Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2 GB yetmiyordu faturasızda... Faturalıya geçecektim... Prime'ın teklifini görünce dayanamadım...

Kalın sağlıcakla ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar,faturalida internet sinirsiz.2 gb`den sonra hizi 96 kbps`ye dusuyor.Ben interneti, telefonu hotspot yaparak bilgisayardan kullaniyorum.Hic sorun yok.Fakat hiz 96 kbps`ye dusunce yavasliyor.Fakat mozilla firefox`ta kurdugum 5-6 tane eklenti sayesinde gayet iyi bir performans sergiliyor.Siteleri mobil versiyonda acarsaniz eger en gec 3-4 saniyede aciyor.Su an hizim 96 kbps donanimhaberde cok rahat dolaniyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

pttcell 14lük tarifeden gectim bu tarifeye
    ilk ay pek memnun değildimde son 1 aydır gayet memnunum
    2gb net sorunsuz kullanıyorum. sonrasındada vatzap ve banka uygulamaları için şahsen yeterli.
    beğenmediğim bir yönü oldukçada buradan paylaşırım.

sms oldugu gibi duruyor

Hocam o tarife bitmemiş miydi? Yani şuan numaramı taşısam oluyor mu?

pttcell 14lük güncellendi. 250mbden sonra hız 64k hızında devam ediyor 3gb dolana kadar. böyle bişeydi.
    pttcell yeni hali burda :http://www.pttcell.com.tr/Icerik/faturali-14-lik-tarife-2

woops burada :http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak

hocam pttcell den geçişler nasıl oluyor avea faturalı gibi davranmıyor değilmi siz ne kadar ödüyorsunuz?

yani 23 liramı 32 liramı ödüyorsunuz nasıl yaptınız bayiye direk gitsem taşırlarmı beni?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Liseye yeni başlayan oğluma,ilk telefonunu alıyorum,faturasız internetli bir hat almak istiyorum,ne alıyım hesaplı sorunsuz olsun.
    Avea bayisine geçenlerde hat sordum 40 tl dediler,bunu daha ucuz satan yerler var mı?
    Ben avea şirket hattı kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEYSER -- 29 Eylül 2014; 16:50:50 >
  • Bence çok mantıklı bir kampanya. Turkcell e göre özellikle... Son sürat internet, çekim hızı filan hikâye arkadaşlar. Fazla ödemenin alemi yok.
  • Arkadaşlar. Pttcell 14 lük tarifeden woops a geçersem ne kadar öderim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Arkadaşlar. Pttcell 14 lük tarifeden woops a geçersem ne kadar öderim?

Seninle ayni durumdayim. Musteri hizmetlerini aradim 32 tl odersin dedi illa vodafone a gecirecekler beni

• Bu tarifede olup da faturaya ek iphone 6 alan var mı? Fiyat durumu taahhüt bitene kadar sabit mi kalıyor yoksa woops taahhütü bitince fiyat seç full +full mu (47TL) oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fako38

quote:

Seninle ayni durumdayim. Musteri hizmetlerini aradim 32 tl odersin dedi illa vodafone a gecirecekler beni

32 çok ya. Vodafone da var mı emsal paket?

• Arkadaşlar benim Turkcell'e taahhütüm 2 gün sonra bitiyor. Bu tarifeye geçebiliyor muyum, ilk kez hat taşıma yapacağım.
    Woops için önce aveadan bir tarifemi satın almak gerekiyor. Sonra woops a geçince alınan tarifenin üzerine mi woops ücreti ödeniyor?
  • Honour81 H kullanıcısına yanıt
    faturasız ise farklı tarife seçenekleri mevcut... bu paket almak genç yaşta olmak yahut genç tc kimlik numarası göndermek yetiyor. paket olarak alınıyor.

faturalı ise paket değil.
    seç full 2gb tarifesi var indirimli kullanmak için woops üyesi olmak gerekiyor yani tc gönderiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fako38

quote:

sanırım 90 gün içinde git gel yapana da ceza kesiliyor bilgim yok fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

faturasız ise farklı tarife seçenekleri mevcut... bu paket almak genç yaşta olmak yahut genç tc kimlik numarası göndermek yetiyor. paket olarak alınıyor.

seç full 2gb tarifesi var indirimli kullanmak için woops üyesi olmak gerekiyor yani tc gönderiyorsunuz.

