Şimdi Ara

App Store İndirim Listesi: 2014'e yeni uygulamalarla girin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• App Store İndirim Listesi: 2014'e yeni uygulamalarla girin

App Store'da yeni yıl indirim rüzgarı oyunlardan sonra uygulamaları da etkisi altına aldı.

Eğer bugüne kadar yüksek fiyatından dolayı satın almadığınız, özellikle üretkenlik kategorisindeki, uygulamalar var ise App Store'u ziyaret etmenizde fayda var. Çünkü bir çok yüksek fiyatlı uygulamada yeni yıl şerefine %70'e yakın indirim yapıldı. iOS ve Mac platformunun en başarılı takvim uygulaması olan Fantastical, popüler bilimsel hesap makinesi PCalc, bilgisayarlara uzaktan erişim konusunda iOS'in en gelişmiş uygulaması olan Screens VNC, kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çeken Clear+, en sevilen Twitter istemcilerinden Tweetbot 3, güvenli şifre oluşturma ve saklama uygulaması 1Password, indirime giren uygulamalardan sadece birkaçı...

Aşağıdaki listedeki bağlantılarda App Store'un öne çıkan uygulamalarından fiyatlarında yeni yıl indirimi yapılanların sayfalarına ulaşabilirsiniz:

• Apple çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Apple çalışıyor"

Steam da çalışıyor, LOL de çalışıyor, Google Play de çalışıyor... Meselenin çalışıp çalışmamakla alakası yok, onların derdi yılbaşı ayağına cepleri doldurmak.

Apple kullanıcılarının çoğunun gözü kapalı olduğundan böyle bir şey görünce tanrının bir lütfu gibi görüyorlar o başka.

Yılbaşını da ilk sen çıkardın Apple, biliyoruz.

• adamların derdi para kazanmak, bizim yılbaşını düşündüklerinden değil
  • Launch center proyu android özlemimi bir nebze olsun dindirir diye indiriyorum :)

• Ihtiyacı olan cardıysa ne ala onun dışında hiçbiri kullanıcların geneline hitap eden şeyler değil. Hiçbirini almam. Appstore'un doğum günündeki indirimlerle kıyaslanamaz bunlar...

• gta san andreas da indirime girsede alsak :)

• DJay 2 müthiş bir program. Müzikle uğraşmayı seviyorsanız kesin alın arkadaşlar. Kurcaladıkça harika bir uygulama olduğunu göreceksiniz. Bence Traktor DJden kat ve kat güzel... Kullanımı daha basit hem ve de daha çok özellik var
  • Bide tel fiyatlarını düşürse
  • Apple'ı sevmem. Ama, ne yalan söyleyeyim, telefonu aldım alalı telefonun iki katı kara geçtim. Free uygulama takibi ile inanılmaz kara geçtim.

• "Day One" ı tavsiye ederim
    ben 8,99 dan almıştım, şu anda fiyatı çok uygun
    Çok araştırdım günlük yada fotoğraf günlüğü programlarının en kalitelisi
    üstelik yazılanları ve fotoğrafları kitap şEklinde pdf ye çevirip mail olarak alabiliyoruz yada yazıcıdan çıktı alma seçeneği gibi pek çok özellik mevcut
  • App Store İndirim Listesi: 2014'e yeni uygulamalarla girin
  • Ucretsiz uygulamalar gelir diye sevinmistim :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tweetbotu kaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Djay 2 for ipad in gideri var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.