Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.588
Cevap
121
Favori
604.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bazı uygulamaların bildirimleri gelince, bildirime tıklayıp uygulamayı açıyorum ama bildirim yine de bildirim merkezinde kalıyor. Mesela instagram. Facebook'ta bu yok mesela. Bunu çözen tweak var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Orijinalden alıntı: mylove

quote:

Orijinalden alıntı: auafina47

Tage tweak cracklisi çıkmayacakmı

Arkadaşım bu ne işe yarar ?

Bunun gibi ayni özelliklere sahib muadil olani var mi? Cok güzel valla

QuickDo var, onu yükleyebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 4,1?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DOSTLAR ÜSTATLAR TELEFONUM SERVİSTE DEGİŞİM ÇIKTI VE DÜN TESLİM ALDIM TELEFON İOS 7,0,3 İLE GELDİ ŞİMDİ DİREK 8 Mİ GÜNCELLER YOKSA 7,1,2 GÜNCENCELEME YAPA BİLİRMİYİM YADA GEÇMEMEİ ÖNERİRİSİNİZ MALUM 7,1,2 DE ŞARJ SORUNU VAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L u g a l -- 23 Eylül 2014; 13:54:01 >
  • arkdaşlar 7,0,3 jb yapınca şöyle bir hata alıyorum yardım edebilirmisiniz
     ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)
  • Arkadaşlar iPhone 4 kullanıyorum JB yaptım bugün , her şey oldu ama Zeppelin kurmaya basınca şöyle bir hata alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Run&Gun -- 23 Eylül 2014; 16:38:07 >
  • Cydia Substrate ve Substrate Safe Mode dosyalarını cydiadan bulup yeniden yüklemeniz durumunda sorun ortadan kalkacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frost901

Cydia Substrate ve Substrate Safe Mode dosyalarını cydiadan bulup yeniden yüklemeniz durumunda sorun ortadan kalkacaktır.

Teşekkür ederim , oluyor sanırsam.
  • Peki arkadaşlar Önerdiğiniz Tweakler neler , burda konu sahibi arkadaşın belirttikleri dışında şu an WinterBoard ve Zeppelin var başka neler önerirsiniz.
  • Home tuşunu kullanmadan menüden çıkmak, sleep tuşunu kullanmadan telefonu kilitleyebilmek için TAGE,
    Kilit ekranından sms/imessage cevaplayabilmek veya yeni bir sms/imessage gönderebilmek için AUKI,
    Siyah klavye için BLOARD,
    Control Center'a kısayol ekleyebilmek (3G açma kapama,Yeni mesaj yazma, Titreşim açma kapama, Uygulama kısayolu ekleme vb.) CCTOGGLES,
    Sleep tuşunu kullanmadan gelen aramayı reddedebilmek veya kaydırmadan cevaplayabilmek için COU,
    Fuzuli dosya ve cache'leri silebilmek için iCLEANER PRO,
    iOS 6'daki gibi telefonu açtığında çıkan sesi kullanabilmek için UNLOCKSOUND7,
    20 saniyede telefonun kilitlenebilmesi için 20 SECOND LOCKSCREEN,
    Hatalı bir harf yazdığında büyüteç kullanmadan kaydırarak harfe gelip silebilmek veya harf ekleyebilmek için SWIPESELECTION,
    Gelen mesajların veya diğer tüm bildirimlerin ikonlarını status barda görebilmek için OPEN NOTIFIER+
    iOS 7'de video izlerken alt ve üst taraftaki bulanıklığı azaltabilmek için NOPLAYERBLUR..
    Menü açılış, kapanış ve geçişleri hızlandırabilmek için NOSLOWANIMATIONS

• quote:

Orijinalden alıntı: frost901

Home tuşunu kullanmadan menüden çıkmak, sleep tuşunu kullanmadan telefonu kilitleyebilmek için TAGE,
    Kilit ekranından sms/imessage cevaplayabilmek veya yeni bir sms/imessage gönderebilmek için AUKI,
    Siyah klavye için BLOARD,
    Control Center'a kısayol ekleyebilmek (3G açma kapama,Yeni mesaj yazma, Titreşim açma kapama, Uygulama kısayolu ekleme vb.) CCTOGGLES,
    Sleep tuşunu kullanmadan gelen aramayı reddedebilmek veya kaydırmadan cevaplayabilmek için COU,
    Fuzuli dosya ve cache'leri silebilmek için iCLEANER PRO,
    iOS 6'daki gibi telefonu açtığında çıkan sesi kullanabilmek için UNLOCKSOUND7,
    20 saniyede telefonun kilitlenebilmesi için 20 SECOND LOCKSCREEN,
    Hatalı bir harf yazdığında büyüteç kullanmadan kaydırarak harfe gelip silebilmek veya harf ekleyebilmek için SWIPESELECTION,
    Gelen mesajların veya diğer tüm bildirimlerin ikonlarını status barda görebilmek için OPEN NOTIFIER+
    iOS 7'de video izlerken alt ve üst taraftaki bulanıklığı azaltabilmek için NOPLAYERBLUR..
    Menü açılış, kapanış ve geçişleri hızlandırabilmek için NOSLOWANIMATIONS

Hocam kralsınız valla , son bir sorum olacak Team olayı sadece Winterboard ile mi oluyor ve öyleyse nasıl kullanacağım ha birde Sleep Button + Home Button yaparak Reset attığımızda JB de bir sorun oluşmaz değil mi?

• TEAM olayını bilmiyorum çünkü WINTERBOARD'u kullanmayı bıraktım. Şarjı çok harcıyor.
    Sleep Button + Home Button yaparak Reset attığımızda JB de sorun yaşamazsınız.
    Benim kullanma JB yapma sebebim kullanım kolaylığı sağlaması. Kişiselleştirmeler hep şarj harcıyor. Tabii siz nasıl kullanmak isterseniz öyle kullanabilirsiniz
  • frost901 kullanıcısına yanıt
    App Store yerine nerden App indireceğiz bir de afedersiniz vaktinizi çalıyorum ama
  • Estağfurullah sorun değil.
    App Store'dan uygulama indirebilirsiniz ama crackli uygulama indirmek için 25PP var bildiğim.
    Onu da kullanmadığımdan pek detaylık bilgim yok
  • @kalora linktunes in reklamsız ve çalışan sürümü var mı elinde hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu neden kuramıyorum acaba

• Selamlar bu Tage yi full indirebileceğim repo varmıdır?

• ETA for a IOS 8 untethered J.B around…8.1!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFenix -- 24 Eylül 2014; 2:08:15 >
  • Tage nin animasyonları ve geçişleri sıkıntılu. Onun yerine multitasking gestures öneririm.

Bana gereken tweak ise

Home tuşuna 2 kez basınca veya multitasking gestures ile alttan yukarı kaydırdığımda arka plandaki uygulamalar açılıyor. Bunun açılışı sırasında animasyonun aynen ios7 deki hareketi azalt seçeneği işaretlenmemiş gibi bir zoom efekti ile gelmesini istiyorum. Bilmem anlatabildim mi?

• staroftheskies S kullanıcısına yanıt
    7.1.x için en iyisi TAGE ve istemiş olduğun animasyon da mevcut.
    MultitaskingGestures güncellenmediği için şarjı fazla harcıyor ve telefonda ısınmaya neden oluyor.
    TAGE'de böyle bir sorun yaşamıyorum. Üstelik hiç düşünmeden 1.99$ verdim çünkü fazlasıyla hakediyor
  • 
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.