Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izmir bostanlıdayım..faturalı avea da net "h" idi..pu pakette "e" hızına düştü(3g/edge) muhabbeti..çift hatlı tel kullanıyorum,diğer hattım da avea,onla 3g bağlanırken bu pakette bağlanmıyor..bit yeniği var ama çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

seç full + full +12 ay taahhüt ile 2gb sonrası sınırsız 23 tl oluyor.
    faturali da var yanlış bilgi verilmiş

2gb sonrasında biz düşük de olsa ücretsiz internete gidebiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akıldakalıcı kullanıcısına yanıt
    96kbs

• inexo kullanıcısına yanıt
    Ölü gibi. Facebook'a felan bağlaniyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

izmir bostanlıdayım..faturalı avea da net "h" idi..pu pakette "e" hızına düştü(3g/edge) muhabbeti..çift hatlı tel kullanıyorum,diğer hattım da avea,onla 3g bağlanırken bu pakette bağlanmıyor..bit yeniği var ama çözemedim

Hattınızı değiştirdiyseniz 3g yi tkrardan açtırmanız gerekebilir. MH den yada bi numaraya mesaj atılıyodu galiba..
  • arkadaslar bizde pttcelle gectik, bilmeyenler için yazıyım avea alt yapısı yanı aynı avea.

int hızı edgede acılır hat web sitesi uzerınden girip kendınız 3g yi aktif etmenız gerekiyor yada musterı hizmetlerini arayın

bir diger yolda bır numaraya sms atıyor o sekılde de 3g nız aktif oluyordu hızı yavas olanlar bı bakın derin
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    ptt de
    128 kbs düşüyor
    seç full + woops ta 96 kbs düşüyor

• 3G ile ilgili şunu söyleyebilirim ki istanbul'un tam göbeğinde oturuyorum, fatih. İnternet hızı gerçekten düşük. Ben çok çok uzun yıllar TCELL kullandım, masrafları kendim üstlendiğim için AVEA'ya geçiş yaptım. Yaşamadığım sorun kalmadı. Çekme problemi çok yaşıyorum. 3G hızı gerçekten düşük. Telefonlarım sık sık düşüyor. Gerçekten çok sıkıldım bu durumdan. Ama bu tarifeyi başka sağlayabilen malesef yok. 23 TL'ye piyasanın en iyisi şu an bu.
  • internet hızı bendede yerlerde. Speedtest yapınca 9-10 megabit çıkıyor ama bir youtube videosu izletmedi bugün. Anlayamadım nasıl bir sorun var.
  • teşekkür ediyorum not:taraftarcell lerden avea bayiiye gitmeden geçiş yok
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yapalım pttcell 14 lük mü? avea woops mu? hangisine geçelim? Şu an kullandığım vodafone freezone 500dk+1000sms+1gb 19 tl. vodafonun interneti olsun konuşma olsun memnun değilim. Ankara nın göbeğinde hat gidiyor.
  • ancora kullanıcısına yanıt
    dk sms yeter dersen ptt.

yoksa avea

• quote:

Orijinalden alıntı: ancora

Hocam ne yapalım pttcell 14 lük mü? avea woops mu? hangisine geçelim? Şu an kullandığım vodafone freezone 500dk+1000sms+1gb 19 tl. vodafonun interneti olsun konuşma olsun memnun değilim. Ankara nın göbeğinde hat gidiyor.

Benim Kullanımıma ve Konumuma göre Avea hem konuşma olsun, hem internet olsun daha iyi, Vodafone'da sürekli konuşmalar kesiliyordu, internetide çok yavaşdı. Dediğim gibi konumla alakalı olabilir, her yerde aynı olmayabilir....
  • okartal1 kullanıcısına yanıt
    nasıl yok hocam.

• Ben pttcell 14 luk tarifeden yararlaniyorum buna nasil gecis sqglayabilirim

• Evet işyerindeki konumdan kaynaklanıyor. İhtiyacı belirleyip birisine geçeceğiz artık. Hepinize teşekkür ederim.
  • Geçiş işlemini vereli 5 gün oldu hala hattım değişmedi beni kampanyaya almamak için bu bir kumpas mı yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcatbad

quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

izmir bostanlıdayım..faturalı avea da net "h" idi..pu pakette "e" hızına düştü(3g/edge) muhabbeti..çift hatlı tel kullanıyorum,diğer hattım da avea,onla 3g bağlanırken bu pakette bağlanmıyor..bit yeniği var ama çözemedim

Hattınızı değiştirdiyseniz 3g yi tkrardan açtırmanız gerekebilir. MH den yada bi numaraya mesaj atılıyodu galiba..

teşekkürler,aç kapa filan derken düzeldi..online işlemlerden açtım 3g yi..
  • faturalı olarak geçtim bu tarifte. harbiden süper.

• Online işlem merkezinden sadece dakika görülebiliyor. Ne sms ne de internet gözüküyor. Kalan paket tutarını öğrenmek için sms atmak zorundasınız. Böyle bir mantıksızlık olabileceğini sanmıyorum ben mi bulamadım acaba?
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.