Şimdi Ara

<^F33L^ > - Düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
2
Favori
36.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

<^F33L^ > - Düşünüyorum

ARKADAŞLAR KASANIN PUSUSUNU DEĞİŞTİRECEĞİM DE NE ÖNERİRSİNİZ? BİR DE ÖN PANELİ NASIL MODİFİYE EDEBİLİRİM! FİKİR VEREBİLİRSENİZ MEM OLURUM

Aslında şu fan öbür tarafta olsa ve bir de onun yerine şeffaf cama alevli bişiyler yapabilirsem iyi olur diye düşünüyorum! Bu işte daha acemiyiz! Kusura bakmayın ! Eywallah!

^d3V!Lu<!�3r^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilucifer85 -- 5 Şubat 2007; 1:54:21 >

• 1-lcd mod
    2-yan panel şeffaf olabilir ama fan var geçtim
    3-bence kasa güzel gözüküyor ama sen bilirsin tabii ki
    mavi ledli fan güzelmiş
  • sana sole bır onerım olabır;

yan kapaktakı fan kalsın

kapagı kes plexy yap ama aynı zamanda ustune fanı tak bolece baya guzel olur
  • benim aklımda ne zamandır var ama yapamadım bi türlü zaten yapmasıda biraz zor olur.cdrom kapaklarının olduğu yere bi ejderha resmi yapabilirsen sprey boyayla güzel olurbenim kasamın yan tarafında var güzel oluyor
  • yan kapağı plexy yapabilirsen güzel durur. Ama o zaman kasa içiyle baya bi uğraşman lazım çünkü burdan hiç de iyi gözükmüyo.Yandaki fanın ızgarasını maviye boya. kasanın tamamını da fıstık yeşiline boya.Ayrıca ön taraftaki 5.25 lik sürücü kapaklarını ve fanın ızgarasınıda griye boya. öndeki fanın ızgarasını ortada koyu yanlara doğru silinerek boyayabilirsen güzel olur. die düşünüyorum. ha bi de tabi LCD ve fan kontrol falan yaparsan gayet zengin bi görünüm olur. böyle sade durduğundan mod istiyo gibi görünüyo. yoksa kasa güzel aslında.
  • ya hocam seyi merak ettim bende su kasadan almayı düşünüyorum da o yandaki büyük fanın ses cıkarma seviyesi nasıl fazla ses cıkarıyomu nasıl kasadan memlunmusun
  • quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

ya hocam seyi merak ettim bende su kasadan almayı düşünüyorum da o yandaki büyük fanın ses cıkarma seviyesi nasıl fazla ses cıkarıyomu nasıl kasadan memlunmusun

birde soğutma nasıl ss bekliyoruz
  • hocam ben senın yerınde olsam on panele öncelikle bir aerocool gatewatch alırdım siyah renkli(düğmeleri gri olduğundan çok hoş duruyo) yan kapağıda hani şu mutfak dolaplarına takılan hidrolik ile üste doğru kapısı açılan arabaların açılış tarzı şeklinde bir sistem yapardım ( olmaz deme oluyor arkadaşa yaptık istersen yardımcı olurum ) ayrıca kasanın içini tamamen boya derim ( çünkü içi çok adi duruyor o adi gri renkle,tavsiyem yine siyah olucak ) , bunun dışında daha başka şeyler de var tabii ama önce bunları yapsan kanaatimce kasan baya bi değişecektir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frank Castle

benim aklımda ne zamandır var ama yapamadım bi türlü zaten yapmasıda biraz zor olur.cdrom kapaklarının olduğu yere bi ejderha resmi yapabilirsen sprey boyayla güzel olurbenim kasamın yan tarafında var güzel oluyor

cd rom kapaklarını çok dandik yapmışlar arkadaşlar ya! onları söküp yerine bişi uydurabilirmiyim acaba ya da kapak satılıomudur? şöle iyi bişi olan? senin kasanın fotosunu koyabilirmisin?

-----------------------------------------------------------------------------------------------

quote:

Orjinalden alıntı: omarr35

1-lcd mod
    2-yan panel şeffaf olabilir ama fan var geçtim
    3-bence kasa güzel gözüküyor ama sen bilirsin tabii ki
    mavi ledli fan güzelmiş

lcd mod u nereye yapıcam? ya kapakları değiştirmek istemiorum fansız olan kısıma şeffaf koysam olmaz mı acaba?

