Şimdi Ara

Salgın bulaştırma temalı Plague Inc oyunu yeni genişleme paketi ile güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Salgın bulaştırma temalı Plague Inc oyunu yeni genişleme paketi ile güncellendi

Mobil oyunlarda genelde insanlığı korumak ve kötüleri engellemek temalarına çok sık rastlanıyor. Ancak hedefi insanlığı yoketmek olan oyunlar da bir hayli ilgi görüyor.

Miniclip.com tarafından geliştirilen Plague Inc oyunu, insanlığı yok etmek için ölümcül bir hastalık yayma mücadelenizi konu alıyor. İnsanlar bir çözüm bulmadan sizin hepsini hastalıkla yok etmeniz gerekiyor.

Bir devasa yıkım oyunu gibi görünse de insanların hastalığa karşı verdiği tepkiler nedeniyle yeni stratejiler geliştirmeniz gerekiyor. Oyuna eklenen yeni bir güncelleme ise Senaryo adlı genişleme paketini ve gerçek dünya hastalıklarını beraberinde getiriyor.

Firma güncelleme ile oyuna yeni senaryolar eklemiş. Örneğin domuz gribine karşı çok zengin ülkelerin umursamaz tavırları ve fakir ülkelerde daha hızlı yayılması gibi eğlenceli senaryolar yer alıyor. Oyun Android için free-to-play iken iOS için 1.79TL.

• Adamlar Android de uygulamanın kırılacağını biliyor ve ücretsiz yapıyor. iOS de işler farklı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Powerx*

Adamlar Android de uygulamanın kırılacağını biliyor ve ücretsiz yapıyor. iOS de işler farklı...

25pp denen bir şey var bilir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

Adamlar Android de uygulamanın kırılacağını biliyor ve ücretsiz yapıyor. iOS de işler farklı...

25pp denen bir şey var bilir misin

Bilirim

Ama ona uygulama kırmak denilemez hocam 25pp den yükleyip daha sonra markete göz atmaya girerseniz uygulamara giremezsiniz, atar sizi.

• Hocam Allah sizden razı olsun :D Bunun full bütün virüsleri açılmış apk sını bulamadım siz bulduysanız link atabilirmisinz
  • Oyun güzelde ek paketleri paralı yapmasa iyi olur
  • Tongbu nun ios uygulaması ile o da kalktı hocam istediğiniz kadar girin çıkın uygulamalara girdiğinizde atmaz
  • quote:

Android marketine Türkiye'den ücretli uygulama yüklemesi yapılamıyor diye biliyorum. Hoş bunla alakası yok onunda dip not olarak bulunsun.

Ücretsiz oluyor ancak oyun içinde reklamlar oluyor, iOS'ta ücretli fakat reklam yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

Android marketine Türkiye'den ücretli uygulama yüklemesi yapılamıyor diye biliyorum. Hoş bunla alakası yok onunda dip not olarak bulunsun.

Ücretsiz oluyor ancak oyun içinde reklamlar oluyor, iOS'ta ücretli fakat reklam yok

adfree sağolsun

• Mükemmel bir oyun tum hepsini virus piron biyolojik silah vs acmistim sonra full mod apk kurmustum zaman hizlandirma gen ayarlama falan icin tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master user -- 1 Ocak 2014; 19:16:33 >
  • Güzel mi oyun

• Uzun bir aradan sonra indireceğim , gerçekten mükemmel ve heyecan verici bir oyun , başından bırakmıyor sizi.

Ayrıca sanırım ilerleyen güncellemelerde türkçe desteği gelecekmiş , ingilizce bilmeyen arkadaşlar için mükemmel bir haber..

• pc dede var bu oyun....ve cep telefonu ve pc de daha farklı işleyişleri...!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.