Şimdi Ara

... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de zaten aynı şeyleri söyledim... Kasmaması lazım dedim..
    Bence de piyasadaki en iyi telefonlardan biri...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk mesaja göre z1 olabilir son karar ne bilmiyorum
  • Bence ekranı o kadar sorun etme 5s al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F/p en iyisi gm Discovery ve lg G2. Param var en iyisi olsun diyorsanız note 3.(note3 kullanıyorum)

• Samsung alma bir s3 kullanicisi olarak soyluyorum uzak dur

• tüm tlflar aynı işletim sistemini kullansa seçim kısmen daha kolay olacak ama bir de işin içine işletim sistemi girince seçim gerçekten inanılmaz zorlaşıyor, kafa resmen çorba oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high speed dirt -- 25 Aralık 2013; 0:40:33 >
  • G pro al iyi araştır ben 2 haftalık cihazı 1000 liraya aldm. 2 3 ay olucak kullanıma başlayalı taş artı taş cihaz hiç bi sıkıntısı yok. Bende senin gibiydim yola cıkdm ip5 diye 5c diye 2K yı gözden cıkartıydım 1k ya cihazı aldm diger kalan parayıda kenara koydum birazdaha biriktirip ipad air 4g alıyım diyorum
  • 1 Ay'ı aşkın bir süredir Nexus 5 kullanıyorum, yakında kanalımdan bir inceleme paylaşıcam...
    Babam da 1 Ay'ı aşkın bir süredir G2 kullanıyor.
    Nexus 5 2 update aldı bu arada ve 4.4.2 ile kamera hataları giderildi. İkisinin de kamerası gayet iyi kaldı ki G2'nin kamerası ve OIS özelliği ki bu Nexus 5de de var, Android Authority tarafından yılın kamerası seçildi. İkisi de çok iyi video çekiyor, ışığın iyi olduğu yerlerde müthiş fotoğraflar çıkıyor ortaya...
    Güncelleme sorunu bir Nexus da yaşanmaz herahalde. G2'nin arayüzü çok güzel yalnız.

Note3 güzel telefon hayırlı olsun :)
  • o zaman ayatı servislerde geçer...
  • iphone 5s nokta.
    3 senedir iphone 3s kullanıorum şaşma arkadaş özellikler düşük olabilir ama stabil telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

iphone 5s nokta.
    3 senedir iphone 3s kullanıorum şaşma arkadaş özellikler düşük olabilir ama stabil telefon

o eskidendi en çürük iPhone modeli 5S çıktı hiç haber okumaz mısın? google emmiye sor öğren...
    bloguma bi bak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grezimonk -- 25 Aralık 2013; 3:38:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

iphone 5s nokta.

o eskidendi en çürük iPhone modeli 5S çıktı hiç haber okmaz mısın? google emmiye sor öğren...

valla etrafımda alanlar htc samsung falan filan hepsi döndü dolaştı ıphone aldı
  • Hocam konuyu görünce bir şeyi düşünmeden edemedim.
    Hangi telefonu alırsanız alın hayırlı olsun fakat, bu kadar kararsızlık normal değil. Yani bu kadar incelemenizin sonucunda en fazla 1 aylık hevesten sonra rutine bağlayacak olması kuvvetle muhtemel. Alın gitsin yani bu kadar strese yazık.
  • Ben de LG G2 ile note 3 arasında kararsızım. Ocakta s5 in duyurulmasını bekliyorum. Şubatta piyasaya çıkınca note 3 belki 1.800 Tl nin altına düşer note 3 alacam. Düşmezse G2 alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

quote:

Orijinalden alıntı: britony

Hocam konuyu görünce bir şeyi düşünmeden edemedim.
    Hangi telefonu alırsanız alın hayırlı olsun fakat, bu kadar kararsızlık normal değil. Yani bu kadar incelemenizin sonucunda en fazla 1 aylık hevesten sonra rutine bağlayacak olması kuvvetle muhtemel. Alın gitsin yani bu kadar strese yazık.

Haklısın kardeş ama hangisini alırsam ötekinde aklım kalacak diye korkuyorum ama note 3 kesin gibi insaallah

Hocam taktik şu; telefonu alıyorsun. Sonra inceleme yapacaksan da sadece o telefonun konusunu inceliyorsun
    Hayırlı olsun tekrar. Alın gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Bir de nexus5 1300 tp'den satılacak denmiş bence hiç gerçekçi değil. Resmi LG garantili nexus 4 bile 1100 TL civarı satılıyor. En iyi ihtimal en az 1500 tlye satılır...

Nexus 5 1500 TL etmez, o fiyatlardan satılmaz demiyorum LG G2'yi satmak için bunu yüksek tutabilir; ama 1500 TL verene kadar G2 alınır. Nexus 5'in fiyatı 1300'ü geçmemeli (16 GB).
  • quote:

Orijinalden alıntı: BadBay

quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Bir de nexus5 1300 tp'den satılacak denmiş bence hiç gerçekçi değil. Resmi LG garantili nexus 4 bile 1100 TL civarı satılıyor. En iyi ihtimal en az 1500 tlye satılır...

Nexus 5 1500 TL etmez, o fiyatlardan satılmaz demiyorum LG G2'yi satmak için bunu yüksek tutabilir; ama 1500 TL verene kadar G2 alınır. Nexus 5'in fiyatı 1300'ü geçmemeli (16 GB).

http://www.n11.com/lg-nexus-5-d821-16gb-beyaz-akilli-cep-telefonu-P12694492?cid=700501_lg-nexus-5-d821-16gb-beyaz-akilli-cep-telefonu-P12694492&ref=akakce&v=1.55.6
    1500TL nereden çıktı? 1370TL fiyata n11'de var...

• Doğru diyorsunuz geçmemeli. Ama 1500 tl'ye falan çıkar en azından gibi geliyor bana.
    Nexus 5'i saf android deneyimini yaşamak isteyen alacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.