En iyi Wireless Modem
61 Cevap56132 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Ağustos 2006; 12:14:07 

selam aradaşlar bi tane wireless modem arıyorm sizce en iyi modem hangisi 4 port lu ve wireless olacak ve print server desteği olsa pek fena olmaz. bitane robotics var ama oda çok ıısınıyor ve ısınınca sapıtıyor yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alone_boy07 -- 8 Ağustos 2006; 10:34:21 >

330 Mesaj
10 Ağustos 2006; 15:29:13 

Prınt server ozellıgı suan onun dısında yok ve ısınması usr ın sapıtmasına neden olmaz bende 9107 kablolu modelını kullandım gunlerce acık kalarak.

2400 Mesaj
10 Ağustos 2006; 16:57:29 

airties RT 210 ısınma sorunu yok çekim iyi seviyede

769 Mesaj
10 Ağustos 2006; 17:11:24 

quote:

Orjinalden alıntı: ilker_inside

airties RT 210 ısınma sorunu yok çekim iyi seviyede

ben de rt210 kullanıyorum ısınma sorunu yok derken modem çok ısınıyor! ama sorun oluşturmadı bugüne kadar altında metal plaka var o baya sıcak ama sanırım soğutmaya yardımcı olması için koymuşlar...

2400 Mesaj
10 Ağustos 2006; 17:20:40 

quote:

Orjinalden alıntı: Mhzania

ben de rt210 kullanıyorum ısınma sorunu yok derken modem çok ısınıyor! ama sorun oluşturmadı bugüne kadar altında metal plaka var o baya sıcak ama sanırım soğutmaya yardımcı olması için koymuşlar...

bu havalarda ısınmayan modem var mı hepsi belli derecelere ulaşıyor mesela zoom kullanıcılarından bazıları ellerini bile dokunamadıklarını ifade ediyorlar

burdaki ısınma soruu yok demek senin de söylediğin manada stabil çalışıyor yani ısıdan dolayı kesinti takılma gibi sorunları yok

en azından benim kullandığım ve araştırmalarıma göre

106 Mesaj
21 Ağustos 2006; 11:29:51 

Bende airties RT 210 almayı düşünüyorum. Kurulum, Broşür durumu nedir?
Teşekkürler.

2400 Mesaj
21 Ağustos 2006; 11:46:01 

quote:

Orjinalden alıntı: Ccessor

Bende airties RT 210 almayı düşünüyorum. Kurulum, Broşür durumu nedir?
Teşekkürler.

otomatik kurulum yapıyor cd deki programı yükleyince bütün yapılanmayı yapıyor sen sadece internet şifreni giriyorsun ve kota sayacı da mevcut türkçe klavuz kitabı ise ayrıntılı

türkçe arayüz olduğundan çok basit tak kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker_inside -- 21 Ağustos 2006; 11:46:58 >

106 Mesaj
21 Ağustos 2006; 12:08:39 

Teşekkür Ederim.

quote:

otomatik kurulum yapıyor cd deki programı yükleyince bütün yapılanmayı yapıyor sen sadece internet şifreni giriyorsun ve kota sayacı da mevcut türkçe klavuz kitabı ise ayrıntılı

türkçe arayüz olduğundan çok basit tak kullan

119 Mesaj
21 Ağustos 2006; 13:35:27 

quote:

Orjinalden alıntı: alone_boy07

selam aradaşlar bi tane wireless modem arıyorm sizce en iyi modem hangisi 4 port lu ve wireless olacak ve print server desteği olsa pek fena olmaz. bitane robotics var ama oda çok ıısınıyor ve ısınınca sapıtıyor yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

