Şimdi Ara

Lamborghini Gallardo'nun halefini görücüye çıkarttı: Huzurlarınızda Huracan LP 610-4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
1
Favori
2.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lamborghini Gallardo'nun halefini görücüye çıkarttı: Huzurlarınızda Huracan LP 610-4

Lamborghini Gallardo'nun halefini görücüye çıkarttı: Huzurlarınızda Huracan LP 610-4

Feruccio Lamborghini tarafından kurulan ve spor otomobil denildiği zaman akıllara gelen ilk firmalardan olan İtalya merkezli Lamborghini, kısa süre önce emekliye ayırdığı Gallardo'nun yerine hazırladığı Huracan LP 610-4 otomobil modelini görücüye çıkarttı.

Tasarımsal olarak yerine geldiği Gallardo'ya oldukça benzeyen ancak çok daha sert hatlara sahip olduğu görülen Huracan LP 610-4, LED aydınlatma sistemiyle de özellikle düşük ışıklı ortamlarda dikkat çekici bir tasarım çizgisi sergileyebiliyor. Gücünü 610 beygir güç ile 560 Nm tork üretebilen 5.2 litre hacminde bir V10 motordan alan Huracan, 0'dan 100 km hıza 3.2 saniyede çıkabiliyor. Saatte 325 km maksimum hızı ile sınırları rahatlıkla zorlayabilen süper araç, tercih edilen karbon fiber ve alüminyum malzeme kalitesi sayesinde de toplam 1422 ağırlığa sahip. 12.3-inç boyutundaki renkli TFT gösterge paneli sürücünün önüne yerleştirilen LP 610-4, buradan genel olarak performans, navigasyon ve devir saati gibi bilgileri hızlı ve etkili bir şekilde sunabiliyor. İç tasarımı Lamborghini'den alıştığımız üzere uçak kokpitlerini andıran Huracan LP 610-4, son olarak dört tekerden çekiş sistemine, karbon seramik fren disklerine ve yeni geliştirilen çift kavramalı 7 vites şanzımana sahip.

Satış fiyatı hakkında şimdilik bir bilgi bulunmayan Lamborghini Huracan LP 610-4, genel özellikleriyle otomobil tutkunlarının hayallerini süslemeye başlamış durumda.

(WCF) / (SG) / (RT)

Lamborghini Gallardo'nun halefini görücüye çıkarttı: Huzurlarınızda Huracan LP 610-4Lamborghini Gallardo'nun halefini görücüye çıkarttı: Huzurlarınızda Huracan LP 610-4Lamborghini Gallardo'nun halefini görücüye çıkarttı: Huzurlarınızda Huracan LP 610-4

• Siz buna lamborghini demişsiniz ama bu bildiğin sedan aile arabası olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hemen siparişi geçiyorum

• Gri renk yerine daha iddialı bir renk ile muhteşem görünür.Adamlar yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Siz buna lamborghini demişsiniz ama bu bildiğin sedan aile arabası olmuş

Kedi, uzanamadığı ete mundar dermiş, sözünün vücut bulmuş hali böyle bir şey olsa gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

quote:

Kedi, uzanamadığı ete mundar dermiş, sözünün vücut bulmuş hali böyle bir şey olsa gerek.

Arkası

• Çift kavramali 7 vites şanzıman.

• Adamlar yapmış yav..........

• quote:

Bir lumia 1520 değil dimi hocam

• Off ki ne offf 458 italia askimi aldattim su an.

• böyle süper spor bi otomobile bu renk hiç yakışmamış. hoş ben b sınıfı ve üzerine bile yakıştıramıyorum bu rengi o ayrı...

araca gelirsek süper olmuş. dizel+otomatik gelirse alabilirim
  • Keskin ve iddaalı bir görünüm. Tasarımı beğendim.

• şık, sade, güzel.

• Lamborghini performanstan cok show otomobili yani one cikan bir marka oldu. Pistte hep ferrari ve 911 in gerisinde kaldi.

• Son çıkarttığı tuhaf görünümlü aletlerden kat kat daha iyi görünüyor, Gallardo ve Murcielago hastası olarak söylüyorum.

• Uygun fiyatla ve 1.6 dizel motorla ülkemizde cok satar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkb23

Çift kavramali 7 vites şanzıman.

Doğuş oto da kavrama değiştiren lambo görürüz artık.

• Bildiğin Afyon manda kaymağı ayarında. Lezzetli ve eğlenceli
  • küçük aventador olmuş :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.