Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (781. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iyide işte o zaman herkesin şuanda bile söylendiği rahatsız olduğu durum tam anlamıyla yaşanır.herkes c'thun destesi oynar c'thun u kim daha çok bufflayıp daha önce bulursa o kazanıra döner.şuanki hali iyi bence ki c'thun la beraber gelen kartlar c'thun suzda iş yapıyor herkesin şikayetçi olduğu durum zaten çok fazla c'thun kartı olmasıydı.
  • Yaw bu yeni cthun lock ne ya 2 kere geldi yeni sezonda zoo yla ikisi de lose ikiside one of lethaldan gitti destede twiting nether filan var reno var ucuz bisiyse bizde yapalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    12-14 yapmak bişeyi değiştirmez hocam hem herkes full C'thun kartı oynasa nolacak ki brawldan shield slamdan sylvanastan daha mı valuable C'thun minionları ? ben herkes full C'thun minionları oynasın demiyorum ama 10 atak eşiği de biraz düşük bence adam 2x discipline koymuş deckine free +20 armor free 4-6 taunt e ne anlamı kaldı bu kartların C'thun sinerjisi olmasının ? 12-14 atağa çıkartmakla kimseyi full C'thun destesi oynamaya itemezsiniz normal minion olarak bile iyi durumda olan 2 dropları 3 dropları oynasanız zaten kafadan 16 atak oluyor C'thun. Hadi diyelim twin emperor ile C'thun dışında 8 tane kart oynadınız C'thun deckinde şu 4 mana divine shield minionunu da aldınız ki almanıza gerek yok,10 tane C'thun sinerjili kart gerisi 20 free spot slyvanasından ragına brawlına weaponına slamına shield slamına execute acolyte ancient shieldbearer falan hepsine yeter . Bence değişmeli yani sadece warriorda da değil bi beckoner bi discipline oyna turn 4 4-10 minion,cidden olacak iş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 1 Mayıs 2016; 1:45:18 >

• baLbesh kullanıcısına yanıt
    Gerekliliği de bir yana, zannetmiyorum. Bugüne dek nerf yiyen kartların sayısı bir elin parmağını geçmezken, üzerine expansion getirdikleri temel mekanik üzerinde bu denli bir değişiklik zor. Evvela bunlar bilerek, üzerinden düşünülüp de kasten bu şekilde düzenlenen rakamlar.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    hocam öyle ama şöyle bir durum var herkes diyor ki öyle olursa herkes C'thun oynar ama bu durumda kim niye C'thun oynasın 2 tane kart oynayıp öbür kartlardaki bütün buffı alıyorsunuz zaten.Ama öbür dediklerinize katılıyorum blizzardın bu duruma bir müdahale edeceğini ben de sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

12-14 yapmak bişeyi değiştirmez hocam hem herkes full C'thun kartı oynasa nolacak ki brawldan shield slamdan sylvanastan daha mı valuable C'thun minionları ? ben herkes full C'thun minionları oynasın demiyorum ama 10 atak eşiği de biraz düşük bence adam 2x discipline koymuş deckine free +20 armor free 4-6 taunt e ne anlamı kaldı bu kartların C'thun sinerjisi olmasının ? 12-14 atağa çıkartmakla kimseyi full C'thun destesi oynamaya itemezsiniz normal minion olarak bile iyi durumda olan 2 dropları 3 dropları oynasanız zaten kafadan 16 atak oluyor C'thun. Hadi diyelim twin emperor ile C'thun dışında 8 tane kart oynadınız C'thun deckinde şu 4 mana divine shield minionunu da aldınız ki almanıza gerek yok,10 tane C'thun sinerjili kart gerisi 20 free spot slyvanasından ragına brawlına weaponına slamına shield slamına execute acolyte ancient shieldbearer falan hepsine yeter . Bence değişmeli yani sadece warriorda da değil bi beckoner bi discipline oyna turn 4 4-10 minion,cidden olacak iş değil.

