Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni modlar geldi mi biraz once tekrar yukledim oyunu goremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLOWDIVE

Yeni modlar geldi mi biraz once tekrar yukledim oyunu goremedim.

Daha var gelmesine.

• Oyun iyice komplike bir hal aldı zaten arada açıp oynuyoruz iyice karıştırdılar ortalığı okadar brm naxx falan almıştım bu oyunu sürekli oynarım diye ama sarmıyor artık
  • Dedik wargaming beni kazikliyo bende hs basliyim dedim loenun son wingi oynanabilir olmustu oyuna basladigimda bildirim gelmisti neyse basladik dr boom craftladik filan 1 hafta once naxx aldik seviniyom bole en ii tauntul bende diye e simdi blizzard babadami beni kazik ladi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler hs yapımcılarından scottun dedigine göre çeviriyorum. oyuna yeni başlayan insanlar bir süre sonra ilerleyemedikleri için oyunu bırakıyorlarmış yani 1sene + yüklü miktar para mantıgı varmış buda hiçbir yeni oyuncunun dikkatini çekmiyormuş hs yi ayakta tutan sadece kemik kadrodan bahsetmiş onlarında artık monotonluktan bıktıgını iddia etmiş. oyuna yenilik getirilmesini uzun süredir düşündüklerini yazmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

quote:

Orijinalden alıntı: SLOWDIVE

Oyunu birakali baya olmustu tekrar donerim bu guncellemeden sonra. Yanlis anlamadiysam elimdeki naxx , gvg packlerini bozdurabilirim standart modda para harcamaya gerek kalmayacak yeni gelen pack icin.

Iste sorun bu tam value almiyorsun dustlarken.

Warlocklarda voidcallerin gitmesi kotu oldu.

Op bir kartti, oyun basi tek basina oyunu kazandirabilecek potansiyeli var. Çoğu Early minion kalkacagindan handlockun oynanabilirligi artacak.

Zombie healbot olmadan nasil oynayacaksin ki ? Cok zor.

Bence tamamen sacmalik. Usengecliklerinden yapilmis bir sey bu. Eski oyunculara haksizlik.

Hep derdim yeni oyunculara haksizlik bu pyun cok zorluyor diye. Tamam yeni oyunculara iyi oldu fakat simdi eski oyuncular :/

Earlyde eskisi kadar abartı bir burst olmayacağından giantları tauntlayarak oyunu tutabilirsin. Şuanki metada gianti indirene kadar oyun bitiyor. Bence hem yeniler hemde eskiler için gerekliydi bu değişiklik. Güncel meta sıkmaya başladı, anti deck olayı üst sınırlarına dayandı. Adamlar 1 oyunda 2 3 hata yaparak oyun kazanmaya başladılar. Yeni bir heyecan olacak bizler için.

• biliyorum onu 2 seneyi aşan expansionlar kaldırılacak fakat benim anlatmak istediğim eskilerini boşa almış olmayacağız sonuçta dustlanabilir olacağı için yenilerini yaparken belirli bir kaynağımız olacak o yüzden onu belirttim,yeni gelen expansion veya bir sonraki veya ondan sonrakinde elbet eskiyenler değerli hale gelecek sürekli biri gitti öbürüne para yatır tarzında bir tuzağa dönüşmeyecek onu anlatmak istemiştim hocam
  • Bence sacma bir uygulama olmus.Eski expansion daki kartlari kullanamamak tam bir sacmalik.Adam gibi bir mod yapabilirlerdi onun yerine.

• Beyler öyle diyorsunuz ama bu expansionlar gelmeden önce de gayet meta vardı yani. Death's Bite yok iken yada ne bileyim Shieldmaiden yokken de CW vardı.Lightbomb yokken de priest vardı.
  • Böyle konuşuyosunuz da standart modda olmayacaklar naxx ve gvg değil mi ? Eski oyuncular diğerlerine sahip olduğu için yine önde olmayacaklar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DsLite yardım

Böyle konuşuyosunuz da standart modda olmayacaklar naxx ve gvg değil mi ? Eski oyuncular diğerlerine sahip olduğu için yine önde olmayacaklar mı ?

Sorun su ben gvg packlerine harcayagim parayi classic packlere harcardim, adventure parasiyla arenaa falan girerdim.

• @KraLmaNia10

öyle yürümüyor hocam işler,lightbomb yokken de priest vardı ama grim patron yoktu. Şimdiyse lightbomb yokken grim patron olacak,tabi yine excavated evil falan oynanabilir ama demek istediğim olaylar biraz daha farklı çünkü tüm kartlar silinmiyor bazıları siliniyor,rakip bir şekilde boardı grim patronla doldurunca ah bi lightbomb olsaydı diyeceğiz hepimiz.

@Mithrandir.

