Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

Orijinalden alıntı: rlcos

bencce zorlama şansını :)

Woops kampanyasının 31 ocak son başvuru tarihi olduğu kesin mi peki?

şartlarda yazıyodu ama göremedim şimdi
    belki kaldırılmıştır
  • Yılbaşından önca avea bayisi "son katılım zamanı 31 Ocak, ama bunu uzatabilirler" demişti. Bugün ni hat daha taşıdım, sorun yok... sanırım devam edecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarih sınırı değişecek çünkü son haftaya girildi taşıma yapanlar şubata sarkma durumu olabilir kampanya bu sebeple şubat ayını kapsamak zorunda olduğundan belki de uzatmak için böyle bir yola girildi

yani 31 ocakta da taşısaydık yararlanma olabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DireFire

Herkese merhaba,
    Öncelikle konuyu açanlara çok teşekkür ederim, internet paketi de olan uygun bir tarife arıyordum 3 operatöre de bakmıştım, ama aradığımı yine forum sayesinde buldum:) Malesef Avea'nın sitesi çok açıklayıcı değil, bu güzel kampanyanın sadece geçiş için değil aynı zamanda mevcut avea sahipleri için de geçerli olması çok iyi bence. İlk başta kendim araştırdığım zaman bunu anlamamıştım. Avea'nın faturalı hattı vardı bende, sıradan bir tarifesi taahütü olmayan eski bir kampanya. 23 TL'lik tarifeye geçmem de çok kolay oldu. Sıra ile aşağıdaki işlemleri yaptım,
    1- Woops'a üye oldum (kendim 26 yaşımdan büyük olduğum için kardeşimin tc sini 4545'e gönderdim, başka hiçbir şey yazmadım. Zaten gönderir göndermez Woops'a hoşgeldin diye mesaj geldi. Kontrol ediliyor mu bir fikrim yok, çok hızlı onay msjı geldi.
    2- Avea'nın müşteri temsilci numarasını arayıp "S.E.Ç. Full Artı Full 500 " tarifesine geçtim, kendisine zaten Woops 23-TL kampanyası için geçiş yapacağımı söyledim, sorun yok dedi sadece Woops'a üye oldunuz mu dedi.
    3- Müşteri temsilcisinin telefonunu kapadığımda zaten msj gelmişti S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine geçtiğimle ilgili. SOZ yazıp 5555'e msj attım.
    4- Ardından YENIYIL yazıp 4545’e msj attım.
    Kayıt alındı diye msj geldikten birkaç dakika sonra da 24-TL indirimin hattına tanımlandı diye msj geldi (tarifenin normal fiyatı 47TL, indirim ile 23-TL oluyor)
    Sonuç olarak yaklaşık 15 dk. içinde Avea'nın başka bir faturalı tarifesinden 23-TL'lik bu kampanyadan yararlanmaya başladım.
    Umarım açıklayıcı olmuştur.

acıklama için teşekkürler.. konu başlığında da aynı yolla geçiş anlatılmış ancak yılbaşından sonrada oluyormu diye şüphelerim vardı. bu gün aynı işlemleri yaparak (sms yoluylla yaptım hepsini) kampanyaya geçiş yaptım.

aklında soru işareti olan için yazayım.. ben zaten avealıydım. tarifem heryöne 500 dü internet falan da yoktu 24 tl ücret veriyodum.

AZ ÖNCE geçiş yaptım ve sıkıntı cıkmadı. yaşım 25 değil ama başka bi tc gönderdim woops için.

• 2 3 gün önce bu kampanyaya geçtim.
    ve faturalı oldum. benim merak ettiğim internet 2 gb mi yoksa 1 gb mi ? bazılar 1 gb diyor. ve o kota dolunca internet bitiyor mu yoksa sınırsız mı sadece yavaşlıyor mu ? bir bilgilendirirseniz sevinirim.
    ve kaç dakikam kaç smsim, internetim kaldığını nereden öğreneceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natijax -- 23 Ocak 2014; 18:22:50 >
  • Bende bu tarifedeyim. Biraz önce turkcell den mesaj geldi. 19 tl ye 500 dakika bedava. Sakın kaçırmayın gibisinden. Gülücük smiley i bir de bu kampanyanın linkini gönderdim konu kapandı :)