Hocam babam su an vodafone kontorlu de 1 GB 1000 dk 19 TL ama 1 GB hemen bitiyor dedi babam 69 yasinda lumia 520 kullanıyor bana gecen gün dediki oğlum 1 kere facebooka girsem 15-20 MB gidiyor en asagi dedi twitter instigram a girmiyorum bile çok gider diye dedi. 1000 dk fazla geliyor 500u gecemedim 3 aydir dedi. Şimdi babamin hat benim adima onu .bu tarifeye gecirmem mümkün mi sence ?TC kimlik numarası çok var elimde .ama benim yas 33, ve hat benim daima yardimlariniz için şimdiden teşekkürler.

Not Avea sanirim her bir yere girişte 100 KB değilde 10 KB goturuyormus kota yi .yani tasarrufluymus diye duydum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Hocam babam su an vodafone kontorlu de 1 GB 1000 dk 19 TL ama 1 GB hemen bitiyor dedi babam 69 yasinda lumia 520 kullanıyor bana gecen gün dediki oğlum 1 kere facebooka girsem 15-20 MB gidiyor en asagi dedi twitter instigram a girmiyorum bile çok gider diye dedi. 1000 dk fazla geliyor 500u gecemedim 3 aydir dedi. Şimdi babamin hat benim adima onu .bu tarifeye gecirmem mümkün mi sence ?TC kimlik numarası çok var elimde .ama benim yas 33, ve hat benim daima yardimlariniz için şimdiden teşekkürler.

Not Avea sanirim her bir yere girişte 100 KB değilde 10 KB goturuyormus kota yi .yani tasarrufluymus diye duydum.

Hocam duymakla olmaz avea nin sitesine gireceksin detayli okuyacaksin. Kontorlu hatlarin tumunde 100 kb ucretlendirme periyodu var. Sadece faturali hatlarda 1 kb ucretlendirme var. Fakat faturali hatlarda dklarin ucretlendirme periyodu 6 sn. Faturasizlarin 60 sn. Bilgilendirme amaclidir. Interneti hic kapatmazsan zaten 100 kb 1 kb hic bisey fark etmez.

Sozum sana degil

Okuma aliskanligi yok cogu insan kulaktan duyma bilgilerle yasiyorlar. Hep mış miş bilmiyor ki konunun aslini boyle sey olmaz. Gidişat hic iyiye degil..

• Hocam yani babam internet baglantisini kesmese de 100 KB gidiyor mu saniyede mi dakikada mi nasil oluyor bir de sürekli posta kutusuna mail geliyor AÇIK olursa onlarda kotadan yeniyor mi
    Cevap için tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Hocam yani babam internet baglantisini kesmese de 100 KB gidiyor mu saniyede mi dakikada mi nasil oluyor bir de sürekli posta kutusuna mail geliyor AÇIK olursa onlarda kotadan yeniyor mi
    Cevap için tesekkurler

Hayir hocam o 100kb olayi kullanim ile alakali yani her bi yere giriste 100 kb yemiyor kotadan 100 kb dusuyor daha sonra 100 kb dolunca aldigi kotadan bi 100 kb daha aliyor orn. 1 kb lik bi veri cekicek ac kapa yapinca kotadan 100 kb dusuyor. Bu sekilde yani hic kapatmamak daha mantikli duruyor. Kucuk isler icin ac kapa yapmak iyi olmaz.

100 kb da fazla bi yeri degil zaten.

• Anladım simdi hocam teşekkürler.

• Woops 1989 haziran doğumluyum kabul etmiyor saçmalık 25 yaşında olduğum halde.
  • Son sayfayı okudumda bu gidişle kimse PTTCeLL de kalmayacak. :) 14'lüğün sınırısızı ile iadre ediyordum ama 256 mb yetmiyor haliyle insana gerçi ayda 6-7 gb deviriyoruz ya oda ayrı bir mesele ama 1 hafta götürür en azından 2 gb...+sınırsız oldugunu yeni öğrendim AveA ya geçelim bir daha :)
  • quote:

TC benim soyadları aynimi olması lazim woops için hocam?

• 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.