Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (928. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinafro

Arkadaşlar merhaba,

LG2 kullanıyordum ve bazı sebeplerden dolayı iphone 5 e geçmek durumunda kaldım.

Sorum şu, lg deki gibi klavyenin en üstüne rakamlar satırını eklememiz mümkün müdür acaba?

Teşekkürler.

kardeş bende öyle birşey arıyordum bakınırken swipe expander tweak ını buldum. araştır güzel birşey. üst satıra rakamları eklemese de ona benzer işvelsellik kazandırıyor tuşlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okvnoe -- 26 Kasım 2014; 9:46:33 >
  • Maalesef hocam olmadı sorun devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar facebook uygulamasından video izleyemiyorum herhangi bir oynatılmıyor hatası da yok sadece dolum işareti dönüyor ancak video izlenmiyor.Safari ile denedim izleniyor,uygulama ile izlenmiyor uygulamayı sildim tekrar yükledim yine olmadı neden acaba? ios 7.1.2 jb yüklü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhawk7 -- 28 Kasım 2014; 16:34:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mhawk7

Arkadaşlar facebook uygulamasından video izleyemiyorum herhangi bir oynatılmıyor hatası da yok sadece dolum işareti dönüyor ancak video izlenmiyor.Safari ile denedim izleniyor,uygulama ile izlenmiyor uygulamayı sildim tekrar yükledim yine olmadı neden acaba? ios 7.1.2 jb yüklü

Sorun çözüldü ad-blocker kurun sorun kalmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhawk7 -- 28 Kasım 2014; 21:41:42 >
  • couria hermes whatsapın son surumu ile çalışmıyor bende interaktif mesajlar da sürekli whatsap kapalı açılması gerekiyor diyor hızlı mesaj özellikli başka tweak var mıdır bilen var mı? hocamı da şöyle alayım
  • Kare şeklindeki simgenin ne olduğunu bilen var mı?
     ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

• Batterydoctor tarzı şuanlık en iyi batarya tweaki hangisidir?
  • iphone4 sahibiyim ve cihaza jailbreak yapmıştım daha sonra cydia dan birşeyi kaldırdım ve cydia filan hepsi gitti. bende yedeğini geri yükledim telefonun ve tekrar jb yapayım dedim ama pangu programını açıyorum şöyle bir yazı çıkıyor: "iphone3,1 with İOS7.1.2(11D257), already jailbroken" yazıyor ve jailbreak butonuna tıklanamıyor. ne yapmam lazım tekrar jb yapabilmek için? yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gabra13 -- 20 Aralık 2014; 15:26:01 >
  • gabra13 G kullanıcısına yanıt
    Yedek derken ne yedeği yüklediniz? Yüklemeden sonra Cydia simgesi yokmu hala eğer öyleyse cihaz halen Jb li ancak Cydia yüklenmesi gerekiyor tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunyukuk

Yedek derken ne yedeği yüklediniz? Yüklemeden sonra Cydia simgesi yokmu hala eğer öyleyse cihaz halen Jb li ancak Cydia yüklenmesi gerekiyor tekrar.

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler. Bilgisayara itunes ile aldığım yedeği yine itunes ile geri yükledim. Cydia geri nasıl yüklenenilir eğer jb duruyorsa?

• merhaba kilit ekranında saat bozuldu yerinde boo diye bir şey yazıyor. düzeltemiyorum yüklediğim tweek i de sildim ama bişe değişmedi ... yardımşarınızı rica ederim.
  • Beyler forumdan birkaç arkadaşta daha vardı şu güncelleme sorunu. Uygulamaları güncelleyemiyorum appstore'dan Hala çözemedim sorunu. Uygulamaları aratarak tek tek güncelle yapabiliyordum artık o da olmuyor malesef.
  • Pangu ile jb yapmaya çalışırken Jailbreak Failed hatası verdi , neden olabilir ?

2. yapışımda düzeldi , tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRIENDS -- 11 Ocak 2015; 23:44:01 >
  • TouchRetouch ve Facethne yükledim fakat fotoğraf koyarken uygulamalar kapanıyor.
  • Abi allah aşkına ipad mini ye whatsapp nasıl kurucam yardım edin.
    Kuruyorum cydia dakini görünmüyor nasıl yapacağım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loucetius

Abi allah aşkına ipad mini ye whatsapp nasıl kurucam yardım edin.
    Kuruyorum cydia dakini görünmüyor nasıl yapacağım?

cydia dan whatspad yukle sonra birde appcake sonra telefonu restart et menuye gelen appcake e gir ve whatsapp i bul appcake de tikla yukle

• serif61 S kullanıcısına yanıt
    Üzgünüz şuan cihazınız desteklemiyor diyor

Not:Hallettim.
    Unutmadan bir sorum daha var 8.2 ye geçmeli miyim sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klar -- 12 Ocak 2015; 21:17:27 >
  • İos 7.1.2 sürümünde İpad Air var elimde. Jailbreak yapıp tekrar orijinaline dönmek istersem becerebilir miyim? Şöyle ki İtunes ile sıfırlamaya çalıştığımda 7.1.2 sürümü mü kurulur yoksa İos 8 için zorlar mı İtunes? Malum 7 imzaları kapandı...

• 7.1.1 içinde uygulanabilir mi ilk mesajdaki yöntem(ler)

• 
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.