-----------------------------------------------------------------------------------------------

quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

ya hocam seyi merak ettim bende su kasadan almayı düşünüyorum da o yandaki büyük fanın ses cıkarma seviyesi nasıl fazla ses cıkarıyomu nasıl kasadan memlunmusun

yandaki fan ses çıkarmıyor bilakis power dan fazla ses geliyor onu da değiştireceğim !

quote:

Orjinalden alıntı: ilker_inside

birde soğutma nasıl ss bekliyoruz

soğutması gayet iyi!!! Öndeki fan önden hava çekiyor yandaki dışarı veriyor ben de arkada bir tane taktım o da dışarı veriyor ! gayet süper fazla ısınmıyor ! ekran kartım x1800xl max 68 e çıktı ! düşünün!

quote:

Orjinalden alıntı: R@

hocam ben senın yerınde olsam on panele öncelikle bir aerocool gatewatch alırdım siyah renkli(düğmeleri gri olduğundan çok hoş duruyo) yan kapağıda hani şu mutfak dolaplarına takılan hidrolik ile üste doğru kapısı açılan arabaların açılış tarzı şeklinde bir sistem yapardım ( olmaz deme oluyor arkadaşa yaptık istersen yardımcı olurum ) ayrıca kasanın içini tamamen boya derim ( çünkü içi çok adi duruyor o adi gri renkle,tavsiyem yine siyah olucak ) , bunun dışında daha başka şeyler de var tabii ama önce bunları yapsan kanaatimce kasan baya bi değişecektir..

aerocool gate watch nasıl bişi? ya aslında alet edavat olsa yaparım olmadı tatil dönüşü alacağım ne varsa sorun değil benim elim yetenekli ! O dediğin kapağı biraz anlatabilirmisin_?

[/size">

• aerocool gate e baktım kesin koyacağım da bu fan kontrolünü sağlıyor sanırsam arkadaşlar fazla araştırma yapamıyorum yarın akşam detaylı bilgiye ulaşıp nasıl bişi olduğunu incelerim şuan işim başımdan aşkın yazan arkadaş olursa eywallah! kaç paradır nedir filan!!!!
  • lcd + yan tasafa bir cam + neon söle üst tarafada bi ejderha resmi fln güzel olur walla
  • evet arkadaşlar bu hafta modifiyeye başlıyorum ... nerden başlayım????
  • arkadaşlar bu hafta modifiyeye başlıyorum... önerilerininzi tekrar alabilirmiyim?
  • mantaboy'un , subremum!un ve benim modifiyeerimize bakarsan farklı fikirler edinebilirsin sanırım bu arada ellerim beceriklidir yazmışsın madem becerikli neden alet edebat alıyorsun ellerin müsaitse birazda aklını kullan bak neler yapıyorsun hadi kolay gelsin
  • al demesi kolay arkadaşım da parasal açıdan şuan sıkıntıdayım al demesi kolay ya aslında aklımda süper şeyler var da şu lazer kesimi nekadara patlar bir de istanbulda nerede var bilgisi olan var mı?
  • Bu yeni Feel'lerin panellerindeki sanayi fanı kılıklı fan bir harika - çalışırken hiç görmedim ama eminim harika iş görüyordur...
  • evet i çalışıo sessiz... sanayi kılıklı mı
  • evet arkadaşlar bu sabah karaköyden aldığım dreme ile yan kapağıma şekil vermeye başladım ne yazık ki uç bitti artık yarın alıp devam edicem ama şimdiye kadar yaptıklarımı paylaşayım... Güzel olacağa benziyor....
    Bu kasa kapağım :)
     <^F33L^ > - Düşünüyorum

Bu aldığım alet !
     <^F33L^ > - Düşünüyorum

Printerdan çıkardığım resmi iç yüzüne yapıştırıp arkasına şekli çıkardım!
     <^F33L^ > - Düşünüyorum

<^F33L^ > - Düşünüyorum

<^F33L^ > - Düşünüyorum

<^F33L^ > - Düşünüyorum

Haydi başlıozzz ....
     <^F33L^ > - Düşünüyorum

İlk denemem :)
     <^F33L^ > - Düşünüyorum

Bu da yarım yamalak daha işin %10 u bile bitmedi :(
     <^F33L^ > - Düşünüyorum

Bu da şimdilik zımparalanmış hali.. BAkalım nasıl olacak dedim... Gayet güzel oldu da aklımı köşeler kurcalıo ... Ona uygun bir uç bulurum yarın inş..
     <^F33L^ > - Düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilucifer85 -- 17 Eylül 2006; 16:45:28 >

• dremel i kaça aldın yaw ucuz yollu banada lazım kasanın yan kapağı kaldı yarım
  • pm attım nasıl yarım kaldı yaw? hayrola?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.