Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yanlış woops siz bunu inceleyin faturalı kısmında yazıyor
    http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: L4FLEUR

Ayrıca bir sorum var kalan dakika yazıyor fakat kalan internet ve smsleri göremiyorum ?

İnternet için INTERNET yaz 6000'e gömder,
    SMS için SMS yaz 6000'e gönder,
    Dakika için SES yaz 6000'e gönder.. ÜCRETSİZDİR...
  • BURSA- Nilüfer

ping: 70ms
    Download : 4,5mbps
    upload: 1,5 mbps

Fırsatı paylaşan arkadasa teşekkürler
  • Ben bu tarifeye gectim.23 lik tarifeyi kullanabilirsiniz msji geldi.birkac gun sonra 23 tllik tarife icin msj atin msji geldi
    .tarifeyi nasil 12 ay taahhute donusturebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinsah52

quote:

Ayrıca bir sorum var kalan dakika yazıyor fakat kalan internet ve smsleri göremiyorum ?

İnternet için INTERNET yaz 6000'e gömder,
    SMS için SMS yaz 6000'e gönder,
    Dakika için SES yaz 6000'e gönder.. ÜCRETSİZDİR...

Biliyorum ancak sadece faturalı hatlar içinmiş bu servis.Ben faturasız kullanıyorum
  • Millet alıp da internet hızından şikayetçi olan varmı çekmiyor diyen yavas diyen
  • quote:

Paket iyi hoş ucuz ama sinyal seviyesi aveanın gerçekten çok düşük.Evin içinde 2g de kullanmak zorunda kalıyorum cihazı.

9333 ü ara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • portative P kullanıcısına yanıt
    1 GB sınırlı internet WOOPS üyesi olmayan aboneler içindir, WOOPS üyesi faturalı SEÇ full+full 500 abonelerine 2 GB sınırsız internet veriliyor.

• Bu gün 1,45 tl telsiz kullanım bedeli kesti avea , bu tarifeyemi özel acaba . Yıkılan pakette iken kesilmiyordu

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • poman kullanıcısına yanıt
    Geçen sene Yıkılan Paket'e/avea'ya numara taşıyarak mı geçtin?

• quote:

Orijinalden alıntı: beroco50

quote:

Orijinalden alıntı: beroco50

Ben şu an süper üçlüye üyeyim. Buna geçince onu iptal mi edicem yoksa kendi iptal olur mu?

Yardımm

iptal etmen gerekiyor.

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    Doğrudur

• Bende Woops a üye oldum. 7-25 yaş arası T.C kimlik yolladım. Avea müşteri hizmetlerinin aradım.
    Önce 47 TL lik Avea 500 Full artı full a geçmem gerekiyorumuş. Eğer 30000 kişilik sınıra ulaşmamış ise 24 TL indirim olup 23 TL olacakmış.
    30000 kişi sınıra ulaşmış ise 47 TL de kalacakmışım.

Şimdi 30000 lik sınıra ulaşıp ulaşmadığını nasıl anlarım, yada nasıl geçiş yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swich57

Millet alıp da internet hızından şikayetçi olan varmı çekmiyor diyen yavas diyen

Turkcellden bu pakete tasidim. Bazi yerlerde cok iyi bazi yerlerde berbat. Hiz stabil degil 2g 3g arasi gidiyor. Beyoglunda sesim karsi tarafa gitmeyince daha fazla dayanamadim turkcelle dondum.

• quote:

Orijinalden alıntı: stoploss30

Ben bu tarifeye gectim.23 lik tarifeyi kullanabilirsiniz msji geldi.birkac gun sonra 23 tllik tarife icin msj atin msji geldi
    .tarifeyi nasil 12 ay taahhute donusturebilirim

+1
  • Bende bugün itibari ile geçtim faturam 42-TL olduğuyla ilgili bir mesaj geldi birde 19-TL indirim alacağım ile ilgili bir mesaj geldi. herhalde işlemleri doğru yaptım.
  • Bende bugün itibari ile bu tarifeye geçtim ancak 3g ile internete bağlanamıyorum. Müşteri hizmetleri ile de konuştum ancak hatta bir problem olmadığını söylediler. Telefonun ayarlarında da problem gözükmüyor? Anlamadım bir türlü çok canımı sıktı.

edit: problemi çözdüm ayarlarda ufak bir oynama yapmak gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hermaeus Mora -- 9 Ocak 2014; 18:26:24 >
  • Faturalı olarak kampanyaya katılmak için geç kalmadık değil mi? Avea'ya geçişim yarın olacakmış.
  • bu pakete geçince yıkılan paketi iptal etmiştim. bugün yıkılan paket için mesaj geldi 23 tl ye yarın yenilenecek diye ...ne oluyor var mı bilen ? ne yapayım ?
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.