Demek ROBOTICS ısınınca sapıtıyor öyle mi? Yani çok güzel bir kavram ve çok güzel bir açıklama olmuş. Bir modem ancak bu kadar güzel açıklanabilirdi. Sen robotics'in ürettiği modemleri bırak diğer firmalara kıyas açısından söylüyorum ürettiği modemlerin fiyatının totali kadar AR-GE'ye para harcayan bir firma. Ayrıca MAX-G teknolojisini sunan bir firma daha yok. Airties gibi pişirme mesh teknolojisi sunmuyor. Görüntü olsun diye çift anten de koymuyor. Modemlerinin en az %90'ında anten sökülebiliyor ve 5db yada tercihe göre 9db lik anten takabiliyorsun çekme gücün artsın istiyorsan. Eğer çift antenin sana büyük katkısı olsaydı emin ol bütün modemler bunu kullanırlardı.Mesh dedikleri teknoloji robotics de 5 yıldır var acsess point ve routerlarla bunu yapıyorsun zaten. Arkadaşlar AIRTIES dedikleri için bunu yazıyorum yoksa beni ilgilendirmez. Bana göre robotics uzmanların tercih ettiği tek modemdir. Modem ısınınca sapıtır mı bilmem ama bu linki robotics den arkadaşıma attığımda o ne olur bilmiyorum sanırım gülmekten yıkılcak

--~--~---------~--~----~------------~-------~--~----~
Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır.
-~----------~----~----~----~------~----~------~--~---

7058 Mesaj
21 Ağustos 2006; 16:15:59 

AİRTİES İTAVSİYE EDEBİLRİM

Acı su da tatlı su da berraktır. Sakın görünüşe aldanma. Görünüşte herkes insandır ama gerçek insan HAL ehli olandır! (Hz.Mevlana)

501 Mesaj
22 Ağustos 2006; 8:31:58 

Arkadaslar konunun basligi en iyi modem. Tavsiyeler elbette iyi guzel ama tavsiye istenmiyo anladigim kadariyla. En iyi modem acik farkla USR 9108 dir diger modemlere gore de oldukca buyuk bi farkla.. tum guvenlik ozellikleri + sundugu ozellik ve performansiyla basta gelir.. isininca sapitma gibi bi durumu da kesinlikle soz konusu degildir.. Sonrasinda Alcatel Thomsonun en son modeli gelir.. ama Macintosh kullanicilarina tavsiye etmem.. (Alcatel'i) Bazi portlar video konferans konusunda sorun cikartir ichat ile konusurken.. Ve diger tum marka modeller bu ikisinden sonra gelir.. cok detayli arastirirsaniz ozelliklerini tum modemlerin bu acikca gozukur..

458 Mesaj
22 Ağustos 2006; 10:34:43 

us robotics 5473 92$ 9108 115$
bunlardan başka wireless alma hata yaparsın

2456 Mesaj
22 Ağustos 2006; 12:17:54 

AirTies almanı öneririm.Türkçe menüsü sana büyük bir kolaylık sağlayacaktır

475 Mesaj
23 Ağustos 2006; 14:29:45 

Usr 9108 modem üzerinde 5 desibellik antenle gelse güzel olurdu.Yoksa pcmci maxg atapöterle ev içinde birbirlerini görmediği sürece 10-15 metrelik mesafelrde ben sorun yaşadım.Çok memnun olanlarda var.Tuhaf bi durum açıkcası.

511 Mesaj
24 Ağustos 2006; 15:56:06 

Ben de 9108 kullanıyorum ve sorunlar yaşanları bu forumda gördüm. 9106 kadar stabil mi merak ediyorum.
Firmware ararken dikkatimi çekti 9108A diye bir model daha çıkartmşlar. Sanki 9108'in revizyona uğramş hali gibi. Biraz tedirgin olmaya başladım.

22 Mesaj
28 Ağustos 2006; 22:02:12 

Yaw arkadaş zoomdan şaşma bence. Zaten her geçen gün bi modem markası çıkıyo. Hani ucuz bişe diyosanda pikatelden şaşma.

