- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS!
3912 Cevap188295 Görüntüleme99 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     27 [29] 31 32 33 34 35 36      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1782 Mesaj
13 Ocak 2014; 3:35:12 

Faturalı hat için; 500 dk 5000 sms 2 gb 23 tl diye 1-1.5 ay önce sms gelmişti. Arayıp öğrenince faturalı hatTa geçişte veya yeni faturalı alımında oluyormuş.
*Şuan değiştimi bilemem, lakin değişeceğini zannetmem.

Faturasız hatta ise; aynısı Süper3lü olarak olduğunu belirtmiştiler, faturasız olduğu için 30 tl.
15-20 gün önce de bu pakette ki 1 gb olan interneti (her yöne 500 dk + her yöne 5000 sms + 1 gb cepten internet şeklindeydi paket halen daha aynı gerçi)2 gb ile değiştirdiler daha doğrusu 1 gb internet + 1 gb hediye olarak.

Avea mobil internet olarak avantajlı, lakin müşteri hizmetleri sıfır. Çekim kalitesi eh işte. Otomasyon sistemleri oldukça zayıf, size özel kampanya yaptık denir; kapatmayı düşündüğünüz hat için tekrar tl yüklersiniz bu yüzden ve o an gelir; sms de yazdığı şekilde herşey doğru olarak yaparsınız ama o kampanyayı bir türlü alamazsınız, herhangi bir bilgilendirme gibi birşey de yapılmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

197 Mesaj
13 Ocak 2014; 3:35:40 

quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

katılım ıcın son hocam

üye çekmek için yapılan bi tarifeymiş demekki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Üstümüze kılıç çekilmedikçe,ülkemize girilmedikce,tab'ama cefa edilmedikçe Bizden kimseye zarar gelmez.
FATİH SULTAN MEHMET

21 Mesaj
13 Ocak 2014; 10:08:59 

quote:

Orijinalden alıntı: fberen

bende 1-2 gün önce geçtim. yeniyıl yazıp 4545 e yolladığımda gelen cevabı yazayım. woops yeni tyıl kampanası kapsamında 500 dak 5000sms 1gb ye ek olarak tarife süresi boyunca 1 gb cepten internet ve 24 tl aylık ucret indirimi hattına tanımlanmıştır. diye mesaj geldi bence 30 bin felan hikaye

Aynen dediğin gibi oldu şimdi geçi yaptım. İnternet falan da süper.. Teşekkürler..

1101 Mesaj
13 Ocak 2014; 11:20:20 

Kampanya şartları: http://www.avea.com.tr/...r/SuperFirsatPaketiYeni
http://www.avea.com.tr/...SuperFirsatPaketiMevcut

Süper Fırsat Paketi'nden faydalanmak isteyen müşterilerin Avea'nın Mobil Öğrenci ve Mobil Avea tarifelerinde olmaları gerekmektedir.

Bu mesajda bahsedilenler: pudinkk

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_
İL J.K.LIĞI/YALOVA / YALOVA / YALOVA

1101 Mesaj
13 Ocak 2014; 11:21:53 

Ben kampanya şartlarının yalancısıyım, DH üyesi abonelerin tecrübeleri benim için operatörlerin şartlarından her zaman daha öndedir.

Süper Fırsat Paketi'nden faydalanmak isteyen müşterilerin Avea'nın Mobil Öğrenci ve Mobil Avea tarifelerinde olmaları gerekmektedir.

Bu mesajda bahsedilenler: Arbalet

_

1101 Mesaj
13 Ocak 2014; 11:23:21 

Bu mesajda bahsedilenler: DaLGacI

_

396 Mesaj
13 Ocak 2014; 12:49:21 

faturasızda kampanya olsun artık. super ucluye 30 lira veriyorum her ay

Devlet kendi şiddetine hukuk, bireyinkine ise suç adını verir.

