Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Desteden Yogg-Saron çıktı. Control Warrior dışında baska herolarla oyun pek oynamıyorum. Destede Geddon, Varian, Ysera, Alextraza, Grommash,Ragnaros, Elise, Sylvanas var. Birini çıkartıp Yogg-Saron alsam saçma birşey mi yapmıs olurum. Yoksa direk dust yapıp Justicar ya da Harrison mu craftlim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PulsefireSoraka

Andrei bey bir sorum olucaktida açıkçası az legendim var sylvanas gibi core cardlardan oneriniz varmi mesela justicar craftladim en son ve grommash wotog dan 0 leg çıktı :( twin de dusunmuyor degilim cairnede yok warrior priest oynuyorum kisacasi bu metadaki core legleri yazarmisiniz :)

Diğer konuda yazdıklarıma ek olarak artık Boom, Loatheb gibi her desteye girecek bir Legendary yok. Bu bağlamda Legendary craftlamak için craftlamak doğru değil. Evvela "Core Legendary" kavramı da yine desteden desteye değişir. Warrior için Gromm, Paladin için Tirion...vs Core kartlardır. Bunların tamamını craftlama imkanınız yoksa eğer, öncelik oynadığınız sınıf ve daha da dar yelpazede deste türüne göre değişir.

Bunun dışında bir de Ragnaros, Ysera...vs gibi kartlar vardır ki hiçbir zaman eskimez, her zaman değerlidir. Sonuç olarak nesnel bir şekilde "herkes şunu craftlasın" denilebilecek bir durum HS mekanikleri dahilinde söz konusu değil. Öncelikli bir sınıf dahilinde bir desteye yönelip, o desteyi tamamlamaya çalışmak suretiyle craft yapmak en makul.

• Arkadaslar ranked da wild ya da normal ilerlemek odul açisindan bisey farkettiriyor mu.
    Bu nerf yiyen artik gereksiz kartlarida zamaninda dustlamadim 2k zararim oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MentosKola -- 20 Mayıs 2016; 18:09:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MentosKola M kullanıcısına yanıt
    Hayır, hiçbir fark yok.
  • Free battletag nick değişiklik hakkı gelmiş.
  • MrYagut'un Hunter destesi çok eğlenceli ve etkili. Kısa sürede Rank 6 oldum. Smurf'ünü kasıyor bu gece Rank 17-18'den 3'e geldi 3-4 saat içinde.

https://twitter.com/Mryagut/status/733191838232875008?lang=tr

Edit: Rank 2 oldu. Destenin win rate'i %74 şu anda ve maçların çoğunu legend'da oynadı diğer hesabında.

Edit 2: Ben de Rank 5 oldum, bu sezonluk misyonumu tamamladım ladder'da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 21 Mayıs 2016; 14:11:40 >

• Allah belasını versin böyle oyunun 11 win'in getirisiHearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfaRomeo147

Allah belasını versin böyle oyunun 11 win'in getirisiHearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Arena ödülleri bozuk herhalde. 5 winle daha fazla şey alanlar var.

• mouse um çift click yapmaya başladı kaç gündür bu yüzden bir sürü maç kaybettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

mouse um çift click yapmaya başladı kaç gündür bu yüzden bir sürü maç kaybettim

Banada bi ara olmustu format attim düzeldi

Ciddiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gold5555 G kullanıcısına yanıt
    hocam kardeşim mouse u yere düşürdü geçenlerde muhtemelen ondan sırf bu yüzden bilgisayara format atmam istemem hele birde düzelmezse baya üzücü olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

MrYagut'un Hunter destesi çok eğlenceli ve etkili. Kısa sürede Rank 6 oldum. Smurf'ünü kasıyor bu gece Rank 17-18'den 3'e geldi 3-4 saat içinde.

Edit: Rank 2 oldu. Destenin win rate'i %74 şu anda ve maçların çoğunu legend'da oynadı diğer hesabında.