36 Mesaj
10 Eylül 2006; 0:16:10 

Arkadaşlar usr 9108 i öneren arkadaşlara hayretle bakıyorum ve ısınınca sapıtır diyen arkadaşla dalga geçen vatan kardeşimide kınıyorum. evet usr9108 üzerine iki yumurta kır 5 dak. sonra ye. öyle ısınıyor ve ısınmadan kaynaklanan kopmalar oluyor. sakın bana gereksiz açıkalmalar yapma. ben ilk modemimi 1.5 ayın sonunda toprağa gömdüm. o da ilk başta haftada 1-2 olan kopma saatte 1-2 olunca oldu. ve en son noktaya geldiği bir gün modemin soğuk kalması için buzlu takviye yaptım :) ve inanın hiç kopma olmadı.

36 Mesaj
10 Eylül 2006; 0:22:07 

yukarda yazdıklarım konunun daha başı. hadi modemi bir kenara koyun. yada dünyanın en iyi mdoemi olsun. ya arkasındaki dağıtım şirketine ne demeli. arenadan ne çektiğimi ben bilirim. çok açık konuşuyorum tam bir kalpazan şirket. http://www.turkeyforum....ead.php?t=214430&page=5 burdaki tüm sayfaları okumanız tavsiye ederim. bu sorunlar bizzat tarafımdan yaşanmıştır. bakın kimsenin reklamınıda yapmıyorum. şu veya bu modem hangisini isterseniz alın ama gözünüzü sevem roboticsin adından bile kaçın.

36 Mesaj
10 Eylül 2006; 0:27:03 

sadece arenamı. vatandan aldım ben modemi. Allah bir daha düşürmesin ellerine. koskoca(öyle zannediyordum düne kdr) vatan com. diyemiyor ki karedşim bizde müşteri memnuniyeti ilkesi var. sen en yetkili kişiyi arayacak ve 10 dak.kada derdini anca anlatacak kadar bıkmışsın. sen vatan com.un müşterisisin vatanın sana sundugu imkanlar şu : getir modemi al çekini istediğini ürünü çık al. şirket dediğin müşteri memnuniyeti dediğin budur iişte. beni arena ile muahttap ediyorlar. bırakın muhattap etmeyi o kalpazanalrı övüyorlar. resmen danışıklı dövüş yapıyorlar. yuakrıda verdiğim linkde açıkladım çoğunu buradada görünce başlıgı dayanamdım yazdım. inanın oraya yazdıkalrımı belkide tüm vatan com.un müşteri hizmetleri elemanına anlatmışımdır. artık tiksinti geldi yazmaıyorum kusuruma bakmayın.

Uzaklaştırılmış
11 Eylül 2006; 14:13:45 

arkadaşlar saolun ben çözümü buldum. bi salyongaz fan ve bir kaç suntayla olay tamamlanıyor

1813 Mesaj
12 Eylül 2006; 0:33:18 

höö??

quote:

Orjinalden alıntı: alone_boy07

arkadaşlar saolun ben çözümü buldum. bi salyongaz fan ve bir kaç suntayla olay tamamlanıyor

ya birde arkadaşlar linksys diye bir marka vardır üreticisi dünyada network devi olan ciscodur..neden hiçbiriniz bu modemden bahsetmemiş anlamış deilim..usr airties almşınız gidiosunuz..amacım tartışma çıkarmak deil merak ettm duymadınızmı yoksa kullanmadınzmı anlamadım

2983 Mesaj
12 Eylül 2006; 18:03:40 

2-3 yıl önce Links wag54G gibi bir wireles modeli ile sorunlar yaşayanlar olmuştu ve konu forumlara taşındı. 9108 gibi kimi çok memnundu kimi de pişman. Neticede adı çıktı sorunluya inmez aşağıya.
Fakat yeni modelleri fena değil galiba.

Q klavye parmaklara işkencedir. Türkçenin klavyesi F klavyedir, tıklayın!
USB belleklerde virüslerin gizlediği dosyaları ortaya çıkarmak için tıklayın!
Android cihazların yazılım güvenliği için tıklayın!