3270 Mesaj
13 Ocak 2014; 12:53:36 

quote:

Orijinalden alıntı: dh mania

üye çekmek için yapılan bi tarifeymiş demekki

evet hocam,şu anda imkanınız varsa ya da boşta duran başka bir operatörde olan numara varsa taşıyın gitsin,faturasız nasılsa yuklemeyınce de bir şey almıyorlar

Steam:pudink3#Xbox Live:Pudink3#Psn:Decay2008#Psn2:Pudink#Origin:Pudink3#Wii u:Pudink
Big man, pig man, ha ha, charade you are
You well heeled big wheel, ha ha, charade you are
And when your hand is on your heart
You're nearly a good laugh,Almost a joker

57 Mesaj
13 Ocak 2014; 14:04:02 

faturasızım yeni yaptım paketi ilk 50.000 kişi daha olmamış dh sömürür diyorduk ama :) sormak istediğmi 12 ay boyunca 23 tl den mi yapacağız biz bu paketi...

Alışveriş yapılmaması gerekenler:

42_JeoGenc_42

908 Mesaj
13 Ocak 2014; 16:36:45 

quote:

Orijinalden alıntı: larenuf

faturasızım yeni yaptım paketi ilk 50.000 kişi daha olmamış dh sömürür diyorduk ama :) sormak istediğmi 12 ay boyunca 23 tl den mi yapacağız biz bu paketi...

ben de öyle düşünüyordum sağda solda kaç tane tanıdık varsa yaptım hala alım var tarifeye

573 Mesaj
13 Ocak 2014; 16:37:37 

merhaba Avea kullanıcısıyım hattım abimin adına kayıtlı ben 18 yaşındayım hattı istesem üzerime alabilirim. Ancak abim 25+ yaşında. Benim hattım faturalı ve Süperİkili500 paketinden yararlanıyorum.(Her yöne 500 dk 4GB internet) ben bu kampanyaya nasıl geçiş yapabilirim anlatabilirseniz sevinirim iyi akşamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1274 Mesaj
13 Ocak 2014; 16:43:47 

yahu 8 gündür bekliyorum hala hattı taşımadı şerefsizler. neyi bekliyolar anlamıyorum sizinki kaç günde gerçekleşti?

47 Mesaj
13 Ocak 2014; 17:13:22 

süper3lü tarifesini kullanmaktayım.
yenilenme tarihi ayın 7sinde olacak,planım bu tarifeye başvurup tl yüklemeden bu ay için verilen süper3lü nün dakika sms lerini kullanıp,şubat 6 da süper3lü yü iptal edip para yükleyerek 23 liralık tarife den devam etmekti.
lakin başvuru sonunda Degerli musterimiz paketi almak icin hattinizda en az 23TL bulunmalidir. Lutfen yukleme yaptiktan sonra talebinizi tekrar iletiniz. uyarısı aldım.
3 haftalık süper3lü kullanım haklarım yanmadan nasıl yararlanabilirim?yardım talep ediyorum.

onmesvulnerantultimanecat!

1782 Mesaj
13 Ocak 2014; 17:22:18 

quote:

Orijinalden alıntı: flug

faturasızda kampanya olsun artık. super ucluye 30 lira veriyorum her ay

+1

6145 Mesaj
13 Ocak 2014; 17:32:56 

Avea numara tasirken bu tarifeyi avea merkezinden yapamazmiyiz numara tasinana kadar bu 50 bin kisi kotasi dolarsa havada kaliriz. Bunun bir yolu yokmu arkadaşlar

1493 Mesaj
13 Ocak 2014; 17:52:32 

Bende faturasız olarak bu pakete yeni geçiş yaptım ve mükemmel birşey Telefonum görmediği kadar internet ve sms gördü

Dipnot : Önceki paketim BAL500 idi.

621 Mesaj
13 Ocak 2014; 17:53:30 

YıkılanPaket sürem doldu, kotalarım bitti. Ama Online İşlem merkezinde hala Süper Fırsat paketinin tamamı görünmüyor. Sms ve internet kotaları yok, sadece konuşma dakikaları var. Allah bilir ne zaman düzelir.

857 Mesaj
13 Ocak 2014; 17:54:58 

kamu mega ve midi ref olunur

1582 Mesaj
13 Ocak 2014; 18:10:28 

Faturasiz hat ile kaydolamiyor muyuz?

