Şimdi Ara

Bi bakar mısınız yardım lazım ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar xperia l var bende yaklaşık 2 ay oldu alalı ilk aldığımda android 4.1.2 işletim sistemi vardı güncelledim 4.2.2 ye kısmen güzel oldu her şey tamam ama büyük sorun var mobil veri çalışmıyor etkinleştiriyorum açılmıyo yani bi kaç kez sıfırladım reset attım falan ama düzelmedi sizce ne olabilir ??? garantiye götürücem şimdi başka şehirde olduğum için götüremiyorum bunun dışında bi fikri olan yardımcı olursa sevinirim yada benim gibi aynı sorunu yaşayanlar varssa.. ???

• quote:

Orijinalden alıntı: nefretcan

arkadaşlar xperia l var bende yaklaşık 2 ay oldu alalı ilk aldığımda android 4.1.2 işletim sistemi vardı güncelledim 4.2.2 ye kısmen güzel oldu her şey tamam ama büyük sorun var mobil veri çalışmıyor etkinleştiriyorum açılmıyo yani bi kaç kez sıfırladım reset attım falan ama düzelmedi sizce ne olabilir ??? garantiye götürücem şimdi başka şehirde olduğum için götüremiyorum bunun dışında bi fikri olan yardımcı olursa sevinirim yada benim gibi aynı sorunu yaşayanlar varssa.. ???

Hocam SEUS ile yeniden yazılım yüklemeyi deneyin , sorununuz buyuk ıhtımal ortadan kalkıcaktır. Eğer yeniden aynı durumu yasıyorsanız flashtool ile 4.1.2 geri yükleyin.
  • Hocam üstteki arkadasin dediklerini uygulayın düzelmezse garantiye yollayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyPno55

quote:

arkadaşlar xperia l var bende yaklaşık 2 ay oldu alalı ilk aldığımda android 4.1.2 işletim sistemi vardı güncelledim 4.2.2 ye kısmen güzel oldu her şey tamam ama büyük sorun var mobil veri çalışmıyor etkinleştiriyorum açılmıyo yani bi kaç kez sıfırladım reset attım falan ama düzelmedi sizce ne olabilir ??? garantiye götürücem şimdi başka şehirde olduğum için götüremiyorum bunun dışında bi fikri olan yardımcı olursa sevinirim yada benim gibi aynı sorunu yaşayanlar varssa.. ???

Hocam SEUS ile yeniden yazılım yüklemeyi deneyin , sorununuz buyuk ıhtımal ortadan kalkıcaktır. Eğer yeniden aynı durumu yasıyorsanız flashtool ile 4.1.2 geri yükleyin.

abixim bu işi tam olarak nasıl yapacağımı biraz anlatır msıın azcık detaya insen ???
  • quote:

quote:

bu SEUS tam olarak ne oluyor nasıl oluyor ??
  • quote:

quote:

quote:

bu SEUS tam olarak ne oluyor nasıl oluyor ??

yazılım yükleme programı
  • Sony PC Companion ile yazılımınızı hatasız olarak yeniden güncellemeyi deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semizotuu -- 23 Aralık 2013; 4:39:57 >
  • Çözümün bende beni iyi dinle :D banada aynısı oldu nsıstem yukluyorum hersey yapıyorum olmuyordu ama okadar basıtmıskı, kulurulum klavuzu acıldıgında en basta, orada ınternet ve MMS ayarı ındırılsınmı dıyor ona dıkkat et yeterlı.O ınternet ayarı ınmezse 3g ye baglanmaz halıyle. manuel olarak ayarlar dan kurulum klavuzuna gırıp yapabılırsın kolay gelsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rissiqua -- 23 Aralık 2013; 10:43:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rissiqua

Çözümün bende beni iyi dinle :D banada aynısı oldu nsıstem yukluyorum hersey yapıyorum olmuyordu ama okadar basıtmıskı, kulurulum klavuzu acıldıgında en basta, orada ınternet ve MMS ayarı ındırılsınmı dıyor ona dıkkat et yeterlı.O ınternet ayarı ınmezse 3g ye baglanmaz halıyle. manuel olarak ayarlar dan kurulum klavuzuna gırıp yapabılırsın kolay gelsın.

Dostum on numara adamsın ya :D oldu varya bi aydır bunu için uğraşıyordum çok sevindim sağolasın süper oldu ya ahahah ne diceğimi bilemedim çok fena iyi oldu yardımın allahını yaptın
  • Ne demek kardesım lafı bıle olmaz böyle basıt ama ugrastırıcı seyler hep benım basıma gelır o yuzden Androıd bızım ısımız
  • quote:

Ne demek kardesım lafı bıle olmaz böyle basıt ama ugrastırıcı seyler hep benım basıma gelır o yuzden Androıd bızım ısımız

bişey olursa yine sana geliyorum haberin ola bro
  • Sıkıntı yok kardeş
  • quote:

quote:

Çözümün bende beni iyi dinle :D banada aynısı oldu nsıstem yukluyorum hersey yapıyorum olmuyordu ama okadar basıtmıskı, kulurulum klavuzu acıldıgında en basta, orada ınternet ve MMS ayarı ındırılsınmı dıyor ona dıkkat et yeterlı.O ınternet ayarı ınmezse 3g ye baglanmaz halıyle. manuel olarak ayarlar dan kurulum klavuzuna gırıp yapabılırsın kolay gelsın.

Dostum on numara adamsın ya :D oldu varya bi aydır bunu için uğraşıyordum çok sevindim sağolasın süper oldu ya ahahah ne diceğimi bilemedim çok fena iyi oldu yardımın allahını yaptın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.