Şimdi Ara

Microsoft'tan bir yıl boyunca Windows Phone kullanıcılarına 20GB SkyDrive alanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Microsoft'tan bir yıl boyunca Windows Phone kullanıcılarına 20GB SkyDrive alanı

Özellikle Nokia'nın Lumia akıllı telefonları ile birlikte beklentileri karşılayan bir çıkış yakalayan Windows Phone, önümüzdeki yıllarda da bu çıkışı sürdürmek istiyor. Microsoft bu açıdan, Windows Phone kullanıcılarına küçük bir hediye vermek istiyor.

Microsoft, Windows Phone kullanıcılarına 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olacak 20GB ekstra SkyDrive alanı hediye etmeye başladı. Teklifler Live ID ile ilişkili mail adreslerine gelmeye başladı. 

7GB standart alan ile birlikte toplamda 27GB SkyDrive alanına sahip olmak isteyenlerin en geç 31 Ocak tarihine kadar tekliften yararlanmaları gerekiyor.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Microsoft-offering-extra-20GB-of-SkyDrive-storage-to-Windows-Phone-users_id50601

• Bana mail gelmiş hemen kullandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana mail falan gelmedi :(
  • aldım ama muhtemeln hiç kullanmıcam.onun yerine mağazadan 50 tl lik alışveriş hediye etse dah çok sevinirdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

aldım ama muhtemeln hiç kullanmıcam.onun yerine mağazadan 50 tl lik alışveriş hediye etse dah çok sevinirdik.

+1 en azindan 920 kullanicilarina.
  • Şimdi baktım gelmiş mail
  • Microsoft çıkış yakaladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki tane Microsoft hesabım var birine gelmiş birine gelmemiş .)

Ben süresiz zannediyordum, 1 yıl olması anlamsız olmuş. Diyelim 20 GB kullandık 1 yıl sonra ne olacak, temizleyin mi diyecek. Gerçi yukarıdaki arkadaşın dediği gibi kullanmam orası ayrı da merak ettim yani neticesini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rooney

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

aldım ama muhtemeln hiç kullanmıcam.onun yerine mağazadan 50 tl lik alışveriş hediye etse dah çok sevinirdik.

+1 en azindan 920 kullanicilarina.

Türkiye'deki Upload hızı sağolsun asla 27 GB dolduramayacağım
  • bulut teknolojisi kullanmıyorum zaten isterse 100gb olsun... 0.70mb upload hızıyla üstelik x)
  • SystemApps kullanıcısına yanıt
    Neden kullanmıyorsun merak ettim. Bazı şüphelerden dolayı mı işine mi yaramıyor?
  • Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt
    kişisel verilerimin benden bağımsız yerlerde barınmasını istemiyorum.karşıyımda zaten...bulut teknolojileri bence gereksiz sadece belli iş senaryolarında lazım olur.diğer yandan bu gibi promosyonlar felan hepsi bulut teknolojilerine olan bağımlılığı artırmak amaçlı... sonrasında iş ticarete dönecektir...kaldıki upload hızları ülkemiz açısından pek umut vaadetmiyor zaten...
  • Benim yıllardır zaten 25 gb alanım var skydriveda şu anki durumu

23.7 GB available
    Recycle bin
    Get more storage
    Get SkyDrive apps
    Sort by: Name
    Details viewThumbnails viewDetails pane
    Files

şimdi sizin 25+20: 45mi oldu?

@TurboCore

@MR. H

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah3684 -- 22 Aralık 2013; 20:17:07 >
  • aynen 45 gb alan oluyor 25+20 @emrah3684
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrtAltg

aynen 45 gb alan oluyor 25+20 @emrah3684

Teşekkürler, kim ne yapsın bu hızlarla 45gbı ki 1 sene sonunda o verileri tekrar taşıması var pc ye
  • google herkese süresiz 15gb veriyor. yandex disk 10gb veriyor. lg ve sony'lere 50gb beleş alan veriyor (box.com'da)

ms de kalkmış 1 yıllkık 25gb verdim diyor. hadi diyelim şimdi kullandın 25gb alanı, 1 yıl sonra ne olacak?

• 1 yıl mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.