Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.698
Cevap
458
Favori
842.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankarada bi apple store acilisi varmis oraya gidip bakmak lazim ipad retina diye tanimlanamayan bir cisim satacaklarmis 600 kusure

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar evde kullanmak için ipad mini almak. istiyorum ancak retina air vs bir ton oldu kafam ne nedir anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

arkadaşlar evde kullanmak için ipad mini almak. istiyorum ancak retina air vs bir ton oldu kafam ne nedir anlamadım

Hocam sürekli yanınızda taşıyacaksanız ipad mini almanızı öneririm 7.9 inç 2 çeşit mini var ipad mini 1. nesil ve ipad mini retina (2.nesil)..Ekran kalitesi hız vs çok daha iyi retina da
    ipad air en son nesil ipad..Donanım olarak en iyisidir.. ipad mini retina ile aynı sayılır ekranı büyük 9.7 inç taşımak için bence iyi değil ama hafiftir yinede
    ipad 4.nesil bir önceki ipad o da retina ekran tabiki hızı v.s düşük
    ipad 3.nesil de retina ekranlıdır new ipad diye geçer ,farkları bu şekilde yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüşke

quote:

arkadaşlar evde kullanmak için ipad mini almak. istiyorum ancak retina air vs bir ton oldu kafam ne nedir anlamadım

Hocam sürekli yanınızda taşıyacaksanız ipad mini almanızı öneririm 7.9 inç 2 çeşit mini var ipad mini 1. nesil ve ipad mini retina (2.nesil)..Ekran kalitesi hız vs çok daha iyi retina da
    ipad air en son nesil ipad..Donanım olarak en iyisidir.. ipad mini retina ile aynı sayılır ekranı büyük 9.7 inç taşımak için bence iyi değil ama hafiftir yinede

cok sağolun hocam o zaman anladığım kadarıyla retina 1 tane ve nesli falan yok(3. 4. nesi. diye gecenler normal ipad miniler)

benim bakam gerekern ipad air ve mini retina dimi

• quote:

quote:

quote:

cok sağolun hocam o zaman anladığım kadarıyla retina 1 tane ve nesli falan yok(3. 4. nesi. diye gecenler normal ipad miniler)

3.4. nesil olanlar normal ipadler büyük olan mini değil yani hocam onlarda retina ekranlıdır

ipad mininin 1.nesli retina ekranlı değil en son çıkan zaten "ipad mini retina" diye geçiyor.

ipad air de retina ekranlı ve şuan en iyisi ama boyutu dediğim gibi 9.7 inç

• quote:

quote:

quote:

quote:

3.4. nesil olanlar normal ipadler büyük olan mini değil yani hocam onlarda retina ekranlıdır

ipad mininin 1.nesli retina ekranlı değil en son çıkan zaten "ipad mini retina" diye geçiyor.

ipad air de retina ekranlı ve şuan en iyisi ama boyutu dediğim gibi 9.7 inç

hocam. açıkçasi retine. ekram benim. icin cok. onemli değil fiyat performansı daha önemli oda sanırım ipad mini retina 900 e buldum. cek. avantajix ile 835 oluyor alacam sanırım

air biraz pahali gibi. ipad 4 ve mini air arasında. en performansli hangisi ise ona. yönlenicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 4 Haziran 2014; 11:43:19 >

• Hızlıaldan 900TL ye mal ettiğim IPAD AIR 16GB WIFI SILVER tableti kutu jelatinini açmadan satıyorum. Fiyat 900TL yalnız istanbul içi (Bostancı, Kozyatağı civarı) elden teslim edebilirim. 24 ay Apple Türkiye garantili. Faturasını da vereceğim.
    İndirim ve takasla ilgilenmiyorum lütfen bunlarla ilgili yazmayınız. İlgelenen varsa pm lütfen. SATILDI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hectic01 -- 12 Haziran 2014; 10:50:25 >
  • Arkadaşlar 16GB wifi ipad air almak istiyorum. En uygun nerden alabilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutri

Arkadaşlar 16GB wifi ipad air almak istiyorum. En uygun nerden alabilirim acaba?

http://www.n11.com/appl...ua-uzay-grisi-P18987066 bu ilanda 111 TL bonus + babalar gününe özel 55 TL daha indirim veriyor 932 TL geliyor.