129 Mesaj
12 Eylül 2006; 18:31:16 

airties almayın da ne alırsan al..nedni burda:http://forum.donanimhaber.com/m_9269495/tm.htm

8938 Mesaj
13 Eylül 2006; 4:38:14 

quote:

Orjinalden alıntı: Mhzania

Mhzania hocam +1905

o plaka gerçekden de çok ısınıyo ama işe yarıyo zaten airties itü kampüsünde onarılıyomuş

ve sahibi zaten türk airties ın ve tamamı türkçe ve teknik servisi 7/24saat hizmet veriyo

ama ben usr alırım daha büyük bir firma ve en iyisi favorim bu

onu almazsan airties al

onun gücü bu diyarları aşar /Matrix system msi z87 gaming-i7 4770k-2x4 corsair pro 2133-silverstone 1000watt-Gtx 780 ortaya karışık/
Alem Bakar Neo Akar

364 Mesaj
13 Eylül 2006; 18:04:55 

quote:

Orjinalden alıntı: ddgs06

airties almayın da ne alırsan al..nedni burda:http://forum.donanimhaber.com/m_9269495/tm.htm

hocam ayda yılda bir olmuş... adamalr o kadar çok sorunsuz makina satiyor ki ...bi tanede olsun aralarında

Mischief. Mayhem. Soap.

1813 Mesaj
13 Eylül 2006; 18:35:23 

her firmada çıakr öyle şeyler..çoğunluğa bakmak lazım...yoksa sürprizler her firma için vardır herkesin başına gelebilir..ama çoğu ürünü kötüyse o zaman alma tabi...
quote:

Orjinalden alıntı: mrdurden

hocam ayda yılda bir olmuş... adamalr o kadar çok sorunsuz makina satiyor ki ...bi tanede olsun aralarında

Uzaklaştırılmış
13 Eylül 2006; 18:41:29 

bence airties

364 Mesaj
13 Eylül 2006; 19:58:39 

quote:

Orjinalden alıntı: GregoR_MendeL

bence airties

bencede.....

Mischief. Mayhem. Soap.

536 Mesaj
15 Eylül 2006; 16:07:51 

airties rt210 kullanıyorum.
memnunum, tavsiye ederim.

Atam izindeyiz, biz de Fenerbahçeliyiz!..

398 Mesaj
15 Eylül 2006; 18:30:04 

Zoom X6 dan şaşmam.

SUBARU IMPREZA 1.5 AWD Asus M5A97 R 2.0 / FX 6300 3.5 GHZ / KINGSTONE 8 GB 1600 MHZ / AMD HD 7850 1 GB 256 BİT

1813 Mesaj
15 Eylül 2006; 22:17:52 

3com un bu modeli nasıl acaba?bide 3com un us robotics ile ne akrabalğı var?

http://www.hepsiburada....91998&productid=bd46665

10 Mesaj
23 Eylül 2007; 11:40:17 

aieties rt 210 kullanıyordum. ısıası vardı ama kopma yoktu. 2.5 yılda arızalanınca servise gönderdim. ücretsiz ve koşulsuz rt211 (bir üst modeliyle) değiştirip yolladılar. servis süper. 125 mbps ye çıkmış hız. çok katlı yerlerde her kata aktarıcı takıp güçlendirilebiliyor sinyal.

361 Mesaj
23 Eylül 2007; 18:48:44 

garip gelecek belki ama geek diyecegim ben.. önceden de 4portlu modeli vardı çok memnundum ardından kablosuz bir modelini A81W aldım, bunda da hiç sorun yaşamadım.. günlerce açık ve sürekli internetteyim kablosuz olarak, sadece surf yapmıyorum oyun da oynuyorum.. kablosuz baglantının oyunlarda sorun olacagını düsünürdüm, ethernetle baglantı arasında hiç fark göremedim diyebilirim.. 5dbi lik antenlerle geliyor ve kesinlikle problem çıkarmadı..