şöyle birşey var yalnız hocam,bu mod oyun başında gelmiş olsa standart modda oynamak için yine naxxramas ve gvg packlerini almanız gerekecekti çünkü 2 sene durduktan sonra kaldırıyolar expansionları bu da 2 sene onlara ihtiyacınız olacaktı demek ki,baya uzun bir süre.Oyunun ortasında getirmekle hata yaptılar ama bence kaybımız o kadar büyük değil,araştırınca anlaşılıyor gayet.

Oyunun ortasında bu değişikliği yapmalarını da anlıyorum çünkü önünü alamadılar yada öngöremediler diyelim,secret paladin tarzında çok güçlü asla metadan silinmeyecek sürekli aynı şeyi oynuyomuşsun gibi hissettirecek bir oyun haline gelecekti çünkü gelen expansion ve adventurelar sayesinde deckler mükemmelleşmeye yaklaşmıştı,her seferinde en az 3-4 tane op kart getirdiler.Metanın sürekli değişmesi için reno gibi hiç yapılmayacak OP kartları tasarlayıp sürmek zorunda kaldılar yine de değişmedi,böyle olunca zaman içinde bazı kartların oyundan silineceği kısıtlı bir oyun moduna çevirdiler oyunu. Yarın öbürgün mesela tempo mage mi OP oldu,BRM bi gitcek ne flamewaker kalcak ne bişey hop oyun ve meta değişecek ister istemez.

Oyuna yeni başlamış gibi hiçbir sinir yapmadan oynarsak çok zevk alacağız bence,sakın oyunu bırakmayın bu güzel bir oyun modu olacak en azından 6-7 ay bozmaz bunu blizzard.Sanki oyun yeni çıkmış gibi değişik bir zevki ve öğrenme evresi olacak,sakın kaçırmayın bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 3 Şubat 2016; 22:34:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Edwin van der Sar

Standard deckler nasıl olacak ünlü yayıncılar harıl harıl onu düşünüyor şu an. metanın en zayıf classlarından rogue ne olacak özellikle.Oil yok çünkü.Auto barber da iyi karttı o da yok ama buccaneer olur onun yerine.
    Shaman çok etkilenmedi Crackle gitti bir tek o da çok önemli değil. Shaman daha da güçlenecek diye tahmin ediyorum Standard metada.

malygos rogue oynabilir. su andada oynaniyor. top tier olmasa bile hem baya eglenceli hem guclu sayilir. dr. boom rogue u en cok sıkıntıya sokan kart rogur oynayan bilir. Onun elenmesi bile rogue icin buff bence.

• Olan eski oyunculara değil daha naxxı yeni açmış dr boomla üç beş kartı olanlara oldu

• Anladığım kadarıyla standart modu tamamen yeni oyuncuları oyuna çekmek için yapılmış,yeni bi game play eklenmiş gibi düşündüm ben,tavern brawl gibi,arena gibi,zararlı olacağını sanmıyorum.İstemeyen standar mod oynamaz arkadaşlar,wild moddan devam ederiz,kötü olan tarafı sadece şu adventure kartlarını millet dust edebilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brightlord -- 3 Şubat 2016; 23:42:33 >
  • rogue,shaman, druid en çok oynanan classlardan olacak giden kartlara bakarsanız zaten oilden başka kart gitmedi hocam,ne saçma sapan deathrattlelı minionlar ne op boomlar shredderlar ne belcherlar ne healbotlar var. Flurry attığın zaman board temizlenecek demektir bu,bence miracle rogue tekrardan metaya döner. Druidin zaten hiçbirşeye ihtiyacı yok kullanılan bütün class kartları classic setten zaten,aynı şekilde shaman da öyle.

@brightlord

wild mode diye birşey yok hocam unutun onu,wild mode oynanamaz bir yer adamlar kendileri açıkladı fun modu o yüzden adı WILD zaten,bütün kartları oynayabileceğiniz bir yerde kartları balancelamaya uğraşmayacağız dediler.Adam yarın öbürgün tüm mechlere +2 +2 veren kart getirir isterse standart modeda oynanamadığı için wild modeda oynanır.Yarın öbürgün ATIYORUM dr.boom elinizdeyken +5 +5 alır bu kart diye bir op kart getirirler ama umurlarında olmaz çünkü standart modeda zaten dr.boom oynanmıyor.Anlatabiliyor muyum adamlar wild modela veya kaldırdıkları kartlarla ilgilenmeyecek yada nerfleme/bufflamayla uğraşmayacak o yüzden adını vahşet,çılgınlık koymuşlar zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

rogue,shaman, druid en çok oynanan classlardan olacak giden kartlara bakarsanız zaten oilden başka kart gitmedi hocam,ne saçma sapan deathrattlelı minionlar ne op boomlar shredderlar ne belcherlar ne healbotlar var. Flurry attığın zaman board temizlenecek demektir bu,bence miracle rogue tekrardan metaya döner. Druidin zaten hiçbirşeye ihtiyacı yok kullanılan bütün class kartları classic setten zaten,aynı şekilde shaman da öyle.

