Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance'tan Yeni Bir Görsel

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Çek Cumhuriyeti'nden geliştirici Warhorse'un Avrupa Orta Çağ atmosferinde geçen ve gerçekçi öğelerle süslenmiş bir RPG oyunuyla Kingdom Come: Deliverance'ın yepyeni bir görseli ortaya çıktı.

Sloganı "Dungeons and No Dragons" olan oyun gerçeküstü öğelerin olmadığı (minimuma indirildiği diyelim) gerçekçi bir Aksiyon-RPG oyunu olma amacında. Aşağıda oyuna ait yeni görseli bulabilirsiniz.

• Güzel gözüküyor da npc ler lütfen amaçsız amaçsız etrafda dolanmasın yada tüm gün bir tezgahın önünde dikilmesin en azından assasin creed deki gibi olmalı yerleşim yerleri. Yaşayan bir yer de olduğumuzu hissetmeliyiz

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • güzel bir oynanış videosu bekliyorum umarım güzel bir oyun olur merakla bekliyorum

• Şu görseldeki kaplama kalitesi gerçekten başarılı, başarılar diliyorum yapımcılara,
    Bizde yapalım . . . 1 ayakkabı kutusu sermaye yeterli olacaktır.

• artenis , git başka yerde siyasi mesaj var de şurada keyifli keyifli oyun haberi okuyalım ya
  • BSC Misafiri
    25.12.2013 18:30:23

Ne siyaseti kardeş halkı dolandırnak siyasetmi ha yolunmayı severim dersen o ayrı tabi siyasetten çıktı bu iş
  • Her siyasetçi halkı soyar ama bazıları hakkettiği cezayı bulurken bazıları göğe çıkartılır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.