Şimdi Ara

[ANA KONU] League of Legends Kod/RP/Gift/Hesap Dolandırıcıları (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
4
Favori
26.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: HeavenWorld89

TheHighLife:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=116789704

theream ile ayni kisiler bunlar amyfm nin attigi ssteki telefon numarasini faceye yazinca Berk Ream cikiyor TheHighLife in dhdeki profil resmiyle ayni

TheHighLife'ı önceden eklemişim zaten
  • Lilpackage L kullanıcısına yanıt
    TheReaM i eklememişsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

TheReaM i eklememişsiniz

onunla ilgili konuyu da atar mısın varsa
  • Lilpackage L kullanıcısına yanıt
    hocam boşver sen ekleme belli niyetli uğraşmaya kim dolandırılıyosa dolandırılsın burda dolandırıcıları ifşa edince 11 gün ban atıyorlar

• quote:

hocam boşver sen ekleme belli niyetli uğraşmaya kim dolandırılıyosa dolandırılsın burda dolandırıcıları ifşa edince 11 gün ban atıyorlar

Hocam buraya yazılan her nicki eklesem dolandırıcı olmayanlarla dolardı liste. O kişi dolandırıcı değil demiyorum ama kanıt olmadan ekleyemem kimseyi
  • Yuh diyorun

• quote:

adam haklı. kanıt olmadan her kişi listeye girseydi listenin güvenirliği sarsılırdı. eğer elinizde kanıt, konuşmalar, banka dekontu gibi şeyler mevcutsa paylaşiniz..
  • Oyuna para yatıran biri değilim, ama benim anlamadığım insanlar normal ve güvenli yoldan rp vs almak varken neden bu tür insanlara güvenir anlamıyorum. bir şeyin piyasa fiyatı bellidir az çok, birileri size bunu çok daha uyguna sunuyorsa neden şüpe etmiyorsunuz kandırılmak bu kadar kolay mı ? "ucuz etin yahnisi olmaz"
  • mntgamehttp://mnt.web.tr/index Bunlar Aynı kişidir Kesinlikle Alış veriş yapmayın benim bin tl paramı aldılar geri vermiyorlar paran yandı deyip dalga geçiyorlar sakın sakın bunlara bulaşmayın
  • quote:

TheHighLife:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=116789704

theream ile ayni kisiler bunlar amyfm nin attigi ssteki telefon numarasini faceye yazinca Berk Ream cikiyor TheHighLife in dhdeki profil resmiyle ayni

1 sene oldu bugüh savcılığa çağırdıkar. Dava günü belirlenecekmiş. Arkadaş güme gidebilir

• evet bir kere bu listedeki bir isim dolandırmıştı allahtan hesap 15 leveldi :D

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.