Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mczaga

quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

Buralar fena karışmış ya

Benim de bayağı dust ım birikti, birkaç epic craftlamayı düşünüyorum ama yeni sistemin oturmasını beklemek en iyisi gibi.

ama Dustlamadan oynanmıyormuş?!

Meta dışında kalan kartları dustlamaya MECBUR muyuz anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalPWN -- 8 Şubat 2016; 15:38:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Kanka mad scientist wingini açmalı mıyım bayadır oynamıyorum da. Bi de loe da iş görür kart var mı emperor, loatheb falan gibi? 700 altını nereye harcasam?

Loedeki her wingte bir deck var. Ama once mad scientist ac bence hunter mage oynuyorsan.

Mad scientist mi kaldı ortada 1 ay içinde tamamen silinecek oyundan. Brawl ilk winden sonra ne kadar oynanıyorsa wild modda o kadar oynanır.

Oyle bir sey yok. Suan oynadigimiz mod olacak. Ve eski oyuncularin cogu da oynar wild mod. Ha standart kadar oynamaz belki ama.

Ben en az 1 yil oynarim wild mod. Normal HS sonucta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 8 Şubat 2016; 17:30:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hunter mage oynuyosan mad scientiste ihtiyacın varsa naxx açma sakın craftlarsın onları. Benim de şu an pek adventureım yok loe gidicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar tempo ile başlamıştım Son hali ile tempo dan çıktım acaip bir deck oldu çok aşırı şanssız olduğumdan flamestrike ve blizzard 2 ledim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr84

bu sommun yapan kartlar standart modta sadce standertta sadece o modun kartlarını mı sommunlıcak

Standard mode'da discover ya da diğer şekilde kart summon'layan kartlar yine standard format dahilindeki kartlardan çıkaracak. Bu dizayn ekibi tarafından doğrulandı.

• Ben Brode abimiz'den yeni açıklamalar gelmiş. Classic pack'ten 2 ila 20 arası kartta değişiklik planlıyorlarmış.

En çok basic kartı kullanan Druid'in basic kartlarıyla ilgileniyorlarmış. Hadi gözünüz aydın. Bye bye druid, bkz. Priest
    Balans çalışmaları daha çok standard mod odaklı olacakmış. Wild moddaki değişiklikler "reaktif" olacakmış. Bu da sürpriz olmadı.

Yeni herolar üzerinde çalışıyorlarmış. Yakında bununla ilgili duyuru gelebilirmiş.
    Günlük görevlere bayadır ellemediklerinin farkındalarmış. Buna da bakıyorlarmış vs. vs.

Bu ara oyun pek amaçsızlaştı benim için. Ne craft yapabiliyorum ne de pack alabiliyorum. Gvg pack falan gelecek diye Arena da yapılmıyor.
    Altın biriktirip duruyoruz bakalım.
    Gelse yeni expansion da rahatlasak

• beyler naxx in son wingi acik degil bu degisikliklerden sonra 700u verip acabilcem mi hala?

• NDS kullanıcısına yanıt
    Tek wing bile açmışsak kalanını da aynı şekilde açmaya devam edebilecekmişiz değişiklerden sonra.
  • LarethIan kullanıcısına yanıt
    Yeni hero yu bi zahmet getirsinler.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Obi Ben Brodi "Çok uzak olmayan bir gelecekte" bu konuyla ilgili bir duyuru geleceğini söylemiş.. Bakalım, göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LarethIan

Ben Brode abimiz'den yeni açıklamalar gelmiş. Classic pack'ten 2 ila 20 arası kartta değişiklik planlıyorlarmış.

En çok basic kartı kullanan Druid'in basic kartlarıyla ilgileniyorlarmış. Hadi gözünüz aydın. Bye bye druid, bkz. Priest
    Balans çalışmaları daha çok standard mod odaklı olacakmış. Wild moddaki değişiklikler "reaktif" olacakmış. Bu da sürpriz olmadı.

Yeni herolar üzerinde çalışıyorlarmış. Yakında bununla ilgili duyuru gelebilirmiş.
    Günlük görevlere bayadır ellemediklerinin farkındalarmış. Buna da bakıyorlarmış vs. vs.

Bu ara oyun pek amaçsızlaştı benim için. Ne craft yapabiliyorum ne de pack alabiliyorum. Gvg pack falan gelecek diye Arena da yapılmıyor.
    Altın biriktirip duruyoruz bakalım.
    Gelse yeni expansion da rahatlasak

Hocam bunlar yeni değil ki. 3-4 gün oldu herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Selamlar tempo ile başlamıştım Son hali ile tempo dan çıktım acaip bir deck oldu çok aşırı şanssız olduğumdan flamestrike ve blizzard 2 ledim

Hocam kusura bakma ama çok saçma bir deck olmuş. Ice lance gereksiz , 4 secret oynuyorsun 1 tane scientist var ve duplicate'te gerek yok. Yani dup. yapıp value alacağın bir minyon yok. Echo da aynı şekilde. Blizzard da gereksiz çünkü çok kontrolümsü yapmış decki fakat kontrol değil. 2 tane flamestrike da fazla. Malygos oynuyorsan , emperor kesinlikle olmalı yoksa atabileceğin tek spell arcane missiles.

Kart çekmen yok. Bu kadar spell var sorcerer yok.

• arkadaşlar pack quest çıktı da izleyebileceğim biri var mı yardımcı olsa
  • LordReal#2218
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Salladım bir şeyler malygos mudur nedir o evet emperor gerek fakat dumplicate mi ne o çok iş görüyor flamewalker kabusu yaşatıyorum rakibe. Birde malygos un frostbolt + Ice kombosu var emperor katıp yapmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 9 Şubat 2016; 22:50:59 >
  • Golden kartlarla normal kartlar arasında görüntüden başka bir fark var mı? Aynı kart biri 50, biri 5 dust veriyor.

• Gösteriş ötesi değil
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Hearthpwn dün yayımlayınca ben de röportaj bir önceki gün sanmıştım. Meğer PC Gamer ile röportaj 2 Şubat tarihliymiş; kaynağın yalancısıyım

Ama ne zamandır yeni hero ve günlük görev değişikliği haberi gelmiyordu; bakalım artık..
  • Edwin van cleef in gelecek meta da yeri olacak mı?..

• quote:

Orijinalden alıntı: 123321123321

Edwin van cleef in gelecek meta da yeri olacak mı?..

Öncelikle garip bir soru. Daha basic decke gelecek nerflerden , yeni gelecek expansiona dair hiçbir bilgimiz yok. Core kart da olabilir çöp de.
  • 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.