16012 Mesaj
23 Eylül 2007; 19:00:20 

niye garip gelsinki

memnunsan ve şikayet eden sayısı yoksa iyidir tabiii

ben 4 sene onixon kullandım ve kullandırdım

tık demedi

şimdi onixon kötümü

bence kesinlikle değil

2007 Hyundai Getz 1.4 DOHC 4AB AC ABS SR OTM.

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS

1295 Mesaj
22 Temmuz 2008; 13:02:21 

3 yıldır rt 210 kullanıyorum masallah tık demıyor haldır haldır kesılmeden ısımı goruyorum

78 Mesaj
30 Temmuz 2008; 1:04:30 

robotics 9108 kullanıyordum 3 senedir sorunsuz bir şekilde onu arkadaşıma verdim ve sizlerden çok daha iyi bir modem tavsiyesi istiyorum ve nerden alabilirim 9113 modelini gördüm ama piyasada bulamadım ...
Help

LENOVO Y570+Samsung 40D7000 +SAMSUNG GALAXY W WONDER GT-I8150 +SanDisk Extreme USB Flash+ZALMAN ZM-NC2000 17+Motorola V6 Maxx Ferrari

776 Mesaj
4 Ağustos 2008; 15:00:46 

quote:

bu havalarda ısınmayan modem var mı hepsi belli derecelere ulaşıyor mesela zoom kullanıcılarından bazıları ellerini bile dokunamadıklarını ifade ediyorlar

o zaman rt-205'e hiç ısınmıyor diyebiliriz

Anakart, RAM, Ekran kartı, HDD, LCD ekran, Kasa, Soğutucu, Fan, DVD mividi :D

4492 Mesaj
4 Ağustos 2008; 16:27:05 

Bence standart firewall olmayan, sadece modem işlevi gören bir modem alın buna mikrotik rb 433AH takın, daha iyisi olduğunu sanmam!!! Airties, mikrotik yanında çocuk oyuncağı bile olamaz...

3017 Mesaj
5 Ağustos 2008; 10:39:09 

quote:

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

Bence standart firewall olmayan, sadece modem işlevi gören bir modem alın buna mikrotik rb 433AH takın, daha iyisi olduğunu sanmam!!! Airties, mikrotik yanında çocuk oyuncağı bile olamaz...

İşin o "standart" kablosuz ADSL modem tarafını bir kenara bırakalım da o Mikrotik RB433AH'ı "kablosuz router" haline getirmek için gereken donanımların ve de maliyetlerin bize de bir dökümünü yapın da gözümüz-gönlümüz şenlensin!...

Bu sorduğumun yanında tüm "ev tipi" ürünler (markası AirTies olsun, Linksys olsun, D-Link olsun, Zyxel olsun, USR olsun; FARKETMEZ!...) tabii ki çocuk oyuncağı kalacaktır. Bu Forum'da olanların çoğunluğu "ev halindeki", Türkiye'de yaşayan ve Türkiye'de alım yapabilecek durumdaki kullanıcılar; onlara uygun çözümler üretmek/tavsiye etmek lazım!....

Ltf.1) Elma ile mango'yu karıştırmayalım; 2) Her fırsatta AiRTies düşmanlığı yapmayalım.

Yine de meraklıları için (ve biraz da mastürbasyon olması bağlamında) sizin bahsettiğiniz donanımın üreticisi Amerikan Firma'sının web sayfalarını ilgileneceklerin bir gezinmesinde, en azından kültürlerini arttırmak için, fayda var: http://www.microcom.us/index.html

Önceleri tamamen AMD taraftarı olmakla beraber artık Intel'e de "hayır" diyemeyen, sonradan görme Windows kullanıcısı olmakla beraber artık sıkı bir MacSever ve kullanıcısı da olan AirTies-Zyxel destekleyicisi, kendi halinde TC vatandaşı, 1952 doğumlu "dedeleşmiş" bir elektronik mühendisi. (Evinde 2 ayrı ADSL hattında halen AirTies Air 5050 & Apple Time Capsule ve Zyxel P-660HN-F1Z kullanıyor. Kullandığı WIN / MAC mobil, masaüstü ve dizüstü donanımların konfigürasyonlarını yazmak epeyce uzun süreceğinden "kimse bilmesin" daha iyi!...Mobil telefonda Android'e de geçmek üzere...

