Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar dün dayanamadım tekrar jb yaptım 7.1.2 sürümüm. Spotlight açılmamaya başladı. Neden olabilir ?

Edit : icon tool U sildim duzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketrp -- 25 Ağustos 2014; 9:31:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.1.2 Jailbreak de şarj jailbreaksiz telefona göre dahamı hızlı azalıyor
  • Iempufy kullanıcısına yanıt
    benim bildiğim jailbreak şarj seviyesini normal telefonlara göre daha hızlı indirir
  • En çok şarj yiyen tweakler hangisi acaba
  • Fantazi olur mu bilmiyorum ama belki vardır diye sorayım Aynı yerdeki iki farklı wifi ağından sinyali güçlü olana öncelik veren bir tweak e rastlayan var mı?
  • Güzel Bir Tema Daha "DownyLover"

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)  ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

• İkinci Bir Güzel Tema Daha "AceR_712"

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)
  • Son Olarak : Black5id3 712

• quote:

Orijinalden alıntı: bywoody

benim bildiğim jailbreak şarj seviyesini normal telefonlara göre daha hızlı indirir

Yanılıyorsunuz hocam
    Mesela 360 battery doctor tweak i ile siz uyurken belli saatler arasında telefon uçak moduna geçer ben mesela saat 01:00 ile 08:00 arası otomatik uyku moduna alıyor
    Bazı tweakler var evet pili yoran fakat jailbreak ile daha çok iyileştirme yapabilirsiniz

• SmartClose kullanan arkadaşlar, cihazı kilitledikten sonra SmartClose'nin otomatik olarak devreye girdiği bir yöntem var mı? Activation ile bunu ayarlayabiliyor muyuz? Ekranı kilitleyince SmartClose otomatik devreye girsin istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

SmartClose kullanan arkadaşlar, cihazı kilitledikten sonra SmartClose'nin otomatik olarak devreye girdiği bir yöntem var mı? Activation ile bunu ayarlayabiliyor muyuz? Ekranı kilitleyince SmartClose otomatik devreye girsin istiyorum.

activator ile atanıyor galiba
  • Yeni Çıkan ve Güncellenen Tweak'ler :

Brightness Activator Pro 1.0-3
    iWep PRO 8 8.1.2
    StopAlarm 1.0.9-2
    Deafen 1.0-1
    exKey 1.7.5-3
    CCLoader 1.2.6
    360手机卫士 4.2.0-1105234
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenix66

Yeni Çıkan ve Güncellenen Tweak'ler :

Brightness Activator Pro 1.0-3
    iWep PRO 8 8.1.2
    StopAlarm 1.0.9-2
    Deafen 1.0-1
    exKey 1.7.5-3
    CCLoader 1.2.6
    360手机卫士 4.2.0-1105234

Exkey nedir hocam

• Klavye İle Alakalı Hocam :)

• Brightness Activator Pro

• Bigboss repodan weetrackdata tweak i 1,99 dolara satın aldım ama ios 7 uyumlu yazdığı halde çalışmadı. Ne oldu gitti mi 5 lira
    Edit:
    Bildirim merkezindende açmak gerekiyormuş hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhncnk -- 26 Ağustos 2014; 0:05:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam lockdown pro yükleyemiyorum bu hatayı veriyor nasıl çözebilirim

• Hangi Repodan İndiriyorsunuz Hocam?
  • arkadaşlar ben pangu jb 7.1.2 yaptım daha sonra bunun yapılması gerektiğini okudum;

Cydia uygulamasında Repo ekleme bölümüne girerekhttp://cydia.angelxwind.net isimli Repo'yu ekleyin.

- Eklediğiniz Repo üzerinden "Complete PPSync Remover" isimli Tweak'i cihazınıza kurun.

bunu yaptıktan sonra cydia gitti, aleti bağlıyorum already jailbroken diyor, ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottmn

quote:

Orijinalden alıntı: ottmn

Arkadaşlar pangu ile ipad 2 7.1.1 jb yaptım vshared yükledim fakat vshared den indirdiğim uygulamalar kurulma aşamasında kurulamadı diye hata veriyor bunun sebebini bilen var mı.?

Ve ücretsiz uygulama indirebileceğimiz alternatif tavsiye edebileceğiniz program var mı? 25pp yi daha önce iphone da denedim çince olduğu için pek sevmedim

Bana yardımcı olacak yok mu arkadaşlar bazen vshared ve 25pp ye tıkladığımda açılmadan kapanıyor

Her ikisini kaldir. Appsync 7.x kur. Google a tongbu yaz. Altta isirilmis ananas var. Ona tikla.sorun halloldu. Appsync yi kolora dan indir. Sanirim iki adet var. En son surum olani indir

• 
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.