi.. Siz haklısınız once sms gelse idi.. siz bile bile kontorunuzle neti kullanmayacaktınız. insanlar bu sebepten hesabında kontor bırakamıyor.. ornegin ben 0 tl ile paketlerimi genelde kullanırım. paket bitimi Stop özelliği olmalı ve sms gelmeli devam etmek icin onay mesajı yazılmalı. paketimden direk TL me geçememeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Avea dese ki sana 100 bin dakika ve sms + 1 TB internet daha işim olmaz. Note 4 aldım çift taşıyıcı diye çeker sandım yok bu cihazla bile çekmiyor aveanın 3g si. Arkadaşın turkcell hattını takıyorum ve 1440p video izliyorum. Aynı mekanda avea ile faceye bile giremiyorum. Vallahi abartmıyorum. Kalitesizlik paçadan akıyor vallahi. 20 TL fazla olsun adam gibi çeksin sadece.

Genelleme yapmaktaki amaç nedir ? Ben İstanbul da oturuyorum evde avea full 3g çekiyor ama turkcell 2g bile zor çekiyor . turkcell den internete bile girilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: celenlee

quote:

Orijinalden alıntı: hasmeram

Benim taahhut bitmişti. Tekrar tekrar aradım indirim yapmadılar. 34.5 tl gözüküyordu fatura. SOZ yazıp 5555e gonderdim 24.5 a düştü.

İndirmezseniz geçiş yapacağım Vodafone'a geçiş yapanlara 19TL'ye bunun gibi bir tarifesi var diyeceksiniz.
    O zanab %15-20 arası indirim yapıyorlar.
    Sonra üstüne söz yazınca. 17.5/19.5TL dan birine geliyor ;)

Benim Hat 28TL idi SOZ yazdık 18'e indi+1.5=19.5
    Eşimin 33TL-->26TL'ye indirdiler, üstüne SOZ yazdık: 16+1.5=17.5 Oldu.

Evimizde çok iyi çekmiyor ama bu fiyata bu kadar hizmeti veren başka oparatör yok.
    Dışarda çok iyi ama.

Gerizekalılar tarifemi 23'e çıkartmışlar yine!!
    Saatlerce konuştum, sizinki 33olması gerekirdi hiç bir zaman 28 olmadı falan filan geveleyip durdular.

Ben gözlerimle online işlem merkezinde, güncel faturamı 19,47TL olarak gördüm diyorum.
    Olamaz öyle birşey diyip geçiştirip durdular, kime şikayet etcez bunları??

• Bu devam ediyor mu? Vodafonedan faturalı hat taşısak olur mu? Kaç para ve ne kadar kullanım. Geçmek için tam olarak neler yapmak gerekiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Bu devam ediyor mu? Vodafonedan faturalı hat taşısak olur mu? Kaç para ve ne kadar kullanım. Geçmek için tam olarak neler yapmak gerekiyor?

Aynen ben de merak ediyorum. geçiş şartları ne durumda birisi yardımcı olabilir mi?
  • taahhütünüz bitmiş avea faturalıysanız müşteri hizmetlerini arayın mutlaka yüksek indirim oranları almak için elemena baskı yapın
    aksi halde: taahhütüm yok türkcelle geçecem fodafona geçecem deyin bakın nasıl çözülüyorlar 7-25 yaş arası çocuğunuz kimlik no ile woops yaptırın tarifeyi
    ve + verecekleri %15 indirimi de dahil ettirinn ama avea taahhütünüz yoksa bitmişse deneyin yarı yarıya indirimde muvaffak olacaksınız ama cebelleşeceğiniz avaa elemana göre değişiyor.şansınızı deneyin aga
  • arkadaşlar faturasız woops + kartalcell şampiyon tarifedeyim. 1 mayıs itibari ile 1 sene dolmuş oluyor. yine faydalanamıyor muyuz yoksa avea yada kartal cell müşteri hizmetlerine blöf yapmak işe yarıyor mu?
  • Avea müşteri hizmetlerini aradım 25tl ye 2gb internet li paket kullanıyorum yetmiyor faturalı a geçeceğim başka bir operatöre dedim.Bizde de var 3gb paketler dedi faturalı 35 tl dedi.Ben de çok pahalı vodafonda daha uygun deyip reddettim .

Yokmu şöyle 3gb neti olan 25-30 tl arası bir oparatör ??
  • Vodafonu aradım onda da ayı paket 35tl 30tl ye 3 gb net veren bir paket yok sanırım bu operatörlerde.
  • Beyler avea woops tarifesi (25tl=2gb500dk) ve vodafone faturalı spofity tarifesi arasında kaldım (31tl=2.5gb-500dk-spofity) internet hızı bakımından avea ile vodafone arasında ciddi fark var mı? Eğer varsa vodafone geçicem şimdi woops kullanıyorum ve internet hızı çok yavaş.
  • İstanbul'da ikamet ediyorum, senelerdir avea kullanıyordum en son woopsun bu tarifesindeydim ve 1 ay önce vodafone'a geçtim. Vodafone en az 2 kat daha iyi 3g hızında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

İstanbul'da ikamet ediyorum, senelerdir avea kullanıyordum en son woopsun bu tarifesindeydim ve 1 ay önce vodafone'a geçtim. Vodafone en az 2 kat daha iyi 3g hızında.

Ooo ciddi o kadar fark varmı ya bende düşünmeden geçeyim o zaman . Vodafone da hangi tarifedesiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evladı Osmanlı

quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

İstanbul'da ikamet ediyorum, senelerdir avea kullanıyordum en son woopsun bu tarifesindeydim ve 1 ay önce vodafone'a geçtim. Vodafone en az 2 kat daha iyi 3g hızında.

Ooo ciddi o kadar fark varmı ya bende düşünmeden geçeyim o zaman . Vodafone da hangi tarifedesiniz ?

Benim amacım vodafone'da 3 ay kalıp tekrar avea'ya dönüp kampanyalardan faydalanmaktı ama vodafone büyük rahatlıkmış aslında. Metro ve marmarayı çok sık kullanıyorum, yer altında vodafonela internete girebiliyorken avea çekmiyor dahi. Bunu farkedince vodafone'dan dönmem heralde bir daha. Şuan 18 lira olan 500dk 1000sms 1gb faturasız tarifesini kullanıyorum aveaya tekrar dönerim diye buna geçmiştim. Şimdi güzel bi vodafone faturalı tarife bakıyorum geçmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 17 Nisan 2015; 23:40:13 >

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.