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean) İşletim Sistemi

1422 Mesaj
13 Ocak 2014; 20:42:26 

hocam 50000 kişi dile kolay hemen dolmaz endişelenmeyin. Katılırsınız sizde rahatlıkla.

Bu mesajda bahsedilenler: Ringo-Star

30 Mesaj
13 Ocak 2014; 20:47:24 

Bende 4 günün somunda az önce aveaya geçişim yapıldı. woops üyeligimi yaptım. Kontör yukledim. SUPER FIRSAT YAZDIM 4545 yolladım. Hersey tamam.

91 Mesaj
13 Ocak 2014; 21:40:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Don Quilote

merhaba Avea kullanıcısıyım hattım abimin adına kayıtlı ben 18 yaşındayım hattı istesem üzerime alabilirim. Ancak abim 25+ yaşında. Benim hattım faturalı ve Süperİkili500 paketinden yararlanıyorum.(Her yöne 500 dk 4GB internet) ben bu kampanyaya nasıl geçiş yapabilirim anlatabilirseniz sevinirim iyi akşamlar

Ben de seninle aynı tarifedeyim ve hat annemin üzerine kayıtlı. Kendi üzerime almak istediğimde 65,70 lira gibi bir ücret istediler, vazgeçme geçtim.

Fatura kesim tarihime daha çok var (26ocak) 19 ocak gibi tarifeye geçme fikrim var. Ek olarak mh aradığımda bana fatura kesiminden önceki tarife değişikliğinde faturanın tamamını ödemek zorunda kalacağımı söylediler.

Eğer tarifeye geçebilirsen haberleşelim. 2gb yeter diye ümit ediyorum.

<Bu üye DH Free Edition kulanmaktadır>

Ben kendi söylediklerimden sorumluyum, sizin anladıklarınızdan değil.

573 Mesaj
13 Ocak 2014; 21:42:23 

quote:

Orijinalden alıntı: crossfitter

Ben de seninle aynı tarifedeyim ve hat annemin üzerine kayıtlı. Kendi üzerime almak istediğimde 65,70 lira gibi bir ücret istediler, vazgeçme geçtim.

Fatura kesim tarihime daha çok var (26ocak) 19 ocak gibi tarifeye geçme fikrim var. Ek olarak mh aradığımda bana fatura kesiminden önceki tarife değişikliğinde faturanın tamamını ödemek zorunda kalacağımı söylediler.

Eğer tarifeye geçebilirsen haberleşelim. 2gb yeter diye ümit ediyorum.

aynı durumdan muzdaribiz ben geçemeyeceğimi düşünüyorum m.hizmetleriyle görüştüm olmaz dedi belki tam ilgilenmemiştir diye buraya sordum zaten tam bilgili değildi paket hakkında ben bilgi verdim

47 Mesaj
13 Ocak 2014; 22:12:31 

quote:

Orijinalden alıntı: kimokomik

süper3lü tarifesini kullanmaktayım.
yenilenme tarihi ayın 7sinde olacak,planım bu tarifeye başvurup tl yüklemeden bu ay için verilen süper3lü nün dakika sms lerini kullanıp,şubat 6 da süper3lü yü iptal edip para yükleyerek 23 liralık tarife den devam etmekti.
lakin başvuru sonunda Degerli musterimiz paketi almak icin hattinizda en az 23TL bulunmalidir. Lutfen yukleme yaptiktan sonra talebinizi tekrar iletiniz. uyarısı aldım.
3 haftalık süper3lü kullanım haklarım yanmadan nasıl yararlanabilirim?yardım talep ediyorum.

boş geçmeyelim cemaat

1422 Mesaj
13 Ocak 2014; 22:46:41 

din kardeşim şu an da kullandığın paketi iptal et. Dakika falan silinmiyor. 30 ocak a kadar kullan paketini. Daha sonra 30 ocak ta wopsa kayıt ol 25 tl yükle paketini al. Güle güle kullan.

