Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yns61

Simdi yikilan paketi iptal edelimmi ben mesaj çektim 23 TL çekti oldu çok iyi fiyat

Nasıl oldu ben ben yapamadım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Simdi yikilan paketi iptal edelimmi ben mesaj çektim 23 TL çekti oldu çok iyi fiyat

Ben iptal ettim cok farkeetmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

quote:

Ben iptal ettim cok farkeetmiyor

İptal yazip 1991 e mi gonderecem

• Yaklaşık 1 yıldır avea yıkılan paket kullanıyordum.
    Artık bu pakete geçtim. Onay mesajı da geldi.

Tebrikler! Super Firsat Paketi ile 23 TL'ye 30 gun boyunca yurtici heryone 500 dakika, yurtici heryone 5000 SMS ve 2 GB cepten interneti rahat rahat kullanabilirsin.

Bu yıkılan paketin otomatik yenilenmesini iptal etmek için ne yapıyorduk arkadaşlar.

• Mobil Öğrenci+SüperÜçlü oldu...Ama 5000sms ile 2gb yüklenmemiş...Sadece 500dk yüklenmiş görünüyor nette...
  • 25 tl yükledim hemen aldım süper, teşekkürler

• Oldu gerçekten. 23 liraya süper paket daha ne olsun. Hayat değişir avea'yla.
  • Telefonla aradığımız Müşteri hizmetlerinin haberi olmazken, gittiğimiz avea bayisindeki çocuk bilgilendirdi. Üye olduk çok iyi de oldu çokta iyi oldu taam mı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

quote:

Orijinalden alıntı: Atilla037

quote:

23 TL lik faturasız Yıkılan Paketten buna geçiliyormu acaba ?

Geçiliyor, az önce geçtim.

Saldırın beyler sorun çözüldü sanırım.

Buna başvurmadan önce yıkılan pakedi iptal etmek gerekiyormu yoksa direk SUPERFIRSAT yazıp yollasak yetiyormu

Yıkılan paketi iptal etmek gerekmiyor.

• İptal etmeyelimmi yikilan paketi

• quote:

quote:

quote:

quote:

23 TL lik faturasız Yıkılan Paketten buna geçiliyormu acaba ?

Geçiliyor, az önce geçtim.

Saldırın beyler sorun çözüldü sanırım.

Buna başvurmadan önce yıkılan pakedi iptal etmek gerekiyormu yoksa direk SUPERFIRSAT yazıp yollasak yetiyormu

Yıkılan paketi iptal etmek gerekmiyor.

Ne olur ne olmaz diye iptal ettim ve woops a geçtim şuanda işlem başarılı
    Konu açan haber veren arkadaşada çok teşekkürler

• Hatta illa 23TL mi olması gerekiyor? Ben paketimi bir hafta önce yenilemiştim, o bitmeden buna da geçmek 25TL yi çöpe atmak olur. Kayıt yapsak sonrasında TL yüklesek olur mu?
  • evet sorun düzelmiş bende faydalandım süper bi paket oldu herkese hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: webkurdu47

Hatta illa 23TL mi olması gerekiyor? Ben paketimi bir hafta önce yenilemiştim, o bitmeden buna da geçmek 25TL yi çöpe atmak olur. Kayıt yapsak sonrasında TL yüklesek olur mu?

Olmuyor hattında 23 TL olması gerekiyor diyor işlemi gerçekleştirmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: webkurdu47

Hatta illa 23TL mi olması gerekiyor? Ben paketimi bir hafta önce yenilemiştim, o bitmeden buna da geçmek 25TL yi çöpe atmak olur. Kayıt yapsak sonrasında TL yüklesek olur mu?

Olmuyor, kayıt için lira bakiyenizin yeterli olması lazım.

• Vay anasını be tam işten çıkarken bi bakayım dedim, valla oldu bu sefer. Yalnız ekstra 1 GB kota yansımadı henüz, sanırım birkaç dk sonra eklenir. Çok iyi oldu iş çok. 23 TL ye HY 500dk HY5000 sms artı 2GB internet, ohh miss. 23 TL yi hemen kesmiş çakallar, 15 günlük kalan Yıkılan Paket kotalarımın üstüne eklemiş yeni kotaları. Sanırım 15 gün boyunca yıkılan paket ile birlikte toplam kota kullanacağım, 15 gün sonra yıkılan paket bitince sadece Süper Fırsat paketi ile devam edeceğim. Konuşma ve sms kullanımım çok az olduğu için 15 gün erken almış gibi oldum ama olsun, kaçıramazdım bu fırsatı.

Bu arada Yıkılan Paket yenilemeyi de iptal ettik, inşallah bir yamuk çıkmaz bu yeni pakette. Dimyada pirince giderken eldeki bulgurdan olmayız inşallah. Avea bu, olur mu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 25 Aralık 2013; 18:32:10 >
  • bende kayıt oldum şu an faturasız 23 tl ye..50bin kişi dolmamış henüz bizi kayıt aldığına göre..
  • Katlayan tarife de imisim bu yüzden olmuyormuş mobil öğrenci olup yıkılan i iptal edip mesaj gonderdim paket yüklendi haber veren arkadasa teşekürler.

• 11 ocakta yenilenecekti süper üçlü...Fazladan 23tl verdik kaçırmayalım diye...Neyse bir iki sene bu fiyata kullandırırlarsa iyi olur...

Ama 5000sms ve 2gb görünmüyor nette...Acaba çok fazla paket olduğundan mı böyle?...Sadece süper fırsatı satın alanlarda durum nedir?...Sms ile kontrol edildiğinde gözüküyorlar...Ha birde gençlik paketi diye bir sms paketi var...Sanırım hediye...Woopsa üye olduktan sonra geldi...

• Cevap için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.