• Ben de bu tarifeye geçmek istiyorum ama şu an Bimcell'deyim.Avea'ya geçmek için 10 lira istiyorlarmış galiba ben önce Turkcell'e sonra Avea'ya geçsem yetişebilir miyim acaba bu kampanyaya.Numara taşıma ortalama kaç gün sürüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: natijax

2 3 gün önce bu kampanyaya geçtim.
    ve faturalı oldum. benim merak ettiğim internet gb mi yoksa 1 gb mi ? bazılar 1 gb diyor. ve o kota dolunca internet bitiyor mu yoksa sınırsız mı sadece yavaşlıyor mu ? bir bilgilendirirseniz sevinirim.
    ve kaç dakikam kaç smsim, internetim kaldığını nereden öğreneceğim

KALAN SUPER FIRSAT yazip 4545e yolla ucretsiz

• Bimcell'den Avea'ya geçiş çok kısa. Saatler içerisinde geçebilirsin. Öteki türlü yetişemezsin muhtemelen. Bazı geçişler 8 gün bile sürebiliyor, bazısı 2 gün...

10 lira yedek sim kart ücreti

Bimcell'den Avea'ya geçersen bakiyen kalıyor, silinmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_26

Ben de bu tarifeye geçmek istiyorum ama şu an Bimcell'deyim.Avea'ya geçmek için 10 lira istiyorlarmış galiba ben önce Turkcell'e sonra Avea'ya geçsem yetişebilir miyim acaba bu kampanyaya.Numara taşıma ortalama kaç gün sürüyor?

Numara taşıma 1 hafta sürüyor en fazla fakat geçtiğiniz operatörde en az 3 ay kalma zorunluluğu var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judgement..

Bimcell'den Avea'ya geçiş çok kısa. Saatler içerisinde geçebilirsin. Öteki türlü yetişemezsin muhtemelen. Bazı geçişler 8 gün bile sürebiliyor, bazısı 2 gün...

10 lira yedek sim kart ücreti

Bimcell'den Avea'ya geçersen bakiyen kalıyor, silinmiyor

Aynı şey aveadan kartalcelle geçiş içinde geçerlimi acaba?
  • Çok yüksek ihtimalle evet hocam. Zaten Avea bünyesinde olduklarından normal tarife değiştirir gibi gerçekleşiyor işlemler. Bana yarım saate bile açılabilir dedi. Ben ertesi sabah açılmasını istedim, sabah açıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litheart

Numara taşıma 1 hafta sürüyor en fazla fakat geçtiğiniz operatörde en az 3 ay kalma zorunluluğu var.

Hocam o durum yeni hat alanlar için geçerli, geçişlerde süre sınırı yok.
  • arkadaşlar turkcell den avea ya geçip 23 liraya nasıl bu paketi kullanırız..

indirim yorumlarını falan okudum da.. kafam karıştı

birde 2 ay bu paketi kullanıp 1 ay kullanmasam iptal etsem sonra tekrar kullansam öyle bir olay var mı ?
  • speedman kullanıcısına yanıt
    Basit hocam. Önce Avea'ya geçiş. Daha sonra bir-iki mesaj trafiğinin ardından pakete sahip oluyorsunuz.

Son katılım 31 Ocak deniliyor. Yani iptal olursa tekrar alınmaz, alınsa da daha pahalı olur.

23 TL olabilmesi için de 25 yaş altı birisinin TC'sini kullanıp Woops'a üye olmanız gerekiyor. Yoksa 28 TL...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 23 Ocak 2014; 18:53:11 >
  • quote:

Basit hocam. Önce Avea'ya geçiş. Daha sonra bir-iki mesaj trafiğinin ardından pakete sahip oluyorsunuz.

Son katılım 31 Ocak deniliyor. Yani iptal olursa tekrar alınmaz, alınsa da daha pahalı olur.

23 TL olabilmesi için de 25 yaş altı birisinin TC'sini kullanıp Woops'a üye olmanız gerekiyor. Yoksa 28 TL...

yarın geçiş işlemlerini başlatsak :/ 31 ine kadar yetişir miyim acaba
    8 günde geçer sanırım, bilemem hocam.
  • quote:

8 günde geçer sanırım, bilemem hocam.

19 luk bi paket gördüm tam bana göreymiş..
    Ona geç hocam o zaman
  • quote:

Ona geç hocam o zaman

dk ve sms leri bitiremem zaten mümkün değil

19 luk iyiymiş

edit : turkcell de 25 lira verene kadar 1 gb ta avea her türlü daha iyi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 23 Ocak 2014; 19:13:27 >
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.