Bu mesajda bahsedilenler: kimokomik

689 Mesaj
14 Ocak 2014; 0:26:17 

An itibariyle 23 liraya bu tarifeye geçmiş bulunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 14 Ocak 2014; 0:27:01 >

47 Mesaj
14 Ocak 2014; 3:38:08 

o zamana kadar 50.000 sınırı aşılır,tarife 28 tl olur korkusu mevcut bu konuda yapılacak bir şey mevcut mu?

Bu mesajda bahsedilenler: @yafess_

91 Mesaj
14 Ocak 2014; 8:11:26 

quote:

aynı durumdan muzdaribiz ben geçemeyeceğimi düşünüyorum m.hizmetleriyle görüştüm olmaz dedi belki tam ilgilenmemiştir diye buraya sordum zaten tam bilgili değildi paket hakkında ben bilgi verdim

Kampanya ilk başladığında avea bayii geçebileceğimi söyledi fakat fatura kesimine daha çok olduğu için geçmedim. Fatura kesimi yakınsa geçebilirsiniz, bayiie gidip sormaktan fayda var

573 Mesaj
14 Ocak 2014; 8:17:32 

quote:

Orijinalden alıntı: crossfitter

Kampanya ilk başladığında avea bayii geçebileceğimi söyledi fakat fatura kesimine daha çok olduğu için geçmedim. Fatura kesimi yakınsa geçebilirsiniz, bayiie gidip sormaktan fayda var

maalesef fatura kesimim 9'unda ceza ödüyor muyuz hat abimin adına kendi adıma woops yapabilir miyim peki? Bu tarife iptal olup woops'a geçebilir miyim yani

91 Mesaj
14 Ocak 2014; 8:32:39 

quote:

maalesef fatura kesimim 9'unda ceza ödüyor muyuz hat abimin adına kendi adıma woops yapabilir miyim peki? Bu tarife iptal olup woops'a geçebilir miyim yani

Fatura kesiminden önceki geçersen bir tam fatura ödemek zorunda kalıyorsun. Ben geçersem seni bilgilendiririm ama 31 ocakta bitiyormuş kampanya bilgin olsun.

405 Mesaj
14 Ocak 2014; 11:00:05 

Aveanin sitesinden TL yukledim . talebiniz alinmistir size SMS yolu ile bilgi verilecektir yazdi . 20 dk oldu gelen birşey yok. Avea rezil derlerdi de dakika 1 boyle olunca anladim rezilligini .

16 Mesaj
14 Ocak 2014; 11:08:21 

Hattını taşırsan ve ya yeni hat alırsan 50000 sınırı yok ama 31 Ocak son tarih dikkat edin. Arkadaşları taraftar hattına geçirdim. Şampiyon tarife yaptım aramızda beleşe konuşuyoruz ( Şampiyon tarifede 20TL ve üzeri yüklemeye bir ay boyunca heryöne 2 dakikası 20 kuruş taraftar hatlarını 2000 dakika arayabiliyorsun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirli Sakal 703 -- 14 Ocak 2014; 12:39:05 >

1101 Mesaj
14 Ocak 2014; 11:09:37 

Faturasızlar için 50.000 veya faturalıda 30.000 sınırının dolduğuna tanık olan mevcut müşteri var mı?

_

2929 Mesaj
14 Ocak 2014; 11:16:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Kirli Sakal 703

Hattını taşırsan ve ya yeni hat alırsan 50000 sınırı yok ama 31 Ocak son tarih dikkat edin. Arkadaşları taraftar hattına geçirdim. Şampiyon tarife yaptım beleşe aramızda beleşe konuşuyoruz

Kim onlar

psn==> ultrAslan-BH1

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 19 sa. 53 dk. kadarı kaldı.
14 Ocak 2014; 11:36:53 

quote:

Hattını taşırsan ve ya yeni hat alırsan 50000 sınırı yok ama 31 Ocak son tarih dikkat edin. Arkadaşları taraftar hattına geçirdim. Şampiyon tarife yaptım beleşe aramızda beleşe konuşuyoruz

Bimcellden taşıma yapanlar için de geçerli mi acaba?