1 Mesaj
11 Haziran 2009; 14:48:30 

arkadaslar sizin bu ısınma olayını cözmek cok basit ben yaptım mesela modemın uzerıne normal bır fan koyun mesela pc ye yakınsa kasadan bır kablo ile elektrik alıp yapabılırsınız uzaksa bır adaptörle yapabılırsınız sadece calıştırıp uzerıne koyun yeter bakın nasıl faydası olacak...

imza atmayı bılmıyorum:D

1376 Mesaj
16 Haziran 2009; 17:13:01 

airties rt205 + wus 300 ile uzun zamandır sorunsuz çalıştırıyorum.

Sükût gibi Münzevî, Çığlık gibi Hür...

1934 Mesaj
19 Haziran 2009; 17:18:34 

bende rt 205 kullanıyorum gayet güzel modem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y.E.K -- 20 Haziran 2009; 0:18:36 >

birbirimizi anlamamız için aynı dili konuşmamıza gerek yok,
ezildikten sonra hepimiz aynı şarabız

65 Mesaj
30 Ağustos 2010; 1:30:04 

nası ısınıyo modemleriniz anlamadım ki??

ben 3 ay önce internet aldım ve yanında kablosuz modemini de verdiler ZyXEL P-660W-Tx
aldığım günden beri 1 kere dahi kapatmadım modemi.
altında masa var bilgisayar masası...
aylardır açık ama 1 kez bile ısınmadı.
bi keresinde ılık ılık olmuş, onu gördüm, başka da birşey görmedim.

sizinkiler niye ısınıyo ki???

251 Mesaj
30 Ağustos 2010; 11:17:49 

quote:

Orijinalden alıntı: grupima

nası ısınıyo modemleriniz anlamadım ki??

ben 3 ay önce internet aldım ve yanında kablosuz modemini de verdiler ZyXEL P-660W-Tx
aldığım günden beri 1 kere dahi kapatmadım modemi.
altında masa var bilgisayar masası...
aylardır açık ama 1 kez bile ısınmadı.
bi keresinde ılık ılık olmuş, onu gördüm, başka da birşey görmedim.

sizinkiler niye ısınıyo ki???

modemin isterse 10 yıl açık kalsın sen internete girmedikçe ısınmaz, modem veri alışverişinden ısınır sen sadece msn falan takılıyorsun heralde çalıştığı halde ısınmaması imkansız gibi birşey bazısı çok ısınır bazısı az ısınır ama ısınırrr

148 Mesaj
6 Eylül 2010; 9:37:55 

Arkadaşlar soru güncel olarak sorayım şuan alabileceğin en iyi kablosuz modem hangisidir. 150 -170 tl arası fiyatlarda. Binada en kalttan 4 ncü kata bağlantı yapmak istiyorum. Ne tavsiye edersiniz

184 Mesaj
15 Aralık 2010; 2:20:07 

ben de 1 yıldır airties rt-205 kullanıyordum.yoğun elektrik kesilmelerinden dolayı modem bozuldu.yeni bi modem almak istiyorm.bu başlıktaki mesajların hepsini okudum kafam daha da karıştı.birinin çok iyi dediğine diğeri çok kötü diyebiliyor

131 Mesaj
22 Aralık 2010; 12:00:45 

KONUYU GÜNCELLEYELİM Mİ?

ŞU AN İÇİN BİR WİRELESS MODEM ALSANIZ DURUM NEDİR ARKADAŞLAR_?

BENİM BULABİLDİĞİM TEK VE GÜZEL MODEM AİRTİES 5450+2410 LU MODEM...

ÖNERİSİ OLAN VAR MI_?

