Şimdi Ara

Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA) [ ANA KONU ] (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.488
Cevap
72
Favori
281.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Orijinalden alıntı: Febr

BJK'li kardeşimden kapak geldi :)

Ya olm hadi bas git yasin kac senin ya cidden bebe kaynadi burasi kapak mapak varsa bir liraya soleyinde alsin bir yardimin dokunsun insanlara .

Hocam şaka yapmıyorum.Elimde bu kablodan fazlaca sayıda var.İstersen gel elden hiçbir ücret ödemeden elden al istersen de kargo yapayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umitbjk

quote:

quote:

Ya olm hadi bas git yasin kac senin ya cidden bebe kaynadi burasi kapak mapak varsa bir liraya soleyinde alsin bir yardimin dokunsun insanlara .

Hocam şaka yapmıyorum.Elimde bu kablodan fazlaca sayıda var.İstersen gel elden hiçbir ücret ödemeden elden al istersen de kargo yapayım.

Size demiyorum zaten. Ama burda paylasirsaniz almak isteyenler olacaktir.benim ihtiyacim yok ben 6 li priz kullaniyorum bir conventor cok isimi goruyor:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya arkadaşlar bu ps4 teknosa da filan hala 1500 lirayken, n11, incehesap, ucuzbudur gibi sitelerde nasıl 1100-1200 liraya satılıyor, almayı düşünüyorum ama güvenemiyorum, muhtemelen dubai den filan ucuza getiriyorlar, garantiyi dert etmiyorum ama ürün sağlam mıdır ve türkiye de sıkıntı çıkarır mı kullanırken, ne dersiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bende kulaklık ps4 ve 2 oyun sipariş edicem bunların kargoları ve vergileri ayrı ayrı mı ödenecek yoksa hepsine tek gümrük vergisi mi vericem toplam tutar 700$ yazıyor buraya gelene kadar ne dar fiyat artar ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Size demiyorum zaten. Ama burda paylasirsaniz almak isteyenler olacaktir.benim ihtiyacim yok ben 6 li priz kullaniyorum bir conventor cok isimi goruyor:)

Ah bu HER ŞEYİ BİLEN DH TAKIMI yok mu...

Bir spark yapıp da CPU yansın da, o zaman göreyim seni...

• quote:

Orijinalden alıntı: streamin

şu 1100 'li rakamları gördüğümüzden beri bir avantajı kalmadı ..n11 'De çok rahat 1100 civarina alınıyor bu alet ki amazondan size en az 1050 tl'ye gelecek o ürün ..kasım -aralık ayında 350-400 tl 'lik bir fark vardi o zaman garanti mi amazon mu diyorduk ..simdi arada 50-100 tl var ikisini de garantisiz alıyorsunuz nasılsa..

+1

artık amazondan ps4 almanın pek bir avantajı yok. ortalama aynı fiyatlara burdanda ps4 bulunabilir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kablo kullanmak en sağlamıdır. priz çeviriciler cok sağlikli deyil. ark yapiyo güç gidip geliyo anlik olarak. dediğin gibi bi bakmısın ps4 uçmuş

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Duada edersin sen simdi yansin diye yanarsa yanarda 7 senedir ps3 um dahil bir suru aletimi bole kullaniyorum spark etme imkani yok cunku ps4 umu taktigim yer direk amerikan ucu ama tabi sen nasil bilicen bunu biraz okuyarak inceleyebilirdin diyicemde yok o seviye sende

• arkadaşlar amazondan sipariş verdim gümrük vergiside içinde.Gümrük işlemleri nasıl yapılmakta bazı arkadaşlar kargo firmasının noterden kağıt istediğini yazmış.ürünüm hızlandırılmış kargo ile gelicek.bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toojohn

arkadaşlar amazondan sipariş verdim gümrük vergiside içinde.Gümrük işlemleri nasıl yapılmakta bazı arkadaşlar kargo firmasının noterden kağıt istediğini yazmış.ürünüm hızlandırılmış kargo ile gelicek.bilgisi olan varmı?

