Şimdi Ara

Google Play Music güncellendi: Yeni arayüz, Kendimi Şanslı Hissediyorum ve dahası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google Play Music güncellendi: Yeni arayüz, Kendimi Şanslı Hissediyorum ve dahası

Google'ın online müzik servisi Play Music'in iOS uygulaması iOS 7 rüzgarına kapılan uygulamalar kervanına katıldı.

Yayınlanan son güncelleme ile birlikte Play Music, iOS 7'nin minimalist tasarım anlayışıyla bezenen yeni arayüze kavuşuyor. Arayüz dışında Google'ın internet sayfasında da kullandığı "Kendimi şanslı hissediyorum" özelliğine paralel olarak "Kendimi şanslı hissediyorum" radyosunun eklendiği yeni sürümde, şarkı listesi görünümüne otomatik şarkı listeleri seçeneği ile türe göre radyo istasyonları da tüm kullanıcıların erişebileceği ortak bölüme eklenirken; türe göre arama özelliği de uygulamanın sahip olduğu yeniliklerden biri.

Google Play Music'in App Store'daki sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Google Play Music - Google, Inc.

• Başlığın başına "iOS için" yazsaydınız keşke sayın editörüm

• Ben hala kullanamadım bu google music i. Ülkenizde kullanılamıyor diyor. bir çok prgram denedim başka siteler us olarak görüyor beni ama yine de ülkenizde kullanılamıyor çıkıyor. Yardımcı olacak varsa sevinirim.
  • Google Androiddeki arayuzu degistirmezken ios taki arayuzu degistiriyo iste apple bundan googledan daha iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.