Şimdi Ara

Photodex, video yazılımı ProShow'un 6. sürümünü kullanıma sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Photodex, video yazılımı ProShow'un 6. sürümünü kullanıma sundu

Photodex tarafından geliştirilen video yazılımı ProShow'un 6. sürümünü kullanıma sunuldu.

Kişilerin fotoğraf, video ve müzikleri birleştirerek içerikler oluşturmasına imkan sağlayan ve kullanımı kolay yapısıyla dikkat çeken ProShow, içerisinde birçok geçiş efekti ve animasyon taşıyor, aynı zamanda da içerisine eklenen fotoğrafları özel araçlarıyla düzenleyebiliyor. Videolar içerisine yazılar eklenmesine de izin veren yazılım, hazırlanan içerikleri DVD ya da Blu-Ray olarak kayıt edebiliyor, YouTube ve Facebook gibi sosyal ağlara aktarabiliyor. Yayınlanan 6 sürümüyle ise OTF font ile hareketli başlık desteklerine kavuşan ProShow, yeni geliştirilen ses kontrol noktalarıyla video parçalarının içerisinde istenilen bölümlerin sesini ayarlayabiliyor, yeni iOS uygulamasıyla hazırlanan içeriklerin paylaşılmasına ve kontrol edilmesine izin veriyor, yazılar için katmanlardan yararlanabiliyor ve yeni efektler ile daha farklı içeriklerin önünü açıyor.

Gold versiyonu 70$, Producer versiyonu ise 250$ fiyat etiketleriyle firmanın resmi sitesi üzerinden satın alınabilen ProShow 6 hakkında hazırlanan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

• Merhaba ProShow Gold 5.0.3310 versiyonu lisanslı aldım.

Product Registration Keys
    ---------------------------------
    Your order contains 1 item that requires a registration key. Your registration
    key for this product is listed below. During installation, you will need to
    enter this information to activate your software.

ProShow Gold Registration Key
    Name: *****r YILDIRIM
    Phone: ******
    Registration Key: *********
    Registration Date: May 2, 2013
    Upgrades Until: May 3, 2014

Photodex tarafından bana gönderilen yukarıdaki yazıda 2014 mayısına kadar ücretsiz upgrade yapılabilir yazmasına rağmen upgrade etmek istediğimde ücret istiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.