Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.588
Cevap
121
Favori
604.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube da video izlerken hone butonuyla programdan çıktıktan sonrada videonun devam etmesini - müzik dinliyorsak onun devam etmesini nasıl sağlarz ?
  • Birde instagramdan video izlerken telefonun sesinin açık olmasına rağmen yinede ses gelmiyor. Sizdede oluyor mu ? Ya da çözümü nedir acaba ? Telefonun yanındaki ses açma kapama tuşunu video devam ederken kapat aç yapıyorum ses gelmeye başlıyor fakat başka videoya geçince yine aynısı. Nasıl bir çözüm yolu var ?
  • Ios 7 de uygulama açarken veya kilidi açarken ikonlar boyle yavastan yerleşiyor ya onu ios 6 da açıldığı gibi yapmanın yolu var mı boyle bir tweak ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba;

forumda bakmaya çalıştım ama belkide gözümden kaçtı bulamadım o yüzden sizlere sormak istedim. Acaba arayanın resmin gösteren bir tweak var mı bildiğiniz önerebileceğiniz.

Çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Ios 7 de uygulama açarken veya kilidi açarken ikonlar boyle yavastan yerleşiyor ya onu ios 6 da açıldığı gibi yapmanın yolu var mı boyle bir tweak ???

Aga animasyonları hızlanırabilirsin ve dolayısıyla o yavaş yerleşme sorunu gözüne batmaz bence. NoSlowAnimations diye bir tweak var. Dene istersen
  • tethered ti nasıl untered yapabiliriz acil yardımlarınızı beklıyorum
    iphone 4 7.1.2 tethered cihaz suanda..
  • hawk_58 H kullanıcısına yanıt
    Ben protube kullanıyorum

Saygılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jb li cihazda operatör logosu eklemenin en kolay yolu nedir? Hazır bimcell logosu var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Jb li cihazda operatör logosu eklemenin en kolay yolu nedir? Hazır bimcell logosu var mıdır

zeppelin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktaskaya

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Jb li cihazda operatör logosu eklemenin en kolay yolu nedir? Hazır bimcell logosu var mıdır

zeppelin

Vay be bimceli bile eklemişler.Sağolasın
  • arkadaşlar baya süredir ios cihaz kullanmıyordum.. zamanında apptrackr sitesini kullanırdım ama kapanmış.. şimdi hangi siteyi kullanabilirim acaba?
  • Arkadaşlar,
    İlk defa başıma geldi. Akşamdan beri cydia açılmıyor. Açılır ibi yapıp anında kapanıyor. Çözüm konusunda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Lama

Jb ile mukemmel ozellestirmeler yapabiliyoruz.
    Tweak'ler;
    Circulus (simgeleri yuvarlak yapmak icin)
    Chronos (kilit ekranindaki saat) repo: cydia.myrepospace.com/ImLemonPartying
    Sevenclock (menuye saat ekleme) ekrana basili tutup aktif ediyoruz.
    iBlank (menude simgeleri asagi dogru hizalamak icin.)

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

Dockunuzu nasıl öyle yaptınız hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Realizeyes

quote:

Tweak'ler;

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

Springtomize 3 ile hocam aynı şekilde logolarıda springtomize ile küçülttüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciddi Lama -- 1 Kasım 2014; 16:17:05 >

• Belki sorulmuştur ama hoşgörünüze sığınıyorum ☺️ Jailbreakli 7.1.2'den 8.1'e geçmeli miyim? Özellikle şarj ve performans açısından...

• quote:

quote:

quote:

Tweak'ler;

Uygulama isimlerini beyaz yapamadim dockta

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tweak'ler;

Uygulama isimlerini beyaz yapamadim dockta

Hocam bilmiyorum bende hep beyazdi

• quote:

Orijinalden alıntı: cokkek

Belki sorulmuştur ama hoşgörünüze sığınıyorum ☺️ Jailbreakli 7.1.2'den 8.1'e geçmeli miyim? Özellikle şarj ve performans açısından...

Iphone 5 kullanıyorum. Tavsiye eder misiniz arkadaşlar şarj, performans vb. göz önüne alırsak?

• Şu safari de bir sekme de video yüklenirken diğer sekme de dolaşmayı sağlayacak bir tweak var mı acaba ? Uzun süre kaldıktan sonra sayfalar bile tekrar diğer sekmeye geçtiğimde yeniden yükleniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar iyi günler. ip5 7.1 jb li cihazıma lockspeed tweak yükledim normalde kilit ekranında sagdan sola çekince kendi menüsü ile favori kişileri göstermesi gerekiyor ancak ne kadar çeksem de tam açılmıyor sadece biraz geliyor sonra geri kaçıyor. en sagdan sola kadar çeksem de gelmiyor geri kaçıyor. lockspeed kullanan yada sorunun neden kaynaklandıgını bilen arkadallardan yardım bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.