Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 ya da 5. gün mesaj gelmeli, hattınız şu saatte aktif olacak, diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıkılan paket yenilenmeden 25 TL yükleyerek SUPER FIRSAT paketini satın almaya çalışırsın, 23 TL'ye vermezse Yıkılan Paket'i İPTAL etmezsin.

• cuma başvuru yapmıştım bu gece 02:40da geçiyormuşum,hadi hayırlısı.
  • yıkılan paketten süper fırsata geçtim 23 tlye 1gb kardayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duetyo

yıkılan paketten süper fırsata geçtim 23 tlye 1gb kardayım

Yıkılan pakette SMS 1000 değilmiydi, ben mi yanlış hatırlıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DireFire D kullanıcısına yanıt
    Açıklama için teşekkürler, bu işlemi bugun mu yaptınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

nasıl yok hocam.

Hocam şubelerden geçebiliyorsunuz sadece dediler
  • Arkadaşlar ben hattımı 28 aralık ta aldım.Bende bu kampanyadan yararlanmak istiyorum ama avea bayisine gittigimde bana belirli bir süreyi doldurduktan sonra avea ya gecebilirsiniz dedi bu süre ne kadar? Hattım turkcell bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

Arkadaşlar ben hattımı 28 aralık ta aldım.Bende bu kampanyadan yararlanmak istiyorum ama avea bayisine gittigimde bana belirli bir süreyi doldurduktan sonra avea ya gecebilirsiniz dedi bu süre ne kadar? Hattım turkcell bu arada.

90 gün

• quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Doğru hatırlıyorsun, ben sms çok az kullandığım için dikkat etmedim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Doğru hatırlıyorsun, ben sms çok az kullandığım için dikkat etmedim

Bu durumda 4000 sms daha kârdasınız

• okartal1 kullanıcısına yanıt
    avea sim mi aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Arkadaşlar ben hattımı 28 aralık ta aldım.Bende bu kampanyadan yararlanmak istiyorum ama avea bayisine gittigimde bana belirli bir süreyi doldurduktan sonra avea ya gecebilirsiniz dedi bu süre ne kadar? Hattım turkcell bu arada.

90 gün

90 gün mü ? Ben simdi yani gecemeyecekmiyim yani avea ya forumda olanlar nasil yapiyor bimcell den vadafone geciyorlar 1 gun sonra da avea ya geciyorlar nasil oluyor bu? Ben neden 90 gun bekliyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: just4techno

12 ay faturalıda kalma sözüne mevcut tarifenizden 12 ay 57tl yerine 47tl ye yararlanmak için bu sms i onay yazıp cevaplayınız.

böyle bir mesaj geldi en son onay yazdım ilk başta denilen herşeyi yaptım.Aylık 23 tl ödiyeceğim değilmi ? biri bana yardım etsin :(

Evet içiniz rahat etsin...
    Ayrıca avea online dan güncel faruraya bakarsanız 23 tl ye düştüğünü anında görebilirsiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

90 gün

90 gün mü ? Ben simdi yani gecemeyecekmiyim yani avea ya forumda olanlar nasil yapiyor bimcell den vadafone geciyorlar 1 gun sonra da avea ya geciyorlar nasil oluyor bu? Ben neden 90 gun bekliyorum?

hattınızı yeni almışsınız hocam o yüzden sanırım

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    Abi sen ne kral adamsın ya Telefon internet sayende 90 lira yerine 49 lira geliyor.
    şimdi bimcell deyim 10 lira 250 dk kullanıyorum ve şunu gördüm
    Faturasız tekliften Avea’nın, BİMcell, POCELL, Pttcell, Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç, bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahipleri yararlanabilir.
    şimdi ben tek bi mesajla bu paketi kullanabilir miyim ?
    yada hattı mı aveaya taşısam telsiz kullanım ücretinden yırtıp tek bir mesajla bunu kullanabilir miyim ? 25 yaş altındayım süper bir fırsat 47 lira nere 23 lira nere pttcell daha cazip ama telefonsa bimcell pttcell yazmasından iyidir avea yazması 1 yıldır bimcell sıktı istanbuldayım çekim kalitesi olarak asla üzmedi ablam kastamonuda oda çok iyi çekiyor diyor hatta arkadaşlarım türkcell vodafone onların çekmiyor diyor aveaya güvenim tam diğer şebekeler 900 lük tunerle çalışırken aveo 1800 lük tunerle çalışıyor aveanın çekmemesi pek mümkün değil büyük şehirlerde Bu arada tekrar tekrar Allah razı olsun sayende her ay cebimizde 60 lira kalıyor.

• Şimdi bimcell den superfırsat 4545 gönderdim olmadı.
    woopsa üye olmanım lazım dedi woops 4545 gönderdim bimcell aboneleri olamıyormuş.
    yarın hattımı avea'ya taşıyıp geçer geçmez woops'a üye olup superfırsat 4545 yazıp 23 liraya 500 dk 5000 sms 2 gb netimi kullanamya başlıycam.
    hattım bime 3 4 güne geçmişti umarım aveaya geçmesi ay sonunu bulmaz 10 gün var daha aybaşına ama belli olmaz avea bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

Şimdi bimcell den superfırsat 4545 gönderdim olmadı.
    woopsa üye olmanım lazım dedi woops 4545 gönderdim bimcell aboneleri olamıyormuş.
    yarın hattımı avea'ya taşıyıp geçer geçmez woops'a üye olup superfırsat 4545 yazıp 23 liraya 500 dk 5000 sms 2 gb netimi kullanamya başlıycam.
    hattım bime 3 4 güne geçmişti umarım aveaya geçmesi ay sonunu bulmaz 10 gün var daha aybaşına ama belli olmaz avea bu

aveaya geçmen 10 tl ve 24 saat içinde geçilir

• quote:

Orijinalden alıntı: makedonest

Açıklama için teşekkürler, bu işlemi bugun mu yaptınız ?

Evet bugün yaptım.
  • 31 Ocakta bitiyor kampanya yararlanamayacağım o zaman ben :(
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.