74 Mesaj
22 Aralık 2010; 14:33:13 

bende şu sıralar modem alıcam
ancak farkettimki bu kdr firmadan hiçbiri düzgün ürün üretemiyor anlaşılan
hangi modemi incelesem sonra burda forumda aratsam illaki bi sıkıntısı çıkmış gözüküyo

anladığım kadarıyla ya piyasada 100-150 ytl arası para veripte alınacak 4 portlu adsl wireless modem yok
bütün firmalar bozuk ürün üretiyo heralde

131 Mesaj
24 Aralık 2010; 9:03:29 

quote:

Orijinalden alıntı: naqwart

bende şu sıralar modem alıcam
ancak farkettimki bu kdr firmadan hiçbiri düzgün ürün üretemiyor anlaşılan
hangi modemi incelesem sonra burda forumda aratsam illaki bi sıkıntısı çıkmış gözüküyo

anladığım kadarıyla ya piyasada 100-150 ytl arası para veripte alınacak 4 portlu adsl wireless modem yok
bütün firmalar bozuk ürün üretiyo heralde

hocam bozuk değildir ama biz forum kurtları için yavaş ve yetersiz kaldığını söylesek yanlışlık yapmış olmayız.

74 Mesaj
24 Aralık 2010; 19:08:37 

o zaman bana bir forum kurtu olarak
4 port ethernetli bi wireless adsl modem önerirsen çok sevinecegim

bu arada 4 ethernet portunun 4 ününde aynı anda kullanılacagını düşünerek önerirsen sevinirim
yani bi perfmns düşüklüğü olmasın

şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naqwart -- 24 Aralık 2010; 19:42:45 >

33 Mesaj
13 Şubat 2011; 14:20:00 

7/24 online olacak 4 portlu wireles modem önerinizi bende bekliyorum yardımcı olursanız bende memnun olacam

280 Mesaj
13 Şubat 2011; 16:42:46 

quote:

Orijinalden alıntı: mayrukcan

7/24 online olacak 4 portlu wireles modem önerinizi bende bekliyorum yardımcı olursanız bende memnun olacam

+1

tyt corollo comfort 2012+46C650+Hiremco x3 turbo hd+Egreatr6b.+ gs2 vs vs vs....

7 Mesaj
10 Ekim 2011; 19:51:17 

quote:

Orijinalden alıntı: vhkm

+1

Aynen, ben de çok memnun olucam. Aylar geçmiş ama kimse bir şey söylememiş, acaba bir cevap veren olur mu ki..?

570 Mesaj
14 Ekim 2011; 18:25:08 

AİRTİES 6271 4PORT KABLOSUZ 2 VOİP MODEM
Gözüme ilişti bunu bir inceleyin derim...

8174 Mesaj
5 Aralık 2011; 9:58:49 

güncel

ps3 için modem bakınıyorum.

şu an telekomun hediye ettiği modemi kullanıyorum.

10-11 mb dl var ping sürem : 70-80 ms

zyxselin eski bir modemini test ettim

Dl : 5-6 ya kadar düştü ama ping de 53 ms ye kadar düştü , 20-30 ms benim için çok önemli bana ping lazım

en iyi ping sürelerini sağlayan modem bilginiz varsa memnun olurum
pingi ölçtüğüm yer

http://www.hizinitestet.com/

5766 Mesaj
5 Aralık 2011; 20:26:32 

quote:

Orijinalden alıntı: offendicula

güncel

ps3 için modem bakınıyorum.

şu an telekomun hediye ettiği modemi kullanıyorum.

10-11 mb dl var ping sürem : 70-80 ms

zyxselin eski bir modemini test ettim

Dl : 5-6 ya kadar düştü ama ping de 53 ms ye kadar düştü , 20-30 ms benim için çok önemli bana ping lazım

en iyi ping sürelerini sağlayan modem bilginiz varsa memnun olurum
pingi ölçtüğüm yer

http://www.hizinitestet.com/

slm.
ben dış ping'de modemin çok etkili olacağını sanmıyorum.
en kötü modem bile iç pingde 1 ms geçmez.
ama dış pingde hat kalitesinden, sever yoğunluğuna
yurtdışı çıkış hatlarına v.s. çok etken var etkileyen.

13 Mesaj
9 Şubat 2012; 20:20:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Nodex

AirTies almanı öneririm.Türkçe menüsü sana büyük bir kolaylık sağlayacaktır

ya bana da sınırsız hızlı bir modem lazım en önemlisi de nat type ının 2 ve open olması ps3 te fln lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler..

69 Mesaj