Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    woops sitede hala 50 bin yazıyor 100 bin oldugu bilgisini nereden edindiniz hocam?
  • Süper Fırsat Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Süper Fırsat Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar SUPER FIRSAT yazıp 4545'e göndererek, Süper Fırsat Paketi'ni alabilirler.

Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gollum2 -- 17 Ocak 2014; 10:25:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kissed by Fire

Bimcellden Aveaya taşıma işlemi 3 günden fazla sürebilir mi ya? Mesaj da gelmedi. Müşteri hizmetlerini arasam derdime derman olurlar mı? Gidip o sözde hat taşıdığım bayinin camlarını indirmek istiyorum.

10 tl sim ücreti aldılar 4 saat sonra numaram avea'ya taşınmış oldu. Siz o bayiye gidin hesap sorun bence .
  • quote:

Orijinalden alıntı: isobay

quote:

Orijinalden alıntı: Kissed by Fire

Bimcellden Aveaya taşıma işlemi 3 günden fazla sürebilir mi ya? Mesaj da gelmedi. Müşteri hizmetlerini arasam derdime derman olurlar mı? Gidip o sözde hat taşıdığım bayinin camlarını indirmek istiyorum.

Benim gittiği avea bayisi bimcel den avea hat taşıma olmuyor. Sadece 10.00TL sim kart değişikliği ücreti ödeyeceksiniz dedi. Size böyle bir şey demediler mi?

Hayır, bayiyi malın biri işletiyordu zaten boşu boşuna bir hafta bekledim demek ki. Başka bayiye gideyim de tasiyayim şu hattı kampanya bitmeden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aveanın sitesinde 100.000 yazıyorduhttp://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperFirsatPaketiMevcut ama bu avea ilginç ben telefondan girip attım bu linki belkide mobil sürümde böyle bilgi vardır. Bimcell pocell pttcell gibi yerlerden aveaya direk geçip 10 TL ödemesinler. Önce başka Turkcell ya da vodafona geçsinler sonra aveaya geçsinler. Taraftar hatlarında da bu kampanyadan faydalanabilirsiniz

• arkadaşlar 2 gb tan sonra hız düşüp internet devam ediyor mu yoksa kesiliyor mu direk?
  • süper ikili 4gb tarifeli faruralı Hattım üzerine taahhütle iphone 4 cihazı almıştım müşteri hizmetlerini aradım bu kampanyadan faydalanabilir miyim diye evet dedi yeniyıl yazıp sms gönderdim faydalanamazsınız diye sms geldi tekrar aradım müüşteri hizmetlerini bu defa tarifeniz uygun değil diyor bu aveanın nasıl bir müşteri hizmetleri var anlayamadım aranızda taahütle cihaz alıp bu kampanyaya geçen var mı ? varsa nasıl geçtiğini anlatırsa sevinirim
  • Adapazarı'nın göbeğinde 3G berbat durumda.

Download: 1 megabit
    Upload: 0.81 megabit

İçler acısı gerçekten ama fiyatın hatrına ses çıkarmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quetm

quote:

Orijinalden alıntı: s0Lid

Taraftar hatlardan geçiş yapabilen oldu mu? Müşteri hizmetleri yeni sim almanız lazım dedi... Bilgisi olan yardım edebilir mi

hocam benim hattim fenercell di ayni zamanda yikilan paketi kullaniyordum.. 2-3 gun once yikilan paketin aylik suresi dolunca kontur yuklemeden yikilan paketi iptal ettim daha sonra ise once woopsa uye oldum ve sonrada woopsun bu kampanyasina katildim 23 tl cektiler ve suan sorunsuz kullaniyorum.. bilginize..

Hocam benimki faturalı acaba ondan mı söylediler bilemedim, bu müşteri hizmetlerindeki çalışanın bilgisizliği de olabilir, çünkü kardeşimin Hattını geçirmek için yaptığımız başvuruda ilk çıkan eleman siz geçemezsiniz kota dolmuş diyerek işlem yapmadı, daha sonra aradığımızda başka bir çalışan bu tarifeye geçirdi...

• Faturalı GS Mobile Hattımı Önce Faturasıza Çevirdim. Direk Şampiyonlar Paketine Yönlendirildim. Ardından Woops'a Kayıt Olup 23 TL'ye 500DK + 5000SMS+ 2 Gb + Taraftar hatları ile görüşme olarak da 2000Dk ile ben de geçmiş bulunmaktayım.

Ayrıca Online İşlemlerde Hat Durumu Sekmesinde Son Geçerlilik Tarihi Diye Birşey Var. 14/10/2014 tarihi yazıyor. Bu ne anlama Geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaCaMeiSTeR -- 17 Ocak 2014; 19:04:41 >
  • Turkcell den avea ya gececemde hemen gecermiki ayin 20 sinde fatura kesim tarihi varda :)

• RaCaMeiSTeR kullanıcısına yanıt
    kontör yuklemezsen kapanır demek

• Eşimin Pttcell faturalı hattını mobil öğrenciye geçirmek için 10 TL sim ücreti verip forumu imzaladık. Bayi en geç 3 gün içinde tamamlanır dedi. Bakalım bekliyoruz artık.

• Arkadaslar uzun zamandir avea faturasiz hat kullaniyorum. Woops a uye oldum. Super firsat yazip 4545 e gonderdim.

Soyle bi cevap geldi.

^^Degerli musterimiz, talepte bulundugunuz paketten yararlanamamaktasiniz.Size uygun Konusma, SMS ve Internet Paketleri icin web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.^

Mobildeyim arastiramadim da. Mazur görün lutfen.

Arkadaşlar nerede hata yapıyorum acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: leyla281

Turkcell den avea ya gececemde hemen gecermiki ayin 20 sinde fatura kesim tarihi varda :)

kontörlüye çevir önce sonra geçiş yap, ben öyle yaptım ekstra fatura gelmedi
  • Avea aradı bugün 23lül tarife yakında bitecek faturalı olarak 12 ay tahüt verirn devam edin dedi. Tamam dedik.
  • Arkadaşlar faturasız yıkılan paket kullanan arkadaşlar ne kadar süredir kullanıyor? Aveanın bu 23TL'lik tarifesini ne kadar sürdürür merak ediyorum en azından bir 12 ay olsun da kaç tane arkadaşı bu tarifeye geçirdim hem kendim için de kötü olur.

• vodafonea 35 tl ödüyorum 1gb internetli paketi burdaki 2 gb çok çok rahatlatır beni fakat aveanın çekim kalitesine güvenmiyorum izmirde oturuyorum izmirde kullanan arkadaşlardan görüş alabilir miyim
  • Ocak ayının 1'inde tarife değişikliği yapmışım. 1 aydan önce başka bir tarifeye geçemiyormuşum. Yani 1 Şubat! Ama bu kampanya 31 Ocak'ta son buluyor. Ben böyle şansın içine ...
  • kompetan K kullanıcısına yanıt
    başka op. geç geri gel

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.