Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (922. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.588
Cevap
121
Favori
604.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • failed to retrieve package from the internet

saatlerdir ne denediysem olmadı :/

4s 7.0.2 yokmu çözümü kardeşim nasıl yapcaz fikrin varmı_?
  • kardeşim wifi açıkken denedim olmadı uçak moduna aldım olmadı ama 3g ile denemedim

hard reset yaptım yok pc açıp kapadım yok herşey normal evasi0n 1.0.7 - 1.0.8 ikisindede aynı sorun çıkıyor :/ olmadı bi türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami9686

kardeşim wifi açıkken denedim olmadı uçak moduna aldım olmadı ama 3g ile denemedim

hard reset yaptım yok pc açıp kapadım yok herşey normal evasi0n 1.0.7 - 1.0.8 ikisindede aynı sorun çıkıyor :/ olmadı bi türlü

Kallo-ad blocker kur bir de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ktaskaya kullanıcısına yanıt
    bu nedir ki ne işe yarar
  • quote:

bu nedir ki ne işe yarar

Reklamları kaldırır

Benim sorunum reklam değil ki kardeşim yanlış anlamışsın

• quote:

Benim sorunum reklam değil ki kardeşim yanlış anlamışsın

Pardon hocam

Önemli değil paşam ama çare yok hala

• Arkadaşlar telefonu jb yaptım sonunda bir kaç program isteğim olacak

1) ios 8 deki gibi sesi yazıya dönüştüren bir program var mı? (hem sms de hem whatsapp'ta çalışan) sadece whatsapp için de olabilir.

2) interneti Kullanmadığımız durumlarda wifi ve 3g yi otomatik olarak kapatan bir program var mı?

3) youtubedan mp3 indirebileceğim sizlerin beğendiği bir program? (protube cydia da ücretli) onun dışında.

4) Bir de app store daki şu ücretli sözlüklerden birini cydia dan indirmem mümkün mü? evet ise nasıl? (kusura bakmayın acemiyim:(

5) Bir de son olarak telefon siyah kilit ekranındayken home tuşu dahil herhangi bir tuşa basmadan tuş kilidini açmanın bir yolunu buldunuz mu?
  • quote:

failed to retrieve package from the internet

sanırım bu bizim için jailbreak'in sonu demek oluyor ios8 çıkana kadar jailbreak yapamayacak mıyız acaba

Edit:

Gençler çözümü buldum host dosyasına

97.89.129.19 evasi0n.com

ekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahago -- 17 Ekim 2014; 15:57:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çağlar_mavis

Arkadaşlar telefonu jb yaptım sonunda bir kaç program isteğim olacak

1) ios 8 deki gibi sesi yazıya dönüştüren bir program var mı? (hem sms de hem whatsapp'ta çalışan) sadece whatsapp için de olabilir.

2) interneti Kullanmadığımız durumlarda wifi ve 3g yi otomatik olarak kapatan bir program var mı?

3) youtubedan mp3 indirebileceğim sizlerin beğendiği bir program? (protube cydia da ücretli) onun dışında.

4) Bir de app store daki şu ücretli sözlüklerden birini cydia dan indirmem mümkün mü? evet ise nasıl? (kusura bakmayın acemiyim:(

5) Bir de son olarak telefon siyah kilit ekranındayken home tuşu dahil herhangi bir tuşa basmadan tuş kilidini açmanın bir yolunu buldunuz mu?

O KADAR YAZMIŞSSIN CVP VERMEMEK OLMAZ DİMİ.

CEVAP 2:
    Cydia dan Activator indir programa gir. daima > network statuss > left wi-fi > switch (activate) > cellular data ve 3G tıkla (bu komut wifi kapalıyken 3g ve hücresel veri açıyor)
    Cydia dan Activator indir programa gir. daima > network statuss > joined wi-fi > switch (deactivate) > cellular data ve 3G tıkla (bu komut wifi açıkken 3g ve hücresel veri kapıyor)
    (activator ile komut atıyorsunuz.)

CEVAP 3:
    cydia dan youtubemp3 tweak indir üstelik bu direk iphone müziğe de atıyor

CEVAP 4:
    cydia dan linkstore indir bu program indirme linkleri veriyor ordan indiriliyor

CEVAP 5:
    cydia dan SmartTap indir ekrana parmağını kaydırarak açabilirsin.

CEVAP 1:
    appstorede DRAGON var (yavaş diyorlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --caner-- -- 17 Ekim 2014; 18:37:53 >

• bir türlü beceremedim şu jail break yapmasını. ne zaman bulaşsam altından kalkamıyorum sonra olan telefona oluyor. gidip başkasından yardım alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahago

quote:

failed to retrieve package from the internet

sanırım bu bizim için jailbreak'in sonu demek oluyor ios8 çıkana kadar jailbreak yapamayacak mıyız acaba

Edit:

Gençler çözümü buldum host dosyasına

97.89.129.19 evasi0n.com

ekleyin

dostum bende buldum ama o yüzden telefon açılmadı :D gece saat 3 te mecburen 8.0.2 yi kurmak zorunda kaldım :))
    şimdi 8 kullanıyorum :) acaip sinirim bozuldu çaktırma :)

• mami9686 kullanıcısına yanıt
    hadi ya geçmiş olsun

benimki sağlıklı şuan 8 içinde jailbreak çıkar heralde yakında
  • tahago kullanıcısına yanıt
    app storeden değişim yapmıştım sanırım ota dan güncellenmiş ondan oldu galiba :(
  • tweak yükleyip kaldırmayı denedigimde hep kalora repondaki activatorla ilgili sıkıntı alıyorum acil yardım gerekli
  • Tweak kaldirmak
    Yada yuklemek istedigimde surkeli bu hatayi veriyor acil yardim lazim
     ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

• quote:

Orijinalden alıntı: xpmagduru

Tweak kaldirmak

Kalora'nın reposundan yüklediğiniz Activator'u kaldırıp BigBoss'takini yükleyin önce. Sonra tekrar tweak yüklemeyi deneyin. BigBoss'ta Activator yoksa "rpetri.ch/repo" adresini kaynaklara ekleyip orada bulunan Activator'u yükleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vic Rattlehead

quote:

Tweak kaldirmak

Kalora'nın reposundan yüklediğiniz Activator'u kaldırıp BigBoss'takini yükleyin önce. Sonra tekrar tweak yüklemeyi deneyin. BigBoss'ta Activator yoksa "rpetri.ch/repo" adresini kaynaklara ekleyip orada bulunan Activator'u yükleyin.

kaldırılmıyor iste üstadım sıkıntıda o kolaradan kaldırıncada hata veriyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vic Rattlehead

quote:

Tweak kaldirmak

kaldırılmıyor iste üstadım sıkıntıda o kolaradan kaldırıncada hata veriyor

Bilgisayara bağlayıp iFunBox Classic ile Activator diye arama yapın, bitene kadar sabırla bekleyin(yaklaşık 10-20dk sürer diye tahmin ediyorum.). Bitince çıkan bütün dosyaları silin(doğru arama yaptığınıza emin olun.). Daha sonra cydia'ya girip eğer hala yüklü görünüyorsa Activator'u kaldırın. Ben My3G programı kaldırılmadığı için bu yöntemle yapmıştım. Yanlış bir şey yaparsanız telefonu restore etmek zorunda kalabilirsiniz. Başka bir şekilde halledemediyseniz son çare olarak kullanın bu yöntemi. Riskli bir yöntem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 920921922923924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.