Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hattım faturasız direk bu tarifeye faturalı olarak geçmek istesem ne yapmak gerekecek ? Çok karışık anlatmışlar.
  • Ayrıca 2GB'dan sonra hız düşüp sınırsız mı yoksa 2Gb mı sadece?
  • Arkadaşlar soran olduysa kusura bakmayın şimdiden ancak ben göremedim.

Avea ya gidip sorduğumda bana 25yaşından ufak olacak kişinin de avea hattı olması gerekiyor dediler. Saçma geldi ama sorayım dedim yine de. Kayıt ettireceğim kişinin d.yılı 89.. Sorun olur mu? Teşekkürler şimdiden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Woops paketini 23tl e aldım. Hattın faturasız ancak bugün aveadan 30tl e aynı paketi süper3lü olarak yapabilirsin diye kampanya mesaji geldi. Bu 23lük paket sadece 1 ay mı kullanabileceğimiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kullandığım turkcell faturalı hattımı bu tarifeye taşımak istiyorum ama an itibariyle kampanyanın bittiğini söylüyorlar ? 2 bayiye gittim bugün bittiğini belirttiler. Ama açıklamalarda 31 ocak diyor ??

• valla arkadaşlar bende geçtimde hayırlısıyla kafamı tek kurcalayan 2 GB İnternet dolduktan sonra internetten fatura geçirmesinler sonra sürekli onumu takip etcez durcaz ayrıca bilginiz var mı 2 gb dan sonra sınırsız mı yoksa faturamı kaktırıyorlar
  • Önceki paketim yıkılan paketti gine 23 lira veriyordum artı 1 gb internetim oldu. Kayıt oldum anında paketi satın aldı. Paket iptali falan yapmadım. Hız testi Ping 115. Download 2.23 Upload 0.29
    Yer bursa asmerkez

• quote:

Orijinalden alıntı: blade dixon

Önceki paketim yıkılan paketti gine 23 lira veriyordum artı 1 gb internetim oldu. Kayıt oldum anında paketi satın aldı. Paket iptali falan yapmadım. Hız testi Ping 115. Download 2.23 Upload 0.29
    Yer bursa asmerkez

Benim de durum aynı hocam, öyle görünüyor ki hattımızda yeterli bakiye olduğunda diğer paketimiz de tanımlanacak ve 46 liraya 1000 dk 6000 sms ve 3 gb internete sahip olacağız:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Vay be şaka maka 3g baya gelişmiş bu kadar hızlı olduğunu bilmiyordum.
     AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS!

baya iyi bana gore Avea.
     AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS!

• Kampanya ile sunduğum ücretsiz 1 GB cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtmıyorum. ☺
    İnternet erişimine faturan kesilene kadar 96 kbps hız ile sınırsız devam edebilirsin.

burda dediği 1 gb 23 tl lik kampanyanın verdiği internet mi yoksa üstteki maddelerde bahsettiği ek 1 gb mı ?
  • Arkadaslar sifir g4 satiliktir sorunsuz 1.5 yuklu ve harika bir kendim ugras verip hazirladigim kanal listesi var tekliflerinizi bekliyorum teşekkürler

• Beyler kampanyanın sona erdiği söyleniyor ? Buna rağmen taşıyayım mı hattımı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hc_tr

Beyler kampanyanın sona erdiği söyleniyor ? Buna rağmen taşıyayım mı hattımı ?

Bugün BimCell'den geçiş için başvuru yaptım, "şu an için 50 bin sınırı dolmadı, geçiş yapabilirsiniz" denildi.

• Arkadaşlar yazmıştık önce fakat görmemişsiniz heralde...

Tekrar yazalım
    Avea tarife açıklamalarına göre;

"Ücretsiz Cepten İnternet Kullanımı Bittikten Sonra Yurtiçinde 0,00492 Kr/KB"
    Yani süre bitince ücretlendirme var
    hız düşme falan yok...

Düzeltme: Mobilden yazım nedeniyle oluşan imlâ hataları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webcin -- 6 Ocak 2014; 19:45:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

quote:

Orijinalden alıntı: skydoom

500 dakika 700 dk oldu bilginiz olsun

Kaynak belirtir misiniz

kaynak : mailim

muhtemelen yarın veya yarından sonra avea iletişim merkezlerindeki info ekranlarına düşer
  • ÇOK ONEMLİ BİR SORUM VAR ACİL OM atın

• quote:

quote:

quote:

Kaynak belirtir misiniz

muhtemelen yarın veya yarından sonra avea iletişim merkezlerindeki info ekranlarına düşer

Ben heryöne 700 dk + tarife içi 2000 dk + 5000 sms + 2 gb interneti 23 tl ye alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: renkler

quote:

quote:

quote:

Kaynak belirtir misiniz

Ben heryöne 700 dk + tarife içi 2000 dk + 5000 sms + 2 gb interneti 23 tl ye alıyorum.

o ekstra 200dk nasıl oldu yardımcı olabilir misiniz numara taşıma için başvuracam ama 700dk olayının netleşmesini bekliyorum 10 gün öncede bir arkadaş ortaya öyle bişey attı aslı astarı çıkmadı diyende kayboldu şimdi başka bir arkadaş yine 700dk diyor da kaynak var mı ona göre bekleyim numara taşıma için.

• quote:

quote:

quote:

Kaynak belirtir misiniz

Hocam bizimki de yükselecek mi yoksa Avea'nın her zamanki taktiği geçirdiğime geçirdim eskilere yok mu olacak

• quote:

quote:

quote:

Kaynak belirtir misiniz

yav kardeşim bi deli bi taş atmış kuyuya misali.....
    kaynak mailinse koyda görsün millet ya da hiç yazma
    çok duyarsızsınız.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.