16 Mesaj
14 Ocak 2014; 12:23:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

Bimcellden taşıma yapanlar için de geçerli mi acaba?

Önce vodafona sonra aveaya geç taraftar hattıda olabilir kardeşim 1 hafta içinde yaptı paşa paşa kullanıyor. Hem yılsonuna kadar telsiz kullanım ücreti ödemezsin bimcellden direk geçme 8-10 TL ödersin

452 Mesaj
14 Ocak 2014; 14:16:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

YıkılanPaket sürem doldu, kotalarım bitti. Ama Online İşlem merkezinde hala Süper Fırsat paketinin tamamı görünmüyor. Sms ve internet kotaları yok, sadece konuşma dakikaları var. Allah bilir ne zaman düzelir.

KALAN SUPER FIRSAT yazıp 4545 e gönder, kalan bilgisi geliyor sms ile

2015 Ygs'ye Kaç Gün Kaldı? | Lys1-Lys2-Lys3-Lys4-Lys5

294 Mesaj
14 Ocak 2014; 14:27:21 

quote:

Önce vodafona sonra aveaya geç taraftar hattıda olabilir kardeşim 1 hafta içinde yaptı paşa paşa kullanıyor. Hem yılsonuna kadar telsiz kullanım ücreti ödemezsin bimcellden direk geçme 8-10 TL ödersin

Merhabalar

Pttcell faturalı abonesiyim. Faturasız Vodafone geçip mesela 1 gün sonra tekrar aveaya geri geçebilir miyim?

325 Mesaj
14 Ocak 2014; 14:37:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Film Bu Ya

yahu 8 gündür bekliyorum hala hattı taşımadı şerefsizler. neyi bekliyolar anlamıyorum sizinki kaç günde gerçekleşti?

herhangi bir numaradan 444 1 500 ü ara numaramı tasıdım son durum nedir de. ben de tasıdım 2 gün sonra aradım ne oldu diye ertsi gün mesaj gelir dediler sisteme girmişler. sen de sor büyük ihtimal yanlış bilgi verilmiş olabilir 8 gün çok fazla. 3-5 gün sürüyor geçiş.

16 Mesaj
14 Ocak 2014; 15:21:23 

quote:

Orijinalden alıntı: alivebora

Merhabalar

Pttcell faturalı abonesiyim. Faturasız Vodafone geçip mesela 1 gün sonra tekrar aveaya geri geçebilir miyim?

Evet biz yaptık oldu vodafona geç hattı tak kendine bir arama falan yap bir gün içerisinde aveaya taşıma işlemini başlatabilirsin

6884 Mesaj
14 Ocak 2014; 15:38:52 

Ne garip ne basit sorular geliyor öyle ya :)

| Beşiktaş JK |
| Fifa 14 | iPhone 4S / 7.0.4 Jailbreak | 337. Kısa Dönem |
| Bilgi İşlem & IT Uzmanı |
| @ExpendabLes_BJK |

1274 Mesaj
14 Ocak 2014; 16:01:30 

quote:

Orijinalden alıntı: enesaydin00

herhangi bir numaradan 444 1 500 ü ara numaramı tasıdım son durum nedir de. ben de tasıdım 2 gün sonra aradım ne oldu diye ertsi gün mesaj gelir dediler sisteme girmişler. sen de sor büyük ihtimal yanlış bilgi verilmiş olabilir 8 gün çok fazla. 3-5 gün sürüyor geçiş.

evet yanlış bilgi verildiğinden dolayı talebim reddedilmiş. muhtemelen bayideki salak elemanlar yüzünden olmuştur çünkü her şeyi kontrol ettim normal görünüyo. neyse yeni numaraya geçmek için bahanem oldu.

857 Mesaj
14 Ocak 2014; 16:20:50 

kamu mega referans olunur

önemli not : kamu midi kullanıyorum 31 gün midi kullanıp sonra megaya geçebilirsiniz

294 Mesaj
14 Ocak 2014; 16:22:22 

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Ne garip ne basit sorular geliyor öyle ya :)

6184 mesaj ile yarbay olmuşsunuz ama buranın bir forum olduğunu ve forumun ne demek olduğunu pek anlayamamışsınız bence !