Iyi fikir bi cw yapilir bunu ustune

Destede C'thun'u bufflayıp da ilgili buffları aldıracak kart sayısı azaldıkça da bu kartların ele gelme ihtimali de azalır ki tüm işi formalite icabı 2 karta bağlarsak, kartlar elde çok bekleriz gibi geliyor
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    opsiyonlu bir deck yaratırsınız hocam ki zaten beckoner olsun elder olsun discipline olsun normalde iyi kartlar olduğu için deckin içinde de rahat oynanabilir.Yani warrior da weaponlar,speller falan baya dayanabiliyorsunuz cidden acolyte ravanging ghoul gibi anti aggro early kartları da oynanabilir yani tabiki greedy kalıyor ama ne zaman baksak greedy deckler hep ön planda tam çalışırsa herkesi yıkacak deckler. Ben ancak fikir yürütebiliyorum ama elbet prolardan birisi hayata geçirecektir o zaman çok canımız yanacak
    Olur dersen eğer ben fikirlere açığım, Control desteleri de severim. Evvela burada mevcut kitle de küçümsenecek bir kitle değil, EU#1 çıkarmış forumuz ki Proları beklemeden üzerinde çalışmaya başlayalım o zaman
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

Direk yayında Zetalot'a soruyorlar da adam sadece craftlayın diyor. En kullanışlı bulduğu late game kartı heralde. Bana kalırsa Grand Crusader işinizi görür. Hem card draw hem de bazen paladin spelleri priest ile sinerjide olabiliyor. Kolento zamanında iyi iş çıkartmıştı.

Yaptım hocam desteyi craftladım kartı biraz denicem sonucu söylerim.

Edit: Hocam deste aşırı iyi. 2-3 maç falan yenildim 7-8 tane kazanmışımdır. Kazandığım maçların hepsinde rakip concede verdi. Deste adının hakkını veriyor cidden. Çoğu desteyi çok kolay counterlıyor tavsiye ederim denemek isteyen varsa. İlk günden 14'e geldim yarın devam ederim yeter bu gecelik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 1 Mayıs 2016; 4:29:51 >

• C'thun warrior tam bir hayal kırıklığı ya.O kadar dust harcadım üstüne bir de.Umarım meta bu decke göre şekillenir ilerde.
  • Sezon sonu ödüllerinden FON geldi, teşekkürler Blizzard 1600 dust

İçime doğmuştu nerf yiyenlerden biri gelecek kesin diye, öyle de oldu. 11215 dust oldu, 1 tane bedava legendary verdi Blizzard

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 1 Mayıs 2016; 4:05:19 >

• 10 paket görevlerden 43 pakette altınlarla açtım 2 legendary çıktı biri druidin 4 manaligi diğeri 1 manalik yeni legendary şansına tukureyim ne işe yaradığı da belli degil :)

• Resmen firma diyorki "istediğiniz kadar pack açın, full deste için para harcamanız lazım"

40'ı aşkın pack açtım sadece bir tane legendary çıktı.

Onu geçti bende olan common karttan aynı pack'te iki tane çıkmasına ne demeli? Söver gibi. O kadar common kart eksik aynı common karttan 7-8 tane çıkıyor.
    Aynı rare karttan4 tane çıkıyor yığınla rare kart yokken bende.
    Gerçekten garip şeyler oluyor.
  • konix kullanıcısına yanıt
    Play mode win'in 4000'e yaklaştı, Arena win'im de 200. Tamam Arena az ama çok sıkıntılı oluyor metayı yakalamak. Classic koleksiyonda sahip olmam gereken 4-5 leg eksik, yeni kartlardan da 4-5 tane craft yapmam lazım. Bir bakıyorsun TGT'den de metaya 1-2 Legendary girmiş, iyice işler karışıyor. Oynanmayan Cairne Bloodhoof bir anda meta kart oldu ve haydaa 1600 dust ihtiyacı daha doğuyor. Çok zor metayı yakalamak, packlerde benim gibi şanssızsanız bir de hiç bir şekilde yakalayamıyorsunuz. Aşırı can sıkıcı bir durum, meta oturana kadar Arena yapacağım ondan sonra sevdiğim classlar için güzel desteleri craftlar devam ederim.
  • Sonunda ben de şansılıyım.

• Nerf yiyen kartları ne zamana kadar bozduruyorduk?

• mahseer898 kullanıcısına yanıt
    Tam dust için son tarih 10 mayıs.

• quote:

Orijinalden alıntı: portatifparçacık

Sonunda ben de şansılıyım.

Hocam bu şans değil maalesef rank 5 ödülü o.

Edit: Yanlış anlamışım, baya şanslıymışsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UstaUser -- 1 Mayıs 2016; 11:02:36 >

• UstaUser kullanıcısına yanıt
    hocam nerflenen kartın gelmesi şans banada force of nature geldi yani 1600 dust
  • 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.