• Bende şimdi bimeksten aldım ipad air 64 GB+cellular 1814 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibsad

quote:

Orijinalden alıntı: kutri

Arkadaşlar 16GB wifi ipad air almak istiyorum. En uygun nerden alabilirim acaba?

http://www.n11.com/appl...ua-uzay-grisi-P18987066 bu ilanda 111 TL bonus + babalar gününe özel 55 TL daha indirim veriyor 932 TL geliyor.

hocam yalnız o 111 tl yi n11de kullanmak zorundasın,
    kartına ait oldugundansatsan satılmaz.

yoksa sonra 932 ye bunu aldım , 1 ay sonra da 811tl lik ürün alırken bunu da 700 e aldım diyceksin 1 ay sonra, farkına varmadan :)) 2 kere hesaplıycan.

sen o puanı 55den hesapla bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: hacikemal

Bende yeni aldım, slim cover kılıfla birlikte 940 a vereceğim arkadaslar

Hangi modeli hocam

• http://forum.donanimhaber.com/m_93057383/tm.htm

Buradaki 750 TL üzerine 100 TL yapıkredi hediyesi geliyor bir de Max kartla 1000 TL üzeri yapılırsa oradan da 100 lira gelecek. 1100 tl ve üzeri alışverişte 200 tl indirim kazanılabilir.

iPad air için ben de kullanmayı düşünüyorum.
  • mcornek kullanıcısına yanıt
    İndirim kodu, sadece Yapı Kredi kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerlidir şartı var YKB indiriminde.
  • Evet ama verdiğim linkteki yorumları okursanız ikisini birleştirenler olmuş, ona istinaden yazdım.
  • Arkadaşlar merhaba , Hediye olarak geldi hiç kullanılmadı kutusu bile açılmadı 24 ay garantisi var . 1100 TL den satıyorum .

Apple İpad Air 9.7" 16GB WİFİ+4G Gümüş Tablet Pc (MD794TU/A)

Apple İpad Air 9.7" 16GB WİFİ+4G Gümüş Tablet Pc (MD794TU/A) Özellikleri
    RenkGümüş
    İşlemciApple A7 İşlemci
    Sabit Disk Kapasitesi16 GB
    Ekran Ebadı9.7"
    Ekran Çözünürlüğü2048x1536 piksel
    Ekran TürüRetina
    4GVar
    Wi-FiVar
    HDMIYok
    Bluetooth ÖzelliğiVar
    USBYok
    Kulaklık GirişiVar
    Ön KameraVar
    Arka Kamera5 Mp
    3D ÖzelliğiVar
    İşletim SistemiiOS
  • Arkadaşlar mini retina için smart cover arıyorum. Kampanya olan bir mağaza biliyor musunuz?
  • Apple Ipad mini 4g+wifi 32gb (retina ekran değil bir önceki versiyon) 839 TL puan falan daha ucuza da gelebilir,bence fiyat uygun...

http://www.n11.com/apple-ipad-mini-4gwifi-32gb-P15305863

Burada da 700 TL
    http://www.markado.com/u/apple-ipad-mini-32gb-wi-fi-4g-beyaz-md544tua-sifir-urun-85512/?utm_source=price_comparison&utm_medium=akakce&utm_campaign=xml_product&v=1.97

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüşke -- 11 Temmuz 2014; 14:29:01 >

• şöyle 550 tl'ye ipad mini 16 gb alamadık gitti. Zamanında 500 TL'ye gördüğüm halde almadığımı biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.