Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başka operatörden geçecekler için baraj vs yok değil mi her türlü kabul ediyor?

bimcell'den denedim kabul etmedi, önce avea geçip sonra denemek lazım sanırım, onu da transferden sayıyorlar mı acaba?
  • evet oyle oldugunu tahmin etmistim zaten ama 10 ocagi beklersem baraj dolabilir diye hemen uye oldum yoksa aveanin niyeti iyi olsa mesajla tarifeye gecirir eski paket bitiminden sonra yeni paketin ucretini keserlerdi hepsi ca kal bunlari zaten tum kurumlarla ugrasmaktan biktim ona buna para kaptirmamak icin bir suru caba sarfediyorum . arkadaslarim hatta kiziyor niye bu kadar ugrasiyorsun diye ama para kolay kazanilmiyor ayrica bile bile fazla ucretler vermek insana dokunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim merak ettiğim ise paket birden fazla alınabiliyormuş peki hatta tl bekletirsek hadi otomatik bi daha alırsa?
    hatta tl bekletmezsek 30 gün sonra tl olmayınca paketten çıkmış gibi mi oluyoruz?

yıkılan pakette uyarı verirdi 3 4 gün içinde yükledin yükledin yoksa paket dışı kalacaksın derdi.
  • İstanbul/Ataşehir. Gayet yeterli bence.
     AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafoneden numara taşıma için başvurdum az önce 3-5 gün sürer işlemler dediler.
  • Antalya'da hiz gayet iyi 10mb/dk turkcellden biraz yavas

• An itibari ile pttcell kullanırken ben de bu pakete gecmis bulunuyorum. Konuya katkisi olan ve konuyu acan arkadasa tesekkur ederim. ..

• duyuran arkadaşa teşekkürler, ben de 2 hatla geçtim çok iyi oldu çok da güzel oldu taam mı?
  • Ben henüz yıkılan paketi iptal etmedim, kalan super firsat yazıp 4545E gönderdiğimde gelen cevaba göre, dakika ve interneti yıkılan paketten, smsi super firsat paketinden yediğini görüyorum.
  • 25 yaş altı TC. bulamıyorum
  • 500 dakika 700 dk oldu bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: skydoom

500 dakika 700 dk oldu bilginiz olsun

link?

http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak burada öyle birşey söz konusu değil?
  • Nerede yazıyor bu bilgi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skydoom

500 dakika 700 dk oldu bilginiz olsun

Kaynak belirtir misiniz
  • Son gün ne zmaan beyler acil cvp lazım?
  • birde ben başka bir paketteyim faturalıyım, paket 10unda bitiyor şimdi buna geçsem bu ay 2sinin toplamımı gelir?
  • Hocam geçerlilik süresi nedir? Bulamadım sitesinde. Kaç ay kullanabilirim bunu? Bir de aylık ücretlendirme 23 lira değil mi?
  • Kampanya alımı 32 ocak son. şu an 23 tl görünüyor. ileride ne olur bilinmez ama zam yaparlar kanımca belirli bir süre sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judgement..

Kampanya alımı 32 ocak son. şu an 23 tl görünüyor. ileride ne olur bilinmez ama zam yaparlar kanımca belirli bir süre sonra

32 ocak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judgement..

Kampanya alımı 32 ocak son. şu an 23 tl görünüyor. ileride ne olur bilinmez ama zam yaparlar kanımca belirli bir süre sonra

hocam suan ben faturalıyım, ve ocak 10 da bitecek bir paket var, şimdi ben bu pakete geçsem nasıl birşey olcak? bu ayın faturasına birşey yansır mı
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.