Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.698
Cevap
458
Favori
842.628
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ozellikle mini 2 icin firsat var midir su an sanki en ucuz apple store'da 16gb 843TL ogrenci indirimi ile
  • sayın @a1device

fiyat doğru ama uygun değil zira 128GB mini2 vatan'da 1.199 TL... ben geçen ay vatan'dan aldım... çok uygulama kullanıyorum ve 16GB yetmiyordu...http://www.vatanbilgisayar.com/apple/tabletler/?opf=p6788203

dolayısıyla 64GB'a 1.299 çok para...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roxy joyrider -- 20 Nisan 2015; 10:59:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acnidre

sayın @a1device

fiyat doğru ama uygun değil zira 128GB mini2 vatan'da 1.199 TL... ben geçen ay vatan'dan aldım... çok uygulama kullanıyorum ve 16GB yetmiyordu...http://www.vatanbilgisayar.com/apple/tabletler/?opf=p6788203

dolayısıyla 64GB'a 1.299 çok para...

Hocam ama benim linkteki cihazda hücresel vardı,ben sizdekinde göremedim.
  • iPad Air 2 Wi-Fi 64GB Silver - MGKM2TU/A

Bu ürüne özel (kategorideki her üründe olmuyor) anında 10% indirim var + 111TL cardfinans puanı (puan için alışveriş öncesinde mesaj atmak gerekiyor) birleştirilirse avantajlı gibi gördüm akakçe fiyatlarına göre.

http://www.n11.com/ipad-air-2-wi-fi-64gb-silver-mgkm2tua-P50182941
  • Arkadaslar ipad air 2 alacagim.En uygun nerden bulabilirim hafiza 16 gb olsa yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mohipo kampanyasıyla i pad 4g retina yı 750 ye malettik.napim.ilk ios cihazim. Alınır demi.

• quote:

Orijinalden alıntı: AHATYAKUP

Arkadaşlar mohipo kampanyasıyla i pad 4g retina yı 750 ye malettik.napim.ilk ios cihazim. Alınır demi.

Nasıl 750ye geliyor hocam anlatır mısınız?

• 1049 fiyatı.250 hopi indirimi var.20 para günü.29 avantajıx. MORHIPO dan

• Ben Sahibindene ilan vermiştim,vatan dan aldığım ipad mini 2 64 gb 900 e anlaştık biriyle ama satmasam mı diyorum şimdi kıyamıyorum bir taraftan,çok kullanmıyorum diye satışa çıkarmıştım ama sonra almak istersem bu fiyatlara bulamam herhalde, çok kararsız kaldım, insanları da boşuna bekletmeyeyim diyorum. Ne yapayım siz ne dersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty26

ozellikle mini 2 icin firsat var midir su an sanki en ucuz apple store'da 16gb 843TL ogrenci indirimi ile

Tabletler de ogrencı ındırımı oluyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

quote:

Arkadaşlar mohipo kampanyasıyla i pad 4g retina yı 750 ye malettik.napim.ilk ios cihazim. Alınır demi.

Fiyat nasıl alınırmı hocam ? Benimde ilk olacak ama 4g değil wifi+3g olarak geciyor

• quote:

Orijinalden alıntı: efendy-biri

quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

quote:

Fiyat nasıl alınırmı hocam ? Benimde ilk olacak ama 4g değil wifi+3g olarak geciyor

türkiyede 4g olmadığı için öyle yazmışlardır. normalde bunlar 4g uyumlu diye biliyorum.
  • 4G'den kasitlari 4. Generation yani bu Air'ler Mini'lerden onceki surum.
    Eski kaliyor yani, A6 islemcisi var. performans testleri ne alemde bilmiyorum ama sadece netlessin diye soyluyorum. o 4G iletisim teknolojisi olan 3G'den sonra gelen degil.

tabletlerde de oluyor indirim, apple egitim yazip girerseniz oradan her alete secenek var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty26

4G'den kasitlari 4. Generation yani bu Air'ler Mini'lerden onceki surum.
    Eski kaliyor yani, A6 islemcisi var. performans testleri ne alemde bilmiyorum ama sadece netlessin diye soyluyorum. o 4G iletisim teknolojisi olan 3G'den sonra gelen degil.

tabletlerde de oluyor indirim, apple egitim yazip girerseniz oradan her alete secenek var.

Hadi yaa..
    Ulen daha 2 gün once tablet aldık apple store dan normal fiyata (((

• arkadaşlar morhipoda hopi ile mini retina 16 gb + 3g 899 tl ye gelıyor ben anlamadım 1250 lira normalde bunlar yurtdışı falan kayıt gerektirir mi 3g oldugundan cok ucuz degıl mı aynı sekılde 128gb air + 4g 1699tl hopi ile 1450 liraya geliyor baska yerde 2000 tl den asagı yok nasıl oluyor bu?
  • ipad air 2 de indirim yok mu

• anoktacan A kullanıcısına yanıt
    http://www.morhipo.com/kampanya/detay/13540401/34807/apple-ipad-retina-16gb-wifi-3g-beyaz
    bu urunu diyorsunuz saniirim hocam.
    bu urun yanliz mini retina yani mini 2 diye gecen model degil haberiniz olsun.
  • IPAD AIR2 64GB WIFI TEK ÇEKİMDE 1609TL - 100TL HSBC ADVANTAGE PUAN
    http://www.novabazar.com/Apple-iPad-Air-2-MGKM2TU-A-64GB-WiFi-Silver_390297.html?ref=akakce&v=1.100
    bu model ve renge özel fiyat

geçen yazdığım n11deki cihazın fiyatını sonraki gün artırdılar haberiniz olsun
  • arkadaşlar vatandan aldığım ipad mini retina 64 gb satıyorum 750 tl denizlideyim isteyene kargolarım yanında 80 tl lik thrust kılıf vericem

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.