Şimdi Ara

Pebble akıllı saati için uygulama mağazası gelecek yıl geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Pebble akıllı saati için uygulama mağazası gelecek yıl geliyor

Kickstarter üzerinde rekor bir bağışla hayata geçen ve akıllı saat pazarına adeta yön veren Pebble, kendine has sayısız uygulamaya sahip. Ancak bu uygulamalar üçüncü taraf web siteleri üzerinden sunuluyor.

Firma büyüyen bu potansiyeli göz önünde bulundurarak Pebble için geliştirilen uygulamaları biraraya toplama kararı aldı. 2014 yılında Pebble için bir uygulama mağazası resmi olarak faaliyete geçecek.

Uygulama mağazası şu anki mevcut Pebble uygulamasının içerisine entegre edilecek ve Uzaktan Yönetim, Oyun, Bildirim, Araçlar, Saat Temaları, Spor ve Fitness, Gündelik Yaşam şeklinde kategorilere sahip olacak. 

Mağaza faaliyete başladığında yetecek kadar uygulama sayısına sahip olacak. Pebble, geliştiricileri şimdiden uygulama hazırlamaları için davet etmeye başladı. Ancak geliştiricilerin yeni Pebble yazılım geliştirme aracını kullanması gerekiyor. 

Kaynak:https://developer.getpebble.com/blog/2013/12/18/All-Aboard-the-Pebble-app-store/

• Akilli saat pazarina yon mu veren?
    Sadece ben mi ilk kez duyuyorum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıllı saatlerde her birinin kendine has uygulama mağazası olacağına ortak mağaza olsa çok daha güzel olur.
  • rekabet her zaman iyidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.