Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben şimdi hattımı turkcellden taşısam bana 50.000 sınır dolsa bile paket ücreti 23 tl mi oalcak yoksa 28mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

ben şimdi hattımı turkcellden taşısam bana 50.000 sınır dolsa bile paket ücreti 23 tl mi oalcak yoksa 28mi ?

başka operatörlenden taşımada 50bin sınrıı yok yani 23 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

quote:

Orijinalden alıntı: fs_saglam

quote:

quote:

Siteden:
    Kampanya ile sunduğum ücretsiz 1 GB cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtmıyorum. ☺
    İnternet erişimine faturan kesilene kadar 96 kbps hız ile sınırsız devam edebilirsin.

Başlık "2 gb internet" yerine "2 gb sınırsız internet" şeklinde değiştirilebilir.

1gb bittiğinden dolayı demiş?

"24.12.2013 tarihi itibarıyla S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine faturalıdan geçiş yoluyla kayıt olduysan ya da hali hazırda bu tarifeysen, kampanyadan yararlanan ilk 30.000 müşteriden biri olman koşuluyla bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 24 TL aylık ücret indirimi ve tarife ek 1 GB internet veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 24 TL indirim veriyorum. ☺"
    diyor.
    Yani paket normalde 1 gb. Hediye 1 gb bitince hız düşüyor. Sonuç olarak 1+1+sınırsız.

ben bimcellden geçeceğim. Yani şöyle mi oluyor. İlk 50bin kişi içindeysen 23 TL ilk 30bin kişi içindeyse ek 1 gb daha? Yani 30 ile 50 arası sadece 1 gb+ sınırsız internet mi oluyor?

Karışıklık olmasın.
    Zaten numara taşıyarak bu pakete geçeceksen 30.000 veya 50.000 kişi sınırı yok. Sadece 31 Ocak'a kadar süre var. Sen Bimcellden geçeceksen sıkıntı yok.
    Eğer Aveanın faturasız tarifesinden bu pakete geçeceksen ilk 50.000 kişi arasında olman lazım.
    Eğer Aveanın faturalı tarifesinden bu pakete geçeceksen ilk 30.000 kişi arasında olman lazım + 12 ay taahhüt vermen lazım (bu faturasızda yok)

Bu tüm seçeneklerde de 500 dk + 5000 sms + 2 gb sınırsız net

Bu arada 30.000 kişi dolmamış daha yeni geçiş yaptım
    + Eğer aveada faturalıysanız ve bi taahhütünüz varsa yine bu pakete geçebilirsiniz çünkü verdiğiniz taahhüt buşunduğunuz tarifede kalma sözü değil avea faturalıda kalma sözü.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

ben şimdi hattımı turkcellden taşısam bana 50.000 sınır dolsa bile paket ücreti 23 tl mi oalcak yoksa 28mi ?

başka operatörlenden taşımada 50bin sınrıı yok yani 23 TL

teşekkürler renktaş
  • quote:

Siteden:
    Kampanya ile sunduğum ücretsiz 1 GB cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtmıyorum. ☺
    İnternet erişimine faturan kesilene kadar 96 kbps hız ile sınırsız devam edebilirsin.

Başlık "2 gb internet" yerine "2 gb sınırsız internet" şeklinde değiştirilebilir.

Sadece faturalılar için sınırsız.Sınırlı/sınırsız şeklinde başlık olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam :)
  • fs_saglam F kullanıcısına yanıt
    anladım hocam saolun.
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Önemli değil yalnız düzelteyim Phoénix sayesinde:
    Faturalılara 2 gb + sınırsız. Faturasızlara sadece 2 gb.
  • fs_saglam F kullanıcısına yanıt
    hmm. Anladım. Olsun 2 gb yeter zaten bana, bimcell'e 500 mb için geçmiştim bu hafta. Tam benim geçtiğim gün bu kampanya başladı bende bimcell açılır açılmaz tekrar aveaya gittim aveaya geçtim şimdi bunun açılmasını bekliyorum
  • https://twitter.com/WoopsOnline

50 bin kotası hakkında en son dün yazmışlar daha dolmadı diye.

bugün durum ne acaba. simdi mesaj atınca 28 liraya abone yapmasınlar bizi. yıkılan paketten gececeğim.
  • yarin ankamalldeki aveadan geçiyorum bunun faturalisina

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hmm. Anladım. Olsun 2 gb yeter zaten bana, bimcell'e 500 mb için geçmiştim bu hafta. Tam benim geçtiğim gün bu kampanya başladı bende bimcell açılır açılmaz tekrar aveaya gittim aveaya geçtim şimdi bunun açılmasını bekliyorum

Yalnız Bimcell'e geçeli 3 ay geçmesi lazım numara taşıma şeklinde geçmek için. O yüzden eğer faturasızsan ilk 50.000'e faturalıysan ilk 30.000'e girmen lazım ki hala bu sınırlar büyük iht. dolmadı, acele et yani.
  • quote:

quote:

Yalnız Bimcell'e geçeli 3 ay geçmesi lazım numara taşıma şeklinde geçmek için. O yüzden eğer faturasızsan ilk 50.000'e faturalıysan ilk 30.000'e girmen lazım ki hala bu sınırlar büyük iht. dolmadı, acele et yani.

Ben şimdi nasıl geçiyorum peki? Numaram taşınmıyor mu anlamadım? Avea aktifleşse hemen geçeceğimde bir türlü açılmadı hat. Bazıları yarım saatte açılır diyorlardı ama.

• avealılar icin 50.000 kotası dolmamış.

tarifeye gectim
  • Tarifenin son kayıt tarihi 31 Ocak 2014' e çekilmiş. 50 000 sayısının öyle hemen dolmayacağını düşünüyorum hatta 1 ay içinde dolmaz tahminimce. Bu arada bende kayıt oldum.
  • Yahu ben başvuru yaptım avea bayisinden ancak vodafone( mevcut operatörüm ) tarafından geçiş izni verilmemiş.. Müşteri hizmetlerini aradım vodafone şubelerine gitmeniz gerek dediler.. Yarın gidicem ancak merak ettim acaba neden olabilir? Benden başka böyle birşeyle karşılaşan varmı ?
  • yaş sınırında alt yaş sınırı var mı arkadaşlar ?

Cevap: 14-25 yaş arası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okttay -- 30 Aralık 2013; 22:46:41 >
  • Ben ve esim Yikilan paketten az once gectik. Gayet kolay
    Önce 23 tl yükle
    sonra woopsa kayıt ol
    ondan sonra süper paket kaydını yaptır hepsi bu
    ben yıkılan paket kullandığım için onu iptal ettim yıkılan paketten geçiyorsan iptal ettirmeyi unutma.

Yikilan paketten daha onceden Varolan dakika sms ve data hakkimiz sakli kaldi.

• Bu bimcelden geçiş diğer operatörlerden geçiş gibi mi oluyor ? Yani aveanın 50 bin sınırına takılır mı bimcelden geçersek
  • başka operatörden bu hatta nasıl geçiş yapacağız? önce aveaya geçiş yapıp sonra mı buna geçeceğiz?
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.