ben de amazondan vericektim siparis ama toplam 612 dolar oldugunu gordum 535 dolar olarak siparis verenler sansliymis amazon priority secenegi 93$ kargo diyo 25$ onceden miydi
  • çok ucuza gelmiyor hala amazondan almanın neresi karlı ?? burada da sıfırını hemen hemen aynı fiyattan satyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

çok ucuza gelmiyor hala amazondan almanın neresi karlı ?? burada da sıfırını hemen hemen aynı fiyattan satyorlar

Aynen ama 2 kol 2oyun parasina trden tek konsol aliyorsun varsa yanina bir oyun

• quote:

çok ucuza gelmiyor hala amazondan almanın neresi karlı ?? burada da sıfırını hemen hemen aynı fiyattan satyorlar

ön siparişle xbox bundle aldım hızlı kargo 517$ tutdu.bunun bir kısmınıda iade alacağımı düşününce gayet karlı bir alışveriş.şunu söyleyim aynı üründen almak istediğinizde şuan yavaş kargoyla 608$ gelmekte.
  • 400 dolarlık gift card alıp ps4 alırken kullansak, vergi olarak ne kadar öderiz?
  • quote:

quote:

Aynen ama 2 kol 2oyun parasina trden tek konsol aliyorsun varsa yanina bir oyun

Hocam 1200 liraya geliyor Amazon'dan sadece konsol. Aynısını Migros'ta 1090 liraya satıyorlar bence çok gereksiz.
  • Eski iki oyun almistim ben ekstra kol vergi falan 1300 tlye gelmisti dolarda yine bu seviyedeydi . Son cikan oyunlarla pahali olur tabi ama migros fiyatida cok iyi sayilir ithalat garantili. Karar verin alin birini . Ama ithalat ama bole garantili olmasinda fayda var

• Beyler amazonla ilgili birkaç sorum olacak cevaplayabilecek biri var mı ?
    1)Amazon'dan Collector's Edition almayı düşünüyorum fiyatları malum 120-150$ arası kargoda bir sıkıntı olur mu ?
    2)Eğer gümrükte takılırsa ne olacak çünkü ben elazığdayım arkadaşlar bilgi verirseniz çok iyi olur..şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 10 Kasım 2014; 12:31:44 >
  • Merhabalar , alibaba.com da ki ps4 satışı ile bilgisi olan kimse varmı aşağıda linkini vericem bu fiyatlara gerçekten ürün gelir mi normal şartlarda ps4 almam şuan için imkansız ama sitede 150 $ a verdiklerini yazıyorlar ürünü gönderen tedarikçi ile yaptığım görüşmede + olarak 50 $ gümrük bedeli ödeyeceğimi söylediler siz nedersiniz değerli yorumlarınızı bekliyorum ???

http://www.alibaba.com/product-detail/Free-Shipping-for-Brand-New-Original_50005107574.html

bir başkası ;

http://www.alibaba.com/product-detail/Free-Shipping-for-Brand-New-Sony_50003290461.html

• quote:

Orijinalden alıntı: CONTİNUE

Merhabalar , alibaba.com da ki ps4 satışı ile bilgisi olan kimse varmı aşağıda linkini vericem bu fiyatlara gerçekten ürün gelir mi normal şartlarda ps4 almam şuan için imkansız ama sitede 150 $ a verdiklerini yazıyorlar ürünü gönderen tedarikçi ile yaptığım görüşmede + olarak 50 $ gümrük bedeli ödeyeceğimi söylediler siz nedersiniz değerli yorumlarınızı bekliyorum ???

http://www.alibaba.com/product-detail/Free-Shipping-for-Brand-New-Original_50005107574.html

bir başkası ;

http://www.alibaba.com/product-detail/Free-Shipping-for-Brand-New-Sony_50003290461.html

orada farklı bir konu var
    Free Shipping for Brand New Original Play station 4 console 500GB Bundle PS4 Camera & 10 games + 4 wireless Controllers
    4 kol ve 10 oyun zaten sadece 150$ dan fazla yapar
    bulaşma derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaNcEt -- 19 Kasım 2014; 13:46:27 >

• Arkadaslar an itibariyle trye gonderim var mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.