@brightlord

wild mode diye birşey yok hocam unutun onu,wild mode oynanamaz bir yer adamlar kendileri açıkladı fun modu o yüzden adı WILD zaten,bütün kartları oynayabileceğiniz bir yerde kartları balancelamaya uğraşmayacağız dediler.Adam yarın öbürgün tüm mechlere +2 +2 veren kart getirir isterse standart modeda oynanamadığı için wild modeda oynanır.Yarın öbürgün ATIYORUM dr.boom elinizdeyken +5 +5 alır bu kart diye bir op kart getirirler ama umurlarında olmaz çünkü standart modeda zaten dr.boom oynanmıyor.Anlatabiliyor muyum adamlar wild modela veya kaldırdıkları kartlarla ilgilenmeyecek yada nerfleme/bufflamayla uğraşmayacak o yüzden adını vahşet,çılgınlık koymuşlar zaten.

En başlarda o kadar sorun olmasa da maks 2 seneye saçmalık olur.

• baLbesh kullanıcısına yanıt
    bak bu da ilginç bir taraf,böyle düşünmemiştim,öyle yaparlarsa yeni oyuncu kazanıp eskilerini kaybederler o zaman.
  • Aynen hocam en başlarda normal şuan oynadığımız oyun gibi gelecek gözümüze ama ilerledikçe saçmalığın daniskası olacak. Bu arada yeni gelecek kartları bilmiyorum ama şu haliyle bakılırsa shaman,rogue,hunter,druid metanın kralı olacak çünkü oyunun başından beri op olan kartlar zaten bunlardaydı.Hangini birini sayacaksın ki rockbiter,doomhammer,feral spirit,lightning bolt falan hepsi var zaten crackleları çıkar başka kart değişmiyor nerdeyse face shamanda,druidde de aynı shredder oynamaz yeti/senjin oynar zaten belchera ihtiyacı yok azure/druid of the clawla dolduruyor orayı boom olmasa da başka 7 drobu olan nadir decklerden zaten. Rogue desen oil gidiyor sadece,bu saydığım classların classic kartlarından 16-17 tane oynanıyor zaten.

Backstab,fan,evis,SI7,prep,sprint,azure,flurry,deadly posion falan filan say say bitmez hepsi olacak yine,bu açığı kapatacak kartlar veya nerf/bufflarda bekliyorum ben. Mage'in herşeyini aldılar portalı flamecannonı scientisti hepsi gitti.Chowsuz,deathlordsuz priest napacak mesela ? Ve en önemlisi bence Alex gibi eski legendaryler,Healbot yada loatheb olmadan herhangi bir OTK veya warrior/freeze mage deckine karşı ne yapabilirsin ? Bence priest tamamen bir OTK classı olacak görürsünüz,boardı temizle temizle bas Alexi, loatheb yok healbot yok napacak karşındaki adam bi dahaki turnde bitir işini.Emperor da oynanır durumda olacak isterse rakip farseer atsın kendine yine çıkartırsın hertürlü 20+ damage herhangi bir otk deckiyle.

Alex eskiden büyük sorundu çünkü yeterince heal yada loatheb yoktu,alexi yedikten sonraki turn bilirdin ölüsün.Ne olacak şimdi eskisine göre 2 katı board clear var adam 20 kere öldürür seni alex attıktan sonra.

@brightlord

Hocam kaybedilirse şimdi kaybedilecek işte o yüzden size diyorum çıkmayın oyundan bırakmayın diye ne gitti oyundan naxx ile gvg gitti,zaten ne olacaktı zamanla yada 2017'ye kadar diyelim gelen kartlarla zaten çoğu deck ve kartlar değişecekti onları oynamak zorunda kalacaktık.Adamlar rafa kaldırmadan meta rafa kaldıracaktı zaten,zamanla o kartları aramayacaktık. 2018de 2000 tane kartın arasından halen zombie chow oynar durumda olmayacaktık bence,yani düşünsenize 2000 tane kart var 30 tanesini oynamak zorunda kalıyosun o zaman demiyecek miydik biz bunlara o kadar para verdik ne baron rivenderesi oynanıyo ne maexxnası ?? ben niye para verdim bunlara o zaman ??? diye.Bence kaybettiğiniz naxx/gvgyi kayıp olarak görmeyin,sonuçta yeni expansionlar geldikçe zaten kaybolacaklardı yavaş yavaş. Bunlar tarih olup yeni expansionlar geldikçe kimse aramayacak bu kartları her zaman farklı ve özgün deckler olacak,oyun daha iyi duruma geldi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 4 Şubat 2016; 2:58:10 >

• 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.