Şimdi Ara

Android ve iOS için BBM kullanıcılarının sayısı 40 milyonu aştı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android ve iOS için BBM kullanıcılarının sayısı 40 milyonu aştı

iOS ve Android kullanıcıları BlackBerry Messenger'ı eski günlerine gelmesinde önemli rol oynuyor.

Yakın zamanda platformlar arası anlık mesajlaşma uygulaması haline gelen BlackBerry Messenger, son 60 gün içerisinde 40 milyon yeni iOS ve Android kullanıcısı tarafından kullanılmaya başlandı. BlackBerry, ayrıca, BB OS üzerinde BBM Kanalları'nın sayısının 250,000'i geçtiğini açıklarken; aralarında LG'nin de bulunduğu birçok Android'li akıllı telefon üreticisinin BBM'e yerleşik olarak telefonlarında yer vereceğini yineledi.

iOS ve Android için BBM, 2014'le birlikte sesli arama servisi BBM Voice ve BB OS'de bulunan BBM Kanallar özelliklerine kavuşacağı kısa bir süre önce açıklanmıştı.

• Çok konuşuldu merak ettim indirdim baktım kişi ekleme filan zor beğenmedim sildim. O 40 milyonun 30 milyonu benim gibi yaptı.

• Benim telefona yüklenmiyo bile android 4den sonrasına oluyo sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vankomisin

Çok konuşuldu merak ettim indirdim baktım kişi ekleme filan zor beğenmedim sildim. O 40 milyonun 30 milyonu benim gibi yaptı.

kesinlikle haklisinn bende oyle yaptim

• Pin olayı saçmalık.
  • Whatzap varken olmaz, indiren indirdi ama kaçı sildi... BlackBerry çoktan öldü

• Whatsappin 400 milyon kullanıcısı varken bunlar neyin peşinde

• bir dahaki haberi 50m de değil 100m yi geçince yapın bari.

• yükleyipte silmeyi unutanların sayısıdır o
  • whatsapp'ın 400 milyon AKTİF kullanıcısı varken, devede kulak kalır 40 milyon kullanıcı.
  • pin olayı gayet mantıklı
  • Geneli sırf denemek için indiriyor ben gibi. Öyle duruyor kenarda çok çok nadir kullanıyorum. Whatsapp varken pek gerek durmuyor insan.
  • sürü psikoloji ile milleti çekmek için uydurulmuş rakamlar gibi geliyor bana. zaten herkes tarafından kullanılan, alıştığımız, benimsediğimiz ve daha iyi çalışan whatsapp varken kim ne yapsın bunu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.