Şimdi Ara

Twitterla ilgili sorularınızı cevaplayabilirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu gayet açık, sorunlarınız varsa yazın çözüm bulabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up up up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi ben sorayım. Şimdi ben tüm tweetlerimi sildim. Fakat gel gör attığım tweet sayısı 0 olması gerekirken 15 tane yazıyor.Silinecek tweet yok. Sadece sohbet ettiklerim kaldı. Onlarda silinmiyor. Bahsedilenler kısmı için söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzzeeeggg

İyi ben sorayım. Şimdi ben tüm tweetlerimi sildim. Fakat gel gör attığım tweet sayısı 0 olması gerekirken 15 tane yazıyor.Silinecek tweet yok. Sadece sohbet ettiklerim kaldı. Onlarda silinmiyor. Bahsedilenler kısmı için söylüyorum.

Retweet ettiklerin kalmıştır

• Yok onları bile sildim yine var.
  • Şimdiye kadar yazdığım tweetleri nasış silebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssamet03

Şimdiye kadar yazdığım tweetleri nasış silebilirim ?

mesajlarının üzerine gelip teker teker silmen gerekiyor sanırım
  • Eğer öyle birşey olsaydı zaten çoktan silmiştim.Hatta "Henüz hiç tweetlemedin". Yazısını görmesem dediklerin doğru olur. Ama benim tweet sayım 0 değil 15 tane gözüküyor. Ve bunların hiç biri ortalıkta yok
  • Bir uygulama varmış tweetlerinde en çok kullandığın kelimeyi, en çok iletişime geçtiğin kişileri vs. gösteriyormuş. Adı ne biliyor musunuz?
  • Twit atarken alkış baloncuk falan göz resimleri küçük resim ikon ekliyorlar.Bende s3 var da acaba ios özelliği mi bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeoMatrix

Twit atarken alkış baloncuk falan göz resimleri küçük resim ikon ekliyorlar.Bende s3 var da acaba ios özelliği mi bu?

O ios özelliğidir hocam.

• Selam
    bi soru da benden. .. derin biraz ama

Twitter'da güncelleme yaparken şifreyi bir anlık dalgınliķla unutup şifre sıfırlama istedim
    2009 da aldığım hesapta Twitter'a verdiğim mailim artikEx...Yani ulaşamadım. .."Böyle bi hesap yok" diyo
    2-3 yıldır başka işim olmadigindan hiç bakmamıştım oraya

Soru şu =》 Aynı kullanıcı adımla Hotmail değilde başka bi uzantılı mail adresi ile yeniden Twitter şifresi isteyebilir miyim
    yani Twitter'da mail değişikliği yapabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: suzi dilara

Selam
    bi soru da benden. .. derin biraz ama

Twitter'da güncelleme yaparken şifreyi bir anlık dalgınliķla unutup şifre sıfırlama istedim
    2009 da aldığım hesapta Twitter'a verdiğim mailim artikEx...Yani ulaşamadım. .."Böyle bi hesap yok" diyo
    2-3 yıldır başka işim olmadigindan hiç bakmamıştım oraya

Soru şu =》 Aynı kullanıcı adımla Hotmail değilde başka bi uzantılı mail adresi ile yeniden Twitter şifresi isteyebilir miyim
    yani Twitter'da mail değişikliği yapabilir miyim

Hesapta değişiklik yapabilmek için hesaba girmek gerekiyor, mümkün değil yani.

• parayban kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. ...

twitter. support a gitmek lazım... level up

• quote:

Orijinalden alıntı: parayban

Konu gayet açık, sorunlarınız varsa yazın çözüm bulabilirim.

Bizi takip etmeyen birine tweet attığımız zaman eğer bizim tweet'ler gizliyse o kişi ona attığımız tweet'i görebilir mi ?
  • parayban kullanıcısına yanıt
    "kimler takibi bırakmış öğren"
    "profiline kimler bakmış öğren"
    gibi uygulamaların reklamları yapılıyor ama birini yükleyim dedim uygulamanın yapacaklarında "senin adına tweet atabilir" maddesini gördükten sonra yüklemekten vazgeçtim

böyle saçma sapan yan etkileri olmayan güzel tweetter uygulamaları biliyor musunuz
    yada bu uygulamaları kurup kullandıktan hemen sonra silip kurtulabiliyor muyuz yoksa bir ömür başımıza bela olurlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyar0011

"kimler takibi bırakmış öğren"
    "profiline kimler bakmış öğren"
    gibi uygulamaların reklamları yapılıyor ama birini yükleyim dedim uygulamanın yapacaklarında "senin adına tweet atabilir" maddesini gördükten sonra yüklemekten vazgeçtim

böyle saçma sapan yan etkileri olmayan güzel tweetter uygulamaları biliyor musunuz
    yada bu uygulamaları kurup kullandıktan hemen sonra silip kurtulabiliyor muyuz yoksa bir ömür başımıza bela olurlar mı?

Uygulama senin yerine tweet atabilir yetkisi genel bi yetki, uygulamanin kendi sayfasından ayarlarına girip düzeltebilirsin. Ayrıca dediğin şey mevcut twitterdan ayarlar sekmesine tıkla sonra uygulamalara gel istediğinin erişimini kaldir.

• LaTTidU* kullanıcısına yanıt
    Hayır göremez.
  • Ben retweet etmediğim ve FAV etmediğim halde sayfamda böyle yapmış gibi göründüğüm iletiler görünüyo.. bundan nasıl kurtulabilirim ? Elemanları siliyorum yada spam olarak bildiriyorum fakat hala bir değişiklik olmuyo... Siliyorum siliyorum adamlar yine profilimde beliriyo ... bi de benim tarafımdan yazılmış gibi görünen twitler var bunlar nedir peki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 10 Ocak 2014; 0:50:02 >
  • Kullanilmayan bir hesabi almak mumkunmudur?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.