621 Mesaj
14 Ocak 2014; 16:24:16 

Onu biliyorum arkadaşım da, Online İşlem Merkezinde neden görünmüyor asıl derdim o. Yıkılan Paket varken de görünmüyordu. Kaç defa telefon açtım, mail attım, umurlarında değil. Avea iyi güzel ucuz, yeter ki MH ne işin düşmesin, sorun olmasın. Neyse, gülü seven dikenine katlanırmış.

6884 Mesaj
14 Ocak 2014; 16:40:31 

quote:

6184 mesaj ile yarbay olmuşsunuz ama buranın bir forum olduğunu ve forumun ne demek olduğunu pek anlayamamışsınız bence !

Her İnsan bir olmadığından ilginç geliyor belki.

Evet o kadar mesaj attım o kadar mesajla yarbay oldum ama o mesajları yazarken öyle konuları okumadan sormadan anlamadan atmadım. O yüzden garip geliyor.

Onlarıda geçtim öyle basit sorular geliyor ki bir insan günlük hayatta bile mutlaka karşılaşır bunlarla ya diyerekten böyle düşündürtüyor ister istemez.

Uzun zamandır buranında başka forumlarında ne demek olduğunu oldukça iyi biliyorum emin olabilirsin ;)

| Beşiktaş JK |
| Fifa 14 | iPhone 4S / 7.0.4 Jailbreak | 337. Kısa Dönem |
| Bilgi İşlem & IT Uzmanı |
| @ExpendabLes_BJK |

16 Mesaj
14 Ocak 2014; 20:02:34 

quote:

Merhabalar

Pttcell pocell bimcell hepsi aynı kar ortaklığı. Taraftar hatları biraz daha farklı. Dediğiniz gibi yapabilirsiniz.

3296 Mesaj
14 Ocak 2014; 21:19:06 

quote:

Merhaba,
2. hat olarak bimcell var bende ve buna geçeyim diyorum, direk avea'ya geçiş yaparsam ücret ödemem gerek öyle mi?
turkcell'e geçip, sonra avea'ya geçirmek için bir süre sınırı var mı? sanki 2 ay geçtğimiz sağlayıcı da kalmak mı gerekiyordu ne?

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

16 Mesaj
14 Ocak 2014; 21:50:59 

quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

Merhaba,
2. hat olarak bimcell var bende ve buna geçeyim diyorum, direk avea'ya geçiş yaparsam ücret ödemem gerek öyle mi?
turkcell'e geçip, sonra avea'ya geçirmek için bir süre sınırı var mı? sanki 2 ay geçtğimiz sağlayıcı da kalmak mı gerekiyordu ne?

Turkcelle geçin sonra Aveaya geçin süre yok hemen geçebilirsiniz sadece bayilerde ki elemanlar ne kadar hızlı girerse o kadar hızlı geçişleri yaparsınız. Beklesenizde ay sonuna kadar yetişir 23 liradan yararlanırsınız ve telsiz kullanım ödemezsiniz bir sene

294 Mesaj
14 Ocak 2014; 22:35:17 

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Her İnsan bir olmadığından ilginç geliyor belki.

Evet o kadar mesaj attım o kadar mesajla yarbay oldum ama o mesajları yazarken öyle konuları okumadan sormadan anlamadan atmadım. O yüzden garip geliyor.

Onlarıda geçtim öyle basit sorular geliyor ki bir insan günlük hayatta bile mutlaka karşılaşır bunlarla ya diyerekten böyle düşündürtüyor ister istemez.

Uzun zamandır buranında başka forumlarında ne demek olduğunu oldukça iyi biliyorum emin olabilirsin ;)

Çok iyi

20 Mesaj
14 Ocak 2014; 22:35:55 

Bende de aynı problem var. OİM'de daha önce yıkılan pakette tüm detaylar mevcuttu ancak superfırsat paketinde sadece kalan dakikalar gözüküyor..
0

Bu mesajda bahsedilenler: Marjinal01

35 Mesaj
14 Ocak 2014; 22:37:49