Her şey tamamda doomsayer ları ne zaman kullanacağımı çözemedim ilk 2-3 tur elimize gelmezse 2 kart dezavantaj oluyor

• Maul* kullanıcısına yanıt
    Destede ne var bilmiyorum ama late game doomsayer nasil kullanilir soyle kisaca anlatayim. Rakip doomsayeri rahatca kesebilecek halde ise ve boardi temizlemeniz gerekiyosa doomsayeri cok degerli bi kartla atin. Emperor antonidas gibi 1 tur daha fazla yasamasi oyunun kaderini tamamen degistiren kartlardan. Rakip doomsayeri keserse ikinci guclu karta muhtemelen gucu yetmez ve size buyuk bi avantaj verir. Dolayisiyla genelde bu yol secilmez ve kafaya gidilir. Rakip hem emperoru hem doomsayeri rahatlikla temizliyosa zaten oyunu kaybettiniz demektir gecmis olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

MrYagut'un Hunter destesi çok eğlenceli ve etkili. Kısa sürede Rank 6 oldum. Smurf'ünü kasıyor bu gece Rank 17-18'den 3'e geldi 3-4 saat içinde.

Her şey tamamda doomsayer ları ne zaman kullanacağımı çözemedim ilk 2-3 tur elimize gelmezse 2 kart dezavantaj oluyor

2. ve 3. turnlerde atmak güzel. Rakibin board'da 7 damage'i yoksa doomsayer'a elden damage çıkarmaya zorlamak da iyi oluyor, çıkartamazsa clear zaten. Bazen 2 doomsayer da inebilirsiniz, çok iyi tempo sağlıyor. Infested Wold inip yanına doomsayer da inebilirsiniz güzel baskı kuruyor. En azından turn size döndüğünde yerde 2 tane 1-1 lik beastiniz olur. Yagut'a denk gelirseniz izleyin, desteyi agresif oynamayın bir de. Oldukça trade yapıyor Yagut, bir de Hunter her ne kadar kolay gözükse de rakibin removallarının etrafından oynayarak elden kaç damage çıkarma potansiyeliniz olduğunu her zaman sayın ve ona göre face gidin veya trade yapın. Weapon, KC, Quick Shot, Heropower kullanarak 11 damage çıkarma potansiyeli var elden ve bu muazzam bir rakam. Biraz oynayın oturtursunuz desteyi, ya da geçmiş yayınına bakın Yagut'un.

1 üst mesajda arkadaş iyi açıklamış, Savannah ile bile inebilirsiniz. Temizleyemezse dönüşte zaten 2 tane 2-2 beast body'niz olacak yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 21 Mayıs 2016; 23:01:55 >

• attakkann1 kullanıcısına yanıt
    Genel kullanımda sorun yaratıyorsa mausunuz iç aksamındaki muhtemelen yayı düşme sebebiyle oynamıştır yerinden, içini açın düzeltin. Yok sadece HS'de oluyorsa hiç bi' fikrim yok
  • 5 win Tawern görevi geldi, bir dahaki Tawern'e bırakacağım sanırım. Çok zor

Edit: 6 maçta 5 win aldım, bilen adam gelince çok kolay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 22 Mayıs 2016; 13:26:52 >
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    aynen öyle bende şuan 4 windeyim ve 2 defa karşımdaki concede verdi daha 3 4. turnde. bilen gelince çok kolay gerçekten.
  • Tavern bot kaynıyor, lucifer, lucy, luce vb şeklinde bir sürü adam geldi, hepsinin kart arkalığı klasik, ve hepsi de yaklaşık 1 dk boyunca bekleyip sonra oynuyor. Bu ne böyle ya???
  • Arkadaşlar 10-5 arası sağlam bir shaman encounter deck önerebilir misiniz?
  • UstaUser kullanıcısına yanıt
    Bu tavern'de herkesin kart arkası klasik hocam. Bekleme olayı da serverla alakalı sanırım ben de oynarken uğraştırdı baya.
  • 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.