Şimdi Ara

Sony 4 modeline daha Android 4.3 güncellemesi dağıtmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony 4 modeline daha Android 4.3 güncellemesi dağıtmaya başladı

Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra akıllı telefonlarına geçen hafta Android 4.3 güncellemesini dağıtmaya başlayan Sony, bu hafta da 4 modeline güncelleme vermeye başladı.

Firma bu yılın Xperia modelleri için yıl sonuna kadar Android 4.3 güncellemesine başlama sözü vermişti. Sözünü tutan Sony, üst seviye modelleri için de 4.4 KitKat güncellemesini gelecek yılın ilk aylarında kullanıcılara sunacak.

Bu hafta Android 4.3 güncellemesi almaya başlayan 4 yeni model Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR ve Xperia Tablet Z oldu. Modellerin güncellemeleri ülke ve operatöre göre verilecek. Bu bakımdan önümüzdeki bir iki haftaya güncellemenin yayılması bekleniyor.

Android 4.3 güncellemesi ile Bluetooth Smart teknolojisine yerleşik destek, sınırlı kullanım profilleri oluşturabilme, OpenGL 3.0 desteği, surround ses gibi Google tarafındaki yeniliklerin yanısıra Smart Social Camera, Sony odaklı uygulamaların güncellenmesi gibi Sony imzalı yenilikler de yer alıyor. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Sony-launches-Android-4.3-updates-for-Xperia-Z-ZL-ZR-and-Xperia-Tablet-Z_id50654

• Xperia z için bekliyoruz bakalım:)
  • Z'ye gelecek yenilikler falan her şey bir yana Z1 ve Ultrada ki temalar yani arayüz komple Z'ye gelecek, ve bazı önemli özellikleri de elbette en çokta ona seviniyorum, yakışacak

• Android 4.3 sürümüyle gelen akıcılığı arttırılmış arayüz ve OpenGL ES 3.0 desteği

• Xperia Z1 ile gelen Sony Smart Social Camera uygulamasının güncellemeyi alan modellere de getirilmesi

• Mesajlar, MyXperia, Walkman gibi cihazla beraber gelen pek çok Sony uygulamalarında güncelleme

• Xperia Temalar adlı indirilebilir içerikler barındıran yeni tema değiştirme uygulaması

• En son Android güvenlik düzeltmelerinin Xperia in Business'a adapte edilişi

• STAMINA modunda arayüz yenilemesi ve yapılan iyileştirmelerle daha yüksek güç tasarrufu

• Xperia Tablet Z'ye gelen "Kısıtlı profiller" sayesinde daha güvenli profiller oluşturma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illustrious. -- 24 Aralık 2013; 0:49:15 >

• Xperia L ye gelirmi acaba 4.3

• Hani Xperi T ? Sony üzme bizi

• xperia L üvey evlatmı ????
  • Haftaya Sp'ye gelir inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonyi görün samsungun kıymetini anlayın s3 4.3 ü aldı 5.0ı onaylandı millet 4.4 e geçiyo ocakta 4 ay önceki 9 ay önce çıkan AMİRAL telefonu xpria zye daha hala güncelleme vermedi ve5.0ı alacağının garantisi yok sony lg 2 olma yolunda gidiyor para
    sonynin telefonlardaki açılımı=para para güncelleme yooook
  • Haber sadece mobil sitede var

• Arkadaşlar 4.3'ün ne gibi özellikleri var çok takip edemiyorum 4.2'den ayıran özelliği var mı? Xperia L telefonum.
    L'ye ne zaman gelir bu arada?
  • ion ada bekliyoruz hala 4.1.2 deyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halen gelen gıden yok.
  • 4.4 cikti sony daha yeni 4.3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Craie

4.4 cikti sony daha yeni 4.3

4.4 nexus hariç habgi cihazlarda var aydınlat bizi şampiyon

• quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps

quote:

Ben veriliyor demiyorum.4.4 çıktı,samsung'un 4.4 söylentileri çıktı sony daha yeni 4.3 veriyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps

quote:

Ben veriliyor demiyorum.4.4 çıktı,samsung'un 4.4 söylentileri çıktı sony daha yeni 4.3 veriyor

Söylenti çıkarmak kolay canım:)

• Sony erkencisin
  • S3 e